Sağlık

Thermoflex Krem Nedir? Thermoflex Krem Ne İşe Yarar?

Reklamlar

Thermoflex Krem genel olarak kas ve iskelet sistemindeki ağrıları, sancıları ve sıkışmaları tedavi eden bir ilaçtır. Bu yazımızda Thermoflex Krem nedir, Thermoflex Krem ne işe yarar, Thermoflex Krem ne için kullanılır, Thermoflex ağrı kesici krem midir ve Thermoflex Krem nasıl kullanılır gibi soruların cevaplarını bulacaksınız.

Uyarı
İlaç Satışı İnternet Sitelerinden Yapılamaz. İlaçlar Sadece Eczanede Satılır. Bu yazı sadece bilgilendirme amacıyla yazılmıştır.

Thermoflex Krem Nedir?

Bu krem genel olarak eklem ve kas ağrıları için kullanılır. Analjezik, anti-inflamatuar ve antiromatizmal özelliklere sahiptir. Boyun tutulması, bel tutulması, omuz tutulması, bel ağrısı, boyun ağrısı, kas ağrısı, kas sıkışması gibi ağrıları giderir.

Thermoflex Krem Ne İşe Yarar?

Thermoflex Krem, eklem ve kas ağrılarının tedavisinde kullanılan nonsteroid antiinflamatuar bir ilaçtır (NSAID). Bu krem kas romatizması, kas ve iskelet sistemi hastalıkları, donmuş omuz rahatsızlığı, lumbago, bel ağrısı, boyun ağrısı, kas ağrısı, tendinit, bursit ve siyatik gibi rahatsızlıkların tedavisi için kullanılır.

Reklamlar
Thermoflex Krem Ne İşe Yarar?
Thermoflex Krem Ne İşe Yarar?

Thermoflex Krem Ne İçin Kullanılır?

Bu krem omuz ağrısı, boyun ağrısı, bel ağrısı, siyatik ağrısı, tendinit, bursit, bel fıtığı gibi kas ve iskelet sistemi hastalıklarının iyileştirilmesi için kullanılır.

Maruz kalma, aşırı çalışma veya efordan kaynaklanan kas ağrılarının, sertliğinin veya şişmesinin geçici olarak giderilmesi için. Topikal krem, anında hızlı soğutma ve ardından derin ısınma ve artan dolaşım sağlar. Uzun süreli ısı hissi için dolaşımı uyarır.

Bu krem, anında hızlı soğutma ve ardından derin ısınma ve artan sirkülasyon sağlar. Uzun süreli ısı hissi için dolaşımı uyarır. Ağrı ve şişliği azaltmaya yardımcı olur.

Thermoflex Ağrı Kesici Krem Midir?

Evet, kas ağrılarını giderir.

Reklamlar
Thermoflex Krem Kullanmadan Önce Bilinmesi Gerekenler
Thermoflex Krem Kullanmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Thermoflex Krem Kullanmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Bu ürünü kullanmadan önce mentol veya metil salisilat alerjiniz varsa, veya aspirin veya diğer salisilatlara (örneğin salsalat) veya başka alerjiniz varsa doktorunuza veya eczacınıza söyleyiniz. Bu ürün, alerjik reaksiyonlara veya başka sorunlara neden olabilecek aktif olmayan bileşenler içerebilir. Daha fazla ayrıntı için eczacınızla konuşun.

Aşağıdaki sağlık sorunlarından herhangi birine sahipseniz, bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışın: astım, burunda büyüme (burun polipleri).

Ameliyat olmadan önce doktorunuza veya diş hekiminize kullandığınız tüm ürünleri (reçeteli ilaçlar, reçetesiz ilaçlar ve bitkisel ürünler dahil) hakkında bilgi verin.

Bu ilaç aspirin benzeri bir ürün (salisilat) içerir. On sekiz yaşından küçük çocuklar ve gençler, su çiçeği, grip veya teşhis edilmemiş herhangi bir hastalığı varsa veya yakın zamanda aşı olmuşsa bu ürünü kullanmamalıdır. Bu durumlarda aspirin veya aspirin benzeri ürünler kullanmak, nadir görülen ancak ciddi bir hastalık olan Reye sendromu riskini artırır.

Hamilelik sırasında, bu ürün yalnızca açıkça ihtiyaç duyulduğunda kullanılmalıdır. Riskleri ve faydaları doktorunuzla tartışın.

Bu ürünün anne sütüne geçip geçmediği bilinmemektedir. Emzirmeden önce doktorunuza danışınız.

Thermoflex Krem Nasıl Kullanılır?

Bu kremi günde iki kez etkilenen bölgeye masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Oksabron Şurup Nedir?

Begonya Kadın YouTube kanalımıza da abone olarak bize destek verebilir, ilgi çekici içeriklerimizi takip edebilirsiniz: https://www.youtube.com/c/begonyakadin/videos

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx