Genel

Ünlü oyuncu Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki hakaret davasını Depp kazandı

Reklamlar

Ünlü oyuncu Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki hakaret davasını Depp kazandı. Haftalarca süren karalama davasından 15 milyon dolar kazanan Depp, “Jüri bana hayatımı geri verdi” dedi.


Hollywood yıldızı Johnny Depp ve eski eşi Amber Heard, 6 haftalık iftira davasında karara bağlandı. Virginia Fairfax County Mahkemesi’nde görülen davada yedi kişilik jüri, Depp’i haklı buldu. Heard’in 2016’da ayrılan Depp’e 15 milyon dolar tazminat ödemesine karar verildi.

DEPP: JÜRİ BANA HAYATIMI GERİ VERDİ


İngiltere’de haftalardır beklediği kararı öğrenen Depp, sözcüsü aracılığıyla yaptığı açıklamada, “Jüri bana hayatımı geri verdi. Gerçekten mutluyum.” Deep, Latince’den alıntı yaparak “Veritas numquam perit” (Gerçek asla kaybolmaz) ekledi.

Reklamlar


JOHNNY DEPP VE AMBER HEARD ARASINDA NELER YAŞANDI?


Johnny Depp, 2018’de eski karısı Heard’a Amerikan medyasındaki yazısı nedeniyle 50 milyon dolar tazminat davası açmıştı. Eski karısı Heard, bunun tam tersini yaptı ve 100 milyon dolarlık tazminat davası açtı. Olayda ikili arasındaki ilişkiye dair birçok detay ortaya çıktı. Heard, Depp’in kendisine defalarca vurduğunu ve kırık bir şişeyle cinsel tacizde bulunduğunu iddia etti. Duruşmalarda bu iddiaları dile getirirken sık sık gözyaşlarına boğuldu.


Depp ise tüm bu iddiaları baştan reddederek Heard’ın delillerini çürütmek için yeni deliller ve tanıklar sundu. Davaya damga vuran olaylardan biri de bu delille gün yüzüne çıktı; Heard’ın Depp’i yumrukladığını söyleyen ses kaydını dinlerken, davanın son günlerinde Depp’in yanında sürpriz bir tanık durarak herkesin dikkatini çekti.

Heard, Depp’in eski sevgilisi Kate Moss’un da tanık olduğu iddia edilen şiddet anlarından birini anlatırken merdivenlerden aşağı itildiğini açıklarken tanık olarak yerini Kate Moss aldı.

Diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx