Magazin

Sosyal medya fenomeni Sena Kandil kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Nerede oturuyor?

Reklamlar

Sosyal medya fenomenliğine uzanan bir başarı öyküsü olan Sena Kandil ile bugün siz değerli magazin severlerin karşısındayız. Tiktok platformunda elde ettiği geniş hayran kitlesini diğer sosyal medya platformlarına da aktarmayı başaran başarılı sosyal medya fenomeni şuan sosyal medya kullanıcılarının trend listesinde yerini alıyor. Hayatı hakkında takipçilerinin sık sık arama motorlarında sorular sorması gözümüzden kaçmadı ve sizler için bol bilgi içeren bir yazı derledik.

Sena Kandil kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Sosyal medya fenomeni Sena Kandil kimdir?
Sosyal medya fenomeni Sena Kandil kimdir?

Sosyal medya fenomeni Sena Kandil kimdir?

Sosyal medya dünyasının yeni parıldayan yıldızlarından birisi olan Sena Kandil başarıdan başarıya koşuyor. 2001 yılında dünyaya gelen başarılı isim 19 yaşında. Genç kesimin özellikle kullanmaya başladığı eski adı Musically yeni adı ile de Tiktok platformu ile ünlenen fenomenler arasında Sena’da yerini aldı. Doğma büyüme Antalyalı olan başarılı sosyal medya fenomeni güzel ilk olarak Tiktok platformunda içerik üretmeye başlamış daha sonrasında ise İnstagram platformunu aktif olarak kullanmaya başlamıştır. Son olarak geçtiğimiz senenin sonuna doğru Youtube kanalı açan başarılı isim burada takipçilerinin hakkında merak ettiği detaylara yanıt vermiştir.

Reklamlar

Sena Kandil kaç yaşında?

Sempatik halleri ile dikkatleri üzerine çeken sosyal medya fenomeninin takipçileri sık sık arama motorlarında yaşını sorar oldular. 2001 tarihinde dünyaya gelen sosyal medya fenomeni 19 yaşında..

Sena Kandil aslen nereli?

Takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler siz değerli okurlarımız için araştırdık ve bulduk. Antalya’da yaşayan başarılı sosyal medya fenomeni doğma büyüme Antalyalı.

Sena Kandil hangi burç?

Başarılı sosyal medya fenomeni güzel Youtube platformunda ilk videosunda bu konu hakkında şu ifadeleri dile getirdi: “Koç burcuyum. Burcumun özelliklerini çok yansıttığım doğrudur. İnatçılık olsun kıskançlık olsun bende yapıyorum bunları.”

Sena Kandil’in boyu ve kilosu?

Tiktok platformunda bir çok başarıya imzasını atan başarılı sosyal medya fenomeni isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise boyu ve kilosu oldu. 1.61cm uzunluğunda olan başarılı isimin 55kg ağırlığında.

Reklamlar

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Yenilenen dijital platformlar ile birlikte en çok ilgi gören sosyal mecra Tiktok oldu. Tiktok platformu ile fenomen hale gelen başarılı isim çekmiş olduğu videolar ve yayınlamış olduğu fotoğraflar ile kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaştı. Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomenin hayatında şuan kimse yer almıyor.

Sena Kandil’in mesleği ne?

Eğitimine devam ettiğini bildiğimiz başarılı isim şuan ağırlıklı olarak dijital platformlar ile alakadar oluyor.

Sena Kandil ne kadar kazanıyor?

Tiktok platformu ile fenomen hale gelen başarılı isim çekmiş olduğu videolar ve yayınlamış olduğu fotoğraflar ile kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaştı. Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin ne kadar kazandığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki gerekli bilgilere ulaşmadık.

Sosyal medya fenomeni Sena Kandil kimdir?
Sosyal medya fenomeni Sena Kandil kimdir?

Sena Kandil Youtube’da takipçilerinin sorularını cevaplıyor!

Youtube kanalında geniş hayran kitlesine sahip olan Kandil takipçilerinin istekleri üzerine instagram hesabından soru cevap yapacağını açıklamıştı. Bizlerde sizler için bu soru cevapları yazımıza aktardık.

Kaç yaşındasın ve nerede yaşıyorsun?

“18 yaşındayım ve Antalya da yaşıyorum.”

Youtube videosu çekmeye nasıl karar verdin?

“Bir süredir dekorasyon yapmaya çalışıyordum Youtube için ve buradayım”

Kanalında ne tür videolar çekeceksin?

“Kanalımda tek bir içerikle gitmeyi düşünmüyorum. Challengler olabilir, şal videoları olabilir.”

Tiktok’a nasıl başladın?

“Herkeste görünce merak etmeye başladım ve bende indirdim. İlk zamanlar amacım sadece videolarımı çekip taslakta bırakmaktı. Ancak olaylar farklı gelişti ve buradayım.”

Sevgilin var mı?

“Bu bir çok defa soruldu. Yeniden söylüyorum sevgilim yok.”

Burcun ne?

“Koç burcuyum. Burcumun özelliklerini çok yansıttığım doğrudur. İnatçılık olsun kıskançlık olsun bende yapıyorum bunları.”

Kıyafetlerini ve şallarını nereden alıyorsun?

“Bunun hakkında daha detaylı bir videoyu daha sonrasında sizler ile paylaşmayı düşünüyorum.”

Kaç yaşında kapanmaya karar verdin?

“14 yaşında kapattım. “

Daha önce hiç estetik yaptırdın mı?

“Bu nasıl bir soru!”

Kaç kardeşsiniz?

“Üç kardeşiz en küçükleri benim. İki ablam var.”

Ne okumak istiyorsun?

Bu sene Üniversite sınavım var. Sınıf öğretmenliği istiyorum.”

Karantina’da nasıl zaman geçiriyorsun?

“Bu süreçte oldukça uyuyorum. Bunun dışında bolca sıkılıyorum. Ama kurallara uymak gerekiyor. Bu yüzden lütfen çok dikkat edin.”

Tiktok’tan para kazanılıyor mu?

“Evet elbette kazanılıyor. Şöyle ki Tiktok’ta açtığınız canlı yayınlarda atılan hediyeler paraya dönüşüyor.”

Sosyal medya fenomeni Sena Kandil kimdir?
Sosyal medya fenomeni Sena Kandil kimdir?

Sena Kandil Youtube

Youtube platformu ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşan Kandil’in bu platformda 10B aboneye ulaştı.

Sena Kandil Tiktok

Sosyal medya platformların yanı sıra son yıllarda popüler hale gelen uygulama olan Tiktok’ta ise 312K takipçisi var.

Sena Kandil İnstagram

İnstagram hesabında senakandil hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Kandil’in instagram da ise 74K takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx