ModaKombin

Tesettür Giyim Önerileri

Tesettür Giyim Kombinleri

Reklamlar

Tesettür giyim, geleneksel ile modern parçaların karıştırılarak kullanılması ile geçmişten günümüze çok değişti. Tesettür giyim için gardrobunuzda çeşitli temel parçalar ve aksesuarlar ile çok şık ve göz alıcı kombinler oluşturmanız mümkün. Bu yazımızda Tesettür Giyim Önerileri, tesettür giyim modelleri, tesettür giyim tunik kombinleri, tesettür giyim elbise kombinleri, tesettür giyim abiye kombinleri, tesettür giyim takımları, tesettür giyim Instagram hesapları, tesettür giyim siteleri, tesettür giyim markaları ve tesettür giyim mağazaları gibi konulara değineceğiz.

Tesettür Giyim Modelleri
Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür giyim için doğru başörtüsünü seçmek her zaman bir zorluk olmuştur çünkü çok renkli kıyafetler giymeyi seviyor olabilirsiniz ve koyu renklere bağlı geleneksel başörtüsü kıyafetlerini sevmiyor olabilirsiniz. Bu yüzden, bu sorunu çözmeye karar verdik… İşte başörtünüzü kıyafetinizle nasıl eşleştireceğinizi öğrenmek için en iyi ipuçları ve püf noktaları…

Beyaz, siyah ve bej tesettür eşarplar, kıyafetiniz renkli, çizgili veya renk blokları şeklinde olsun, gardırobunuzda sonsuz kıyafet fikirleriyle uyum sağlar, bu üç renk asla ters gidemez!

Reklamlar

Tesettür kıyafet renklerinden daha açık bir ton seçin. Birkaç rengi bir arada eşleştirmekten hoşlanmıyorsanız, her zaman başörtüsü kıyafet renklerinden daha açık veya daha koyu bir başörtüsü seçebilirsiniz. Ayrıca eteğiniz veya pantolonunuzla aynı renkte başörtüsü takmayı tercih edebilirsiniz. Örneğin, beyaz bir pantolon ve renkli bir üst giyiyorsanız, beyaz bir başörtüsü takın.

Baskılı başörtüsü, tesettür kıyafetinizi yerinde yapmak için güzel bir baskılı başörtüsü gibisi yoktur! Cesaretiniz varsa, baskılı bir eşarp takın ve güvende kalmak istiyorsanız düz renkli kıyafetlerle giyin.

Üzerinde baskı bulunan bir kıyafet giymeyi gerçekten seviyorsanız, baskının bir tonundan bir renge sahip bir başörtüsü seçerken asla yanlış bir kombin yapamazsınız. Ya da beyaz, siyah ve bej gibi nötr renkli başörtüsü takmayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca bkn. https://www.begonya.com/kombin-yapma-onerileri/

Rengarenk tesettür kıyafetinizi karıştırmak ve eşleştirmek için renk paleti koordinasyonunu kullanın. Farklı renkleri karıştırıp eşleştirmeyi seviyorsanız, fuşya ve yeşil, mavi ve pembe, sarı ve gül rengi ve hatta mor ile gri gibi hangi renklerin birbirini en iyi şekilde tamamladığını görmek için herhangi bir renk paletini kullanabilirsiniz. 

Reklamlar
Tesettür Giyim Tunik Kombinleri
Tesettür Giyim Tunik Kombinleri

Tesettür Giyim Tunik Kombinleri

Tesettür Giyim Önerileri yazımızda tunik kombinlerini de unutmadık Başörtüsü takan kadınların çoğunun günlük olarak karşılaştığı en temel ama önemli sorulardan biri, başörtüsünü kıyafetiyle nasıl eşleştireceğidir. Ne zaman baskılı bir parça giyebilirsiniz? Ne zaman nötr giyinebilirsiniz? Bir şeyleri fazla düşünmeden nasıl tutarlı bir görünüm elde edersiniz? Basit olmalı, ama bazen kıyafetinizin mükemmel olduğu o günler var. Bu ipuçları, tesettür giyiminde sizlere yardımcı olacaktır.

Düz renkli kıyafet kombini

Bu, her seferinde güzel görünen, hatasız bir seçimdir. Sadece koordinatla çalıştığınız tüm düz renkleri kombinlemeniz gerekir. Bir renk paletinden farklı tonları eşleştirmek, parlak turuncu üst kısmı ve hafifçe yumuşatılmış turuncu pantolonu olan viskoz bir takım giyebilirsiniz, bu düz renkli kıyafet kombini yapısını biraz daha ilginç hale getirmenin güzel bir yoludur.

Düz renklerle çalışmanın bir başka harika yolu, baştan ayağa tamamen tek renkli bir titreşimdir, en sevdiğim görünümlerden biri. Tüm yol boyunca tek bir renge yaslanmaktan korkmayın. Bu monokrom kombinde, sonuç şık ve sofistike olacak! Daha uzun ve daha ince görünmenizi sağladığından bahsetmiyorum bile!

Baskılı başörtü ve düz renk kıyafet kombini

Baskılı başörtülerinizle eşleştirmek için bir şeyler arıyorsanız, kolay bir seçenek, baskılı başörtülerinizi düz renk bluz, kazak ya da tişörtlerle giymektir. 

Bu aynı zamanda baskılı bir başörtüsünün renklerini sağlam bir kazakla, bu durumda soluk lavanta rengi bir kazakta kullanmak için harika bir yoldur. Hem başörtüsü hem de kazak, başka bir ilgi alanı sağlayan ve görünümü bunaltmadan farklı bir desen içeren glen ekose pantolonla iyi çalışır. 

Baskılı kıyafet ve düz renk başörtüsü kombini

Başarısızlık önleyici bir başka seçenek de baskılı bir tişört ile düz renk bir başörtüsünü eşleştirmek. Eğlenceli pembe bir takım, parlak çiçekli bluz ve düz kırmızı bir başörtüsü harika bir kombindir. Başörtüsü, üst kısımdaki renkleri aldı ve uyumlu, cilalı bir görünüm yarattı.

İşte sağlam bir başörtüsü bir baskıyla eşleştirmenin başka bir yolu. Yeterince geometrik ayrıntıya sahip bir geometrik desenli eşofman için baskılı bir başörtüsü en iyi seçenek olmayabilir. Leylak şifon renkli bir başörtüsü bu kombine uygundur. Cilt tonunuzda güzel görünen o rengi bulduğunuzda – ona tekrar tekrar kullanmaktan korkmayın. Her zaman harika görünen bu ince bej tonları her cilt tonuna yakışır.

Baskılı kıyafet ve baskılı başörtüsü kombini

Baskıların hareketliliğini kırmak için düz renk bir şeyler giyin. Baskıları aynı düzlemde tutun ve aynı rengin başka tonları ile birleştirin. Bu görünüm için, zincir bağlantı deseni ve renklerinden oluşmuş başörtüsü ve bluzu birleştirin. Bu iki parça benzer desen ve renkler sergiliyor ve zincir kolyeli turuncu ceket bütün görünümü bir araya getiriyor!

Baskı üzerine baskı bazı görünümlerde işe yarıyor çünkü baskılar beyaz yakalı gömlekten ayrılıyor. Aynı rengin farklı tonlarının kullanılması ve baskı şekillerinin de aynı düzlemde olması gerekiyor. Modanın zahmetsiz olduğu zamanları seviyorum. Üzerine her şeyi atabilirsiniz ve harika görünür ama konu baskılı başörtüsü ve baskılı kıyafetler olduğunda bundan biraz daha fazla dikkat gerektirir. Bir leopar fular ve çiçekli bir üst giymek işe yaramıyor.

Tesettür Giyim Elbise Kombinleri
Tesettür Giyim Elbise Kombinleri

Tesettür Giyim Elbise Kombinleri

Geçen yıllar üzerine düşünürken, bir resim dersinde neden elimde bir fırça ve önümde bir renk tekerleği ile oturmamın çok iyi bir nedeni olduğu aklıma geliyor. Hangi renklerin hangi etkiyi yaratacağı bize söylenirdi. Bu eski bilgileri kullanarak tesettür giyime uyarlayabilirsiniz.

Bir renk çarkını kıyafetleriniz için renkleri seçmek için temel olarak kullanın. Ressamlar ve sanatçılar, sanat eserleri için renk seçmelerine yardımcı olmak için sonsuza dek renk tekerleği paletini kullandılar. Peki bunun bizimle ne alakası var? Palet bizim için tamamen aynı şekilde çalışıyor. Bu kadar gizli olmayan aracı alıp, renkleri eşleştirmenin her zamankinden daha zor olan işini çok daha kolay hale getirmek için uygulayabiliriz! 

Üç ana renk grubu

Aşağıdaki temel renk grupları, ana renk grupları ve günlük kıyafet kombinasyonlarınızda size nasıl yardımcı olabilecekleri hakkında bir fikir vermek için sizinle paylaşılıyor.

Temel renkler birbirleriyle karıştırılarak elde edilmez, bunlar ana renklerdir ve diğer renk kombinasyonlarının temelini oluştururlar ve birbirleriyle karıştırıp eşleştirmek için mükemmeldirler. Kırmızı, mavi ve sarı üç ana renktir. Tesettür modası açısından bu renkler kendi başlarına iyi çalışır, ana renkler parlak ve kullanılması heyecan verici olabilir, örneğin sarı yaz için harikadır!

İkincil renkler

İkincil renkler, iki ana rengin birbirine karıştırılmasıyla oluşan renklerdir. Sarı ve kırmızıyı karıştırdığınızda turuncu oluşur. Kırmızı ve mavi karıştırıldığı zaman mor, mavi ve sarı karıştırıldığı zaman yeşil oluşur.

Üçüncül renkler

Üçüncül renkler, ikincil renklerin ana renklerle karıştırılmasıyla elde edilen renklerdir. Aşağıda sadece birkaç üçüncül renk örneği verilmiştir. turuncu ve yeşil karıştırıldığı zaman misket limonu rengi oluşur. Turuncu ve kırmızı karıştırıldığı zaman mercan rengi oluşur. Mavi ve yeşil karıştırıldığı zaman turkuaz oluşur.

Sizin için doğru olan renkleri bulmak

Hangi renklerin size uygun olacağını bilmek için yukarıdaki üç renk grubu üzerine inşa edeceğiz. Renk çarkı, renkleri sizi memnun edecek ve harika görünen bir şekilde birleştirmek istediğinizde çok kullanışlıdır. Renk çarkına bakarak renk seçimi yapmak, kıyafetleri için nasıl renk seçeceğini bilmeyen kadınlar için oldukça faydalıdır. Elbette, bazı insanlar içgüdülerinden harika renkler seçebilirler, ancak şaşırtıcı bir şekilde, bu tür kombinasyonları yaparken bilinçsizce renk tekerleğinin kurallarını da takip ederler!

Soğuk veya sıcak renklerin size uyup uymayacağını anlamak için aşağıdaki testin yapılması gerekir. İyi ve doğal aydınlatma, büyük bir ayna, saçınızı yüzünüzden uzaklaştırmak için bir saç bandı ile beyaz bir gömlek veya çarşaf ve krem ​​gömlek (sadece mat kumaş).

Saçınızın yüzünüzden uzak olduğundan emin olun, boynunuz ve yakanız kıyafet ve takılardan arındırılmış olmalı ve makyajın tüm izlerini temizlemelidir. Aynaya bakın ve beyaz kumaşı çenenizin altında tutun, ardından krem ​​kumaşla tekrarlayın. Gözlerinizin netliğine bakın ve onların parladığını görebiliyor musunuz bir bakın. Sıcak tonlar size yakışıyorsa, krem ​​rengi kumaş size sıcak bir parlaklık verirken beyaz sizi soluk gibi gösterecektir. Soğuk tonlaydaysanız beyaz kumaş size ışıltı verirken krem ​​rengi sizi soluk gibi gösterecektir.

Soğuk bir renge sahipseniz, doğal saç renginiz siyah, koyu kahverengi, kumral, göz renginiz koyu kahverengi, koyu ela, lacivert veya koyu yeşil,  cildiniz siyah, zeytin rengi, açık, pembe veya beyaz saç, göz ve cilt tonu kombinasyonlarından birine sahip olmanız muhtemeldir. Açık tenliyseniz, genellikle güneşte çabuk yanarsınız. Soğuk renkler size uyacaktır ve bunların tümü, soğuk tonlar olarak da bilinen mavinin tonlarından türetilmiştir. Soğuk renkleri hatırlamanın en kolay yolu, yeşiller, menekşeler, açık pembeler gibi soğuk bir sıcaklığı hangi renklerin en iyi göstereceğini düşünmektir. 

Sıcak tonlara sahipseniz, doğal saç renginiz bakırımsı kahverengi, kestane rengi, kömür kahvesi, koyu kumral, göz renginiz kahverengi, ela, açık yeşil veya açık mavi ve cildiniz sarı-bej, altın-kahverengi, şeftali veya fildişi saç, göz rengi ve cilt tonu kombinasyonlarından birine sahip olmanız muhtemeldir. Sıcak renkler soğuk renklerin zıttıdır, kırmızılar, turuncular, altın rengi ve sarılar gibi tonlara dayanır. Sıcak renkler en çok daha sıcak ten tonlarında ve altın takılarda görünür. Aşağıdaki sıcak renk kombinasyonlarına ve ne kadar iyi çalıştıklarına bakın.

Güvenli bir kombin için doğal tonlar seçin

Nötrler, siyah, bej, boz kahverengi, zeytin rengi, taba rengi, pudra pembesi, krem rengi, sütlü kahverengi ve ekru gibi çok fazla dikkat çekmeyen veya göze çarpmayan renklerdir. Kelimenin tam anlamıyla her şeye ve her şeye uyarlar ve onlarla daha cesur renk kombinasyonlarını eşleştirerek rengi gardırobunuza yavaşça entegre etmek için kullanılabilirler. Nötrler her tesettür giyim için sahip olunması gereken bir şeydir! Siyah ve beyaz bile her gün giyilen yaygın renkler olduğu için nötr olarak kabul edilebilir. Mükemmel eşleşmelerinizi oluşturmak için soğuk ve sıcak renk koordinasyonlarına ek olarak bunları kullanın.

Sıcak mı yoksa soğuk renkler mi giymeniz gerektiğine karar vermeli ve bu nedenle hangi rengin size yakıştığını çabucak öğrenmelisiniz. Sıcak tonlar, çoğunlukla sarı alt tonlu renklerdir. Sıcak tonlar genel olarak kahverenginin tüm tonları, kırmızı, turuncu, sarı, ten rengi, yeşil, deniz mavisi gibi renklerdir. Bununla birlikte, hayattaki diğer her durum gibi, bazen soğuk renkler size uygun olabilir. Soğuk renkler arasında pembeler, morlar, leylaklar, griler, bordolar, siyahlar ve maviler vardır.

Tüm bunlarla ilgili gerçekten şaşırtıcı olan şey, her şeyin artık sizin için çok kolay hale gelmesidir! Başörtüsü ya da kıyafetler için alışveriş yapmak çocuk oyuncağı olacak çünkü zaten size yakışmayacağını bildiğiniz renkleri ortadan kaldırabilir ve size yakışan ve diğer renklerle iyi uyum sağlayan renkleri keşfetmiş olursunuz.

Monokromatik renkler

Monokromatik, tek bir renkten oluşan bir renk kombinasyonudur. Tamamen siyah veya pembe bir kıyafet giymek. Bu sık gördüğünüz bir şey değil, ancak doğru yapılırsa gerçekten modaya uygun görünebilir. Monokromatik stili oluşturmanın en iyi yolu, belirli bir rengin farklı öğelerini doygunluk, renk tonu gibi ve kumaşın dokusu veya yapısı gibi tasarım öğelerini birlikte karıştırmaktır. Monokromatik görünüm, siyah gibi belirli renklerde her zaman güvenlidir. Aynı rengin daha açık ve daha koyu tonları, eşleştirildiğinde genellikle iyi görünebilir ve harika bir etki oluşturur.

Kendinizi harika hissettirecek tamamlayıcı renkler

Renklerden bahsederken, tamamlayıcı kavramı aslında tam tersi anlamına gelir. Örneğin siyah ve beyaz tamamlayıcı renklerdir. Bu yüzden birlikte harika görünüyorlar. Sonuçta, karşıtlar birbirini çekiyor! Tamamlayıcı renkler yüksek kontrastlı olmaları nedeniyle birbirini en çok tamamlar. Oluşturulacak en basit ve aynı zamanda en cesur renk kombinasyonlarıdır. Kıyafetinize tamamlayıcı bir renk kombinasyonu eklemenin kolay bir yolu, görünümün temeli olarak ana renkle başlamak ve ardından tamamlayıcıyı aksesuar seçimlerinizde takmaktır. Mavi eşarp ile sarı bir elbise giymeyi deneyin ve çarpıcı bir kontrast için mavi bir omuz çantasıyla eşleştirin.

Her rengin tamamlayıcı bir rengi vardır. Renk çemberinin karşı tarafında olan şey budur. Gerçek tamamlayıcı renkler, tekerleğin merkezinden aynı uzaklıktadır, ancak merkezden bir rengi, soluk sarı bir yeşil gibi, dış kenardan derin bir leylak gibi tamamlayıcı rengiyle birleştirmek çok çarpıcı olabilir.

Analog renkler birbirine benzeyen renklerdir. Renk çarkında doğrudan yan yana duran iki veya üç rengin kombinasyonu benzerdir. Bu renk kombinasyonu, tüm renk kombinasyonları arasında en uyumlu olanıdır. Benzer bir renk kombinasyonu oluştururken, bunaltıcı olmamaları için renk ve ton yoluyla aralarında yeterli kontrast bulunan renkleri seçmeniz gerektiğine dikkat etmek önemlidir. Bu renk kombinasyonu üç ayrı renk içermesine rağmen, iyi görünmek için bunlardan yalnızca biri baskın renk, diğer ikisi ise destekleyici renkler olarak hareket etmelidir. 

Bu renk kombinasyonu, bir temel renk alınıp ardından hemen yanındaki renklerle eşleştirilerek bulunur, örneğin yeşil-sarı, bölünmüş bir tamamlayıcı oluşturmak için kırmızı-turuncu ile eşleştirilir. Bu renk kombinasyonu, tamamlayıcı renk şemalarının ürettiği aynı kalıcı izlenime sahiptir, ancak bölünmüş olduğu için, onu giyen kişi üzerinde genellikle daha gurur verici ve boyutsaldır. Öyleyse, cesur tarafınızı dışarı çıkarın!

Tesettür Giyim Önerileri ve Tesettür Giyim Modelleri yazımızı okumaya devam edelim.

Tesettür Giyim Abiye Kombinleri
Tesettür Giyim Abiye Kombinleri

Tesettür Giyim Abiye Kombinleri

Tesettür abiye giysiler seçerken pek çok farklı alternatifiniz var. Pul detaylı, payet detaylı, dantel detaylı, sim detaylı, inci detaylı, boncuk detaylı, kristal taş detaylı, şifon peleri detaylı ve sade gibi pek çok farklı seçeneklerde abiyeler var. Abayalar, gece kıyafetleri ve tuvaletlerde ise balık elbise, A kesim elbise, prenses elbise, trompet elbise ya da tulum gibi pek çok farklı kesimden birisini tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz kıyafet askılı ya da dekolte bir kıyafet ise şık bir bolero ile tesettürlü hale getirebilirsiniz. 

Tesettür Giyim Takımları

Bazı tesettür ofis görünüm fikirleri arayan çalışan bir kadın mısınız? Tesettürlü bir kadınsanız ve profesyonel görünümle onu iyi şekilde taşımak istiyorsanız, o zaman bu yazı tam size göre.

Başörtüsünün stilize bir biçimde kullanılmasının birkaç yolu vardır. Tesettür görünümünde çeşitlilik vardır. Örneğin, hijabi tesettür görünümü, Türk tesettür görünümü, İran tesettür görünümü, Arap tesettür görünümü, abiye tesettür görünümü, Amerika tesettür görünümü ve gündelik tesettür görünümü sadece Müslüman ülkelerde değil dünya çapında ünlüdür. Kişisel tercihlere ve stillere göre tesettür şekillendirme yapılabilir. 

Ofise giden kadınlar, başörtüsünün gün boyu başlarından kaymasını önlemek için başlarına bir başlık ya da boneyi çok düzgün bir şekilde giyerek stil verebilirler. Başörtüsünün güzelliği, üstüne broşlar veya klipsler takılarak çoğaltılabilir, ancak bir ofise giden bir kadın profesyonel bir görünüm taşıması gerektiğinden, tercihen aşırı detaydan kaçınmalıdır. Bunun yerine elbise ile birlikte açık renklerde bir tesettür daha uygun olur ve çok zarif bir görünüm verebilir.

Son yıllarda birçok tesettürlü kadının hayatın her alanında atılımlar yaptığını gördük. İster iş sektöründe, ister sanatta, hatta sporda olsun, Müslüman kadınlar başörtülerinin ilerlemelerini engellemeyeceğini defalarca kanıtladılar. Bu nedenle, iş için uygun şekilde giyinirken her gün harika görünmenin binlerce yolu olduğu için, sizin de nasıl giyeceğiniz konusunda asla kafanız karışmamalıdır.

En iyi başörtüsü stilini seçmek, başarıya giden merdiveni tırmanmanıza da yardımcı olacaktır. Rekabete ayak uydurmak için iş yerinizde şık ve zarif görünmeniz gerekir. İşte size birkaç ipucu!

Farklı stilleri uygulamaya başlarken, yüz şeklinize uygun olanı tercih ettiğinizden emin olun.

Çok süslü veya gösterişli bir başörtüsü takmayın. Çok büyük broşlar kullanmayın. Küçük bir broşlar ya da iğneler kullanmayı deneyin. Belirli bir kıyafetle hangi başörtüsünü takacağınızı bilmiyorsanız, o zaman tamamen nötr renklere yönelin. Sizi asla hayal kırıklığına uğratmazlar.

Şık olmak için markalı kıyafetler veya başörtüsü satın almanıza gerek yok. Ne giyerseniz onu nasıl taşıyacağınızı bilmelisiniz. Akıllıca alışveriş yapın. Başörtüsünü koyu renkler yerine açık renklerden seçin.  Aksesuar takabilir veya sevimli, uyumlu el çantaları taşıyabilirsiniz.

Makyajınızı, çantanızı, mücevherlerinizi ve ayakkabılarınızı içeren eksiksiz görünümünüze dikkat edin. Hiçbir şeyi kaçırmayın. Görünüşün insanların kalbini kazanabilir. Prezentabl isen, kesinlikle iş yerinde daha fazla ve daha iyi fırsatlar bulacaksınız.

Bu yazının sonunda tesettür ofis kıyafetleri hakkında fazlasıyla fikir alacaksınız. Farklı görünümler denediğinizden emin olun ve ardından aralarından en iyilerini seçin.

İş için taşıyabileceğiniz harika görünümlerini aşağıda bulacaksınız ve bu mütevazı kıyafetler sizi, ofiste yıldız yapacak. Kuşkusuz, iyi göründüğünüzde kendinizi iyi hissediyorsunuz ve daha da iyi performans gösteriyorsunuz. Bu kıyafetlerin daha da güzel görünmenize ve elinizden gelenin en iyisini yapmanıza yardımcı olacağından eminiz.

Yüz şekli

Oval şekilli bir yüze sahipseniz, başörtüsünü alnınızın yukarısına takın. Yuvarlak yüzlü insanlar yanaklarında biraz gevşek başörtüsü takmayı tercih etmelidir. Kare yüz şekilli kişiler, alınları daha kısa olduğu için başörtüsünü biraz daha yukarı sarmalıdır.

Kadınlar, kişiliklerine zarafet kattığı için tesettür giymeyi severler, ancak doğru tesettür stilini seçmek çok önemlidir. Başörtüünüzü şekillendirmenin en iyi yolunu seçmek çok önemlidir. İmajınızı ve kişiliğinizi güçlendirmek istiyorsanız, alternatif günlerde farklı başörtüsü görünümleri deneyin. Çeşitli başörtüsü ve eşarplar mevcuttur. Eşarpları dikişli olarak da alabilirsiniz ve saf malzemeyi satın alabilirsiniz. Ofise gittiğinizde mütevazı ama profesyonel görünmeniz gerekiyor. Kıyafeti seçerken mükemmel renk koordinasyonunu ve iyi bir başörtüsü stilini göz önünde bulundurmalısınız. Size yardımcı olabilecek bazı seçeneklerimiz var. Tesettür kumaşınızı seçmeniz gereken çeşitli faktörlerden bazılarıdır.

Zarif güçlü iş kadını stili

İster CEO, ister süpervizör, müdür veya asistan olun, hepiniz kendi kapasitenizde patronsunuz. Yani, bir patron iş kadını gibi giyinmeli ve davranmalısınız. Harika bir hafta başlangıcı için, pazartesi günü, siyah geniş paçalı pantolonlardan ödün veren büyüleyici bir kıyafet giyin.

Bununla birlikte, nötr bir blazer ceket ve vinil topuklu ayakkabılar harika bir seçim olacaktır. Düzgün bir görünüm için, ceketinizden bir ton daha açık olan bir başörtüsü takmanızı ve görünümü basit bir el çantasıyla tamamlamanızı öneririz.

Tesettürlü çiçekli kıyafetler

Çiçekler, kadınların favorisidir. Öyle değil mi? Her mevsime ve duruma uygundur ve ideal giyim ürünleri sunar. Yazın canlı çiçek baskıları göz alıcı, ancak sonbaharda estetik baskılar da çoğumuzun kalbini kazanıyor. Açık bej floral desenli bir elbise, kahverengi diz boyu çizmelerle birleştirildiğinde büyüleyici görünüyor. Şifon bej rengi tesettür ve deri çapraz askılı çanta, bu görünümü başka hiçbir aksesuarın yapamayacağı şekilde tamamlıyor.

Ofis için damalı blazer ceket ile kombin

Sevgili kadınlar, acele edin ve estetik açıdan güzel olan bu Gemini pantolonunu ve damalı blazer ceketi onlar gitmeden önce alın ve yoksa pişman olursunuz. Damalı baskı, siyah ve beyaz kontrast, her mevsim giyebileceğiniz bir şey.

İş toplantılarında giyebileceğiniz etkileyici bir kıyafet. Bu takım elbise ile siyah veya beyaz bir üst ile gidebilirsiniz. Renkli bir başörtüsü ve canlı pembe zarf şeklindeki bir clutch çantanın yardımıyla kıyafetinizin sıkıcı görünmesine izin vermeyin. Bekleyin! Güneş gözlüğünüz nerede hanımefendi?

Katmanlı ofis şıklığı

Mezun olduktan sonra ofiste ilk gününüz mü? Genç, tutkulu ve hevesli olduğunuzu varsayıyoruz. Bu yüzden tüm genç kızlar şık ve akıllıca giyin ve kendi moralinizi artırarak yeni yolculuğunuza başlayın. Kıyafet trendleri, uzun boyunlu, tam kollu saten bluz ve geniş paçalı pantolon gibi bir şey giymenizi öneririz. Bir başörtüsü, dupatta veya şaldan daha iyi bir seçenektir, bu yüzden devam edin. Stiletto ayakkabılar veya topuklu ayakkabılar, ofise ilk gününüz için mükemmel bir seçim olacaktır.

Tesettür giyimde denim ofis şıklığı

Kot pantolonlar günlük bir temel parçadır ve minimum çaba gerektirir. Şık bir tunik veya gömlek elbise gibi herhangi bir üst ile giyin, altına en sevdiğiniz jean pantolonu giyin ve tarzınızı koruyun. Ofis giyimi için, spor ayakkabılar yerine resmi görünen oxford, loafer ya da babet gibi ayakkabılar giymeniz gerekir. Başörtüsünü ve çantanızı takın. Gitmeye hazırsınız.

Kimonolar ve paltolar

Artık ofiste ne giyeceğiniz veya çok cesur görünmeden kırpılmış gömleklerinizi nasıl giyeceğiniz konusunda endişelenmenize gerek yok. Kendinize uzun ya da kısa bir kimono ya da palto alın ve bunları mütevazı bir şekilde ofis stilinize ekleyin. Bu parçalar, benzersiz kıyafetler yaratmanıza ve vücudunuzu örtmenize yardımcı olur. Peki ne bekliyorsunuz? Kendinize baskılı turtleneck bir kazak alın ve yüksek beyaz bel pantolonunuzun içine sokun ve üzerine beyaz bir kimono atın. Ayrıca vintage altın rengi başörtüsü ve beyaz topuklu ayakkabılarınızı da giymeyi unutmayın. 

İş İçin tesettürlü siyah kıyafet

Siyah, her kadının gardırobunda olması gereken bir renktir. Ofiste ne giyeceğinize karar veremediğiniz günler olduğunda siyah kıyafetinizi çıkarın ve başörtüsü seçin. Siyah bir elbise ile hemen hemen her renkte eşarp takabilir ve görünümünüzü harika hale getirebilirsiniz. Çok monokrom veya daha çok sıkıcı bir görünüm yarattığı için siyah kıyafete siyah bir başörtüsü takmaktan kaçının.

Tüm zamanların en sevilen tesettür rengi

Hanımlar, gardırobunuzda nötr renkli başörtüsü bulundurmayı asla unutmayın. Her kadının gardırobunda nötr renkli bir eşarp olması bir zorunluluktur. Eşleşen veya zıt bir ton düşünemediğinizde, nötr renkler sizin için her zaman güvenli ve şık parçalar olacaktır.

Ofis i̇çin nakışlı kıyafet i̇le başörtüsü

Resmi iş toplantıları için basit ama zarif işlemeli kıyafetleri seçin. İşlemeli gömlekler, işlemeli elbiseler veya abayalara yönelmeniz mümkün.

Tesettür kızlar i̇çin basit ve şık i̇ş elbisesi

Düz pantolonlar ve gömlekler, iş için en basit ve en şık kıyafetleri oluşturur ve hemen hemen her renk veya türden başörtüsü ile eşleştirilebilirler. Yüzünüzde ışıltılı bir görünüm için eşarbın rengi pantolonunuzdan daha koyu bir tonda olabilirsiniz.

Tesettür i̇çin çiçekli bahar zamanı ofis kıyafeti

Bahar, çiçekli kıyafetler giymek için en iyi zamandır, bu nedenle baskılı çiçekli maksi veya abayalarınızı düz tek renkli başörtüsü ile eşleştirin ve bu kombinasyonlarla yaratılabilecek taze görünümlere aşık olacaksınız.

İş seyahati kombini

İş için seyahat etmeyi planlıyorsanız, çizgiler en iyi arkadaşınız olacaktır. Şık, modaya uygun ve çizgili baskılarda her zaman mütevazı bir kıyafet bulabilirsiniz. Bununla birlikte, her zaman çizgili olarak yalnızca bir giysi giydiğinizden emin olun ve geri kalanı basit tutulmalıdır. 

İş i̇çin gri tesettür kıyafet 

Gri, profesyonel ve iyi hisler verdiği için çalışmak için mükemmel bir renktir. Bu nedenle, bir sonraki toplantınızda zamansız zarif bir kıyafet için farklı gri renk tonlarını eşleştirmeyi deneyin.

Uzun paltolu i̇ş elbisesi

Uzun paltolar sadece soğuk günlerde giymek için son derece rahat olmakla kalmaz, aynı zamanda inanılmaz derecede şıktır ve onları işe uygun hale getirir.

Tesettür ve blazer kombinasyonu

Blazer, kıyafetinize ekleyebileceğiniz en resmi giyim ürünlerinden biridir. Siyah, lacivert, pudra pembesi, nude ve beyaz, dolabınızda olması gereken en önemli renkler. Ve cesur renkleri seviyorsanız, bu yıl kırmızı bir blazer almanızı şiddetle tavsiye ederiz. 

Kışlık abayalı baskılı tesettür

Kış kıyafetleri can sıkıcı bir şekilde rahatsız edici olabilir, bu nedenle tatlı ve eğlenceli bir baskılı başörtüsü ile içlerine bir renk dokunuşu ekleyin.

Tesettür Giyim Genç Kombinleri
Tesettür Giyim Genç Kombinleri

Tesettür Giyim Genç Kombinleri

Başörtüsü düşündüğünüzde, mütevazı bir giyinme tarzını gözünüzde canlandırmak kolaydır ve bu genellikle buklelerinizin etrafına sarılmış, ayak bileklerinin altına kadar uzanan uzun dökümlü bir elbise ile eşleşen bir tür başörtüsüdür.

Evet, eski moda görünümlerde her zaman güzel ve zamansız bir şeyler vardır, ancak modernizasyon söz konusu olduğunda ante’yi yükseltmek hakkında çok şey söylenebilir. Diğer moda türleri gibi, başörtüsü kıyafetleri de yıllar içinde gelişti! Müslüman kıyafetleri söz konusu olduğunda, her zaman tek bir tür kıyafete bağlı kalmanız gerekmez, önemli olan ideal olanı somutlaştırmanızdır.

Bununla birlikte, dünyadaki birçok tesettürlü kadın, artık istediğiniz her şeyi giyebileceğiniz ve yine de mütevazı görünebileceğiniz bir moda niş oluşturmak için büyük adımlar atıyor! İslami kıyafetleri şık ve zarif bir şekilde tasarlamanın yolundaki yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olmak için, işte bugün deneyebileceğiniz inanılmaz resmi ve gündelik tesettür görünümleri…

Zamansız tişörtler, gündelik giyimin özüdür. Sadece çok basit, sade ve rahat görünüyorlar, bu da onları hava nasıl olursa olsun mükemmel bir günlük moda parçası haline getiriyor. Yine de, kısa kollu olmaları nedeniyle bazen sınırlayıcı olabilirler, ancak her şeyin bir çözümü vardır. Bunun hızlı bir cevabı, güvenilir tişörtünüzü dar, uzun kollu bir bluz ile eşleştirmektir. Bu, eğlenceyi ikiye katlar ve yaratıcılığı ikiye katlar!

Muhteşem bir jean giyerek, bol grafik gömleklerin çoğunu rahatça giyebilir ve başörtüsü giyim ideallerine uyacaktır. Alttaki ekstra uzun kollu eleman size başka bir örtü katmanı sağlar, bu nedenle dışarıda soğuk geceler önemli değildir. Yaratıcı olun ve her gün giymeyi kesinlikle seveceğiniz benzersiz İslami kıyafetler yapmak için farklı renk ve desenleri bir araya getirmeyi deneyin. Bunu yapmak, cüzdanınızın üzerindeki yükü biraz hafifletmeye de yardımcı olabilir, çünkü kim onu ​​yeniden kullanamayacağınızı söylüyor aynı parça ama farklı bir şekilde mi giyiyorsunuz?

Süslü bir etkinliğe katılmanız gerekiyorsa ve biraz zamanınız varsa, daha geleneksel bir rotayı izlemek en kolayıdır ancak benzersiz bir dönüşle! Abayalar günümüzde pek çok renk ve desende karşımıza çıkıyor, ancak bu bozulmamış, klasik, zarif görünümü hedefliyorsanız beyaz bir parça giyin. Tatlı, şık ve zarif, sofistike ve mükemmel bir şekilde bir araya getirilmiş görünüm, fazla dikkat çekmeden başları döndüren başörtüsü görünümleri için idealdir. Tesettür Giyim Önerileri ve genç kombinleri bunlarla sınırlı değildir.

Daha da iyisi, beyaz bir varyantın aşırı yaygın olmamasıdır. Sizinkini trend parçalarla eşleştirerek tesettür giysilerinizin modern görünmesini sağlayın. Bir salaş, yüksek belli pantolon denemek için mükemmel bir kombinasyon olabilir. Bu görünümü spor yapmaya başladığınızda arkadaşlarınızın da denemek isteyeceğini garanti ediyoruz! Şimdi, korkusuzca şiddetli bir trend belirleyici değil misiniz?

Trendden bahsetmişken, anahtar parçanız olarak bir tulum ile başörtüsü kıyafetleri oluşturarak genç ve modaya uygun bir şekilde güncel görünebilirsiniz. Gurur verici ve şık olmasının yanı sıra, bu en üst trend, kıyafetinize çok fazla çaba sarf etmek istemediğiniz, gösterişsiz, zahmetsiz günler için mükemmeldir. İhtiyacınız olan tek şey, onu uzun kollu bir parça ile eşleştirmek ve kapıdan çıkmaya hazırsınız!

Başörtüsü giysilerinin bir parçası olarak bol uzun bir tulum kullanan pek çok kadın görmeyeceksiniz, ancak bize güvenin, kesinlikle işe yarıyor! Bunun gibi muhteşem ve ultra rahat bir parçayla olmak istediğiniz kadar benzersiz ve modaya uygun olabilirsiniz. Ve bu tek parça bir görünüm olduğu için, sabahları eşleşecek olası çiftler için gardırobunuzu karıştırırken kesinlikle biraz zaman kazanacaksınız.

O ilk ve uygun resmi toplantıya ne giyeceğinizi bilmiyor musunuz? Zarif, uzun kollu bir elbise giyerek denenmiş ve test edilmiş rotayı kullanın. Uzun boylar size anında uygun bir kadınsı bir stil sunar. Doğal olarak zarif görünmek için o kadar çok şeyi aksesuar olarak kullanmanıza bile gerek kalmaz.

Daha kendinden emin ve olgun görünmenin bir yolu, gardırobunuzda daha zengin renkler giymektir. Bir dahaki sefere gidecek şık bir etkinliğiniz olduğunda, başörtüsü kıyafet seçiminiz için koyu, koyu kırmızı bir ton deneyin. Baştan çıkarıcı görünmeden, belirli bir tür tutkulu zarafet yayar.

Kesinlikle denemeniz gereken bir başka gündelik klasik de kot giymek. Her zaman uzun eteklere bağlı kalmanız gerektiğini kim söylüyor? Bir salaş kot tesettür giysileriniz için harikalar yaratabilir. Ayrıca durum ne olursa olsun konforu ve hareketliliği en üst düzeye çıkarır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla stil var! Daha yumuşak bir görünüme gidebilir ve bunları kabarık kollar ve açık tonlarla eşleştirebilir ya da kotu gevşek katmanlar ve dış giyim ile eşleştirerek Müslüman kıyafetlerinizle daha şık bir sokak havası tercih edebilirsiniz. Konu kot pantolon giymeye gelince, her şey sizin gündelik havayı benimsemenizle ilgili!

Eşleşen üst ve alt giyim parçaları uzun süredir ortalıkta, ancak renk koordinasyonunun modası geçmiş olması gerekmiyor. Eşleşen renkli blazer ve pantolonların sadece bir iş üniforması olduğu fikrine kendinizi sınırlamayın!

Bunlar aynı zamanda mütevazı kesim ve genel görünümleri nedeniyle mükemmel başörtüsü kıyafetleridir. İçinizdeki kadınsılığı gösterin ve her zaman olduğunuz ofiste güç merkezi olun! Yönetim kurulu toplantıları ve müşterilerinizle görüşmeler için mükemmel olan kendinden emin ve profesyonel bir ortam sağlar.

Tesettür kıyafetlerine gelince geleneğe bağlı kalmakta yanlış bir şey olmasa da, orada deneyebileceğin daha birçok seçenek var. Bu yüzden, kendinizi sıkıştırmayın. Çevrenizdeki birçok moda ikonundan ilham alın ve kendi havalı başörtüsü görünümünüz için çalışmasını sağlayın!

Tesettür Giyim Instagram

tesetturgiyimkabinim

mmervece_

tesettur_esilaa

elizamoda

tesetturistan

modaalabutik

Tesettür Giyim Siteleri

Sefamerve

Modanisa

Modasena

Modamerve

Eymina

Elizamoda

Allday

Tesettür Giyim Markaları

Sefamerve

Modanisa

Modasena

Modamerve

Eymina

Elizamoda

Allday

Tesettür Giyim Mağazaları

Sefamerve

Modanisa

Modasena

Modamerve

Eymina

Elizamoda

Allday

Tesettür Giyim Önerileri ve Tesettür Giyim Modelleri yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bunun yanı sıra, Modanisa Tunik ve Pantolon Kombini adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bizi YouTube kanalımızdan takip etmeyi unutmayın!

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx