Pratik Bilgiler

İstanbul Havalimanı VIP ve Fast Track Özellikleri ve İGA Otopark Ücretleri

Reklamlar

İstanbul’a açılan sihirli kapı, İstanbul Havalimanı geniş kapasitesi ve yüzlerce noktaya doğrudan uçuş olanağı sunması ile dünyanın en önemli havalimanları arasında yer alıyor. Yılda 37 milyon yolcu ağırlayan havalimanı, geniş kapasitesinin yanı sıra lounge ve fast track gibi olanaklarıyla da ön plana çıkıyor. İstanbul Havalimanı vip deneyimini en üst seviyede sunan lounge alanı, son teknolojiye sahip otoparkı ile dikkat çekici. Peki fast track ve vip kullanımı nasıl? IGA otopark ücretleri ne kadar? Merak edilenlere bakalım.

Fast Track İle Hızlı Ulaşım

İstanbul Havalimanı gibi büyük bir terminale sahip havalimanında, uçuş zamanı yaklaştıysa terminal içinde fast track hizmeti alabilirsiniz. Terminalde iç ve dış hatlarda yer alan IGA fast track, kontrol noktalarından hızlı bir şekilde, sıra beklemeden geçmeyi sağlıyor. Giden yolcular, İstanbul Havalimanı fast track’e erişmek için 1, 3 ve 7 numaralı terminal giriş kapılarında yer alan güvenlik noktalarına gidebilir. Öte yandan dış hatlarda fast track geçişi için, pasaport kontrol noktalarına gidilebilir. IGA pass üyeliği olan yolcular, fast track hizmetinden yararlanabilir. Havalimanına girişte aracınızı valeye bıraktıktan sonra, buggy ile fast track kapısına hızlı bir şekilde varabilirsiniz.

VIP Lounge
VIP Lounge

VIP Lounge İle Business Class Deneyimi

Havalimanı lounge hizmeti, uçuş öncesinde birkaç saat beklerken zamanını keyifli bir şekilde geçirmek isteyenler için ideal. İstanbul Havalimanı CIP lounge hizmeti, geniş dinlenme alanları, harika terminal manzarası ve açık büfe yemek gibi olanakları ile dikkat çekiyor. Uçuş öncesinde dinlenmek ve uzanmak, kablosuz internete giriş yaparak çalışmak İstanbul Havalimanı vip lounge özelliklerinden bazıları. Lounge’ın iç ve dış hatlardaki alanlarında özellikler değişiyor. Ancak çocuk oyun alanı, yemek alanı, ibadethane, duş gibi olanaklar burada mevcut.

Reklamlar

İGA Otopark Ücretleri Ne Kadar?

İstanbul Havalimanı otoparkı, geniş kapasitesi ve sunduğu önemli olanaklarla keyifli bir yolculuk öncesinde aracınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir alan. İGA otopark ücretleri, aracını otoparka koymayı düşünenler için önemli konulardan. 2500 kamerası ile yüksek güvenlik standartlarına sahip olan İstanbul Havalimanı otoparkı, ücret olarak oldukça makul bir seviyede.

İGA otopark ücretleri, ilk 1 saat için 27 TL. 1-3 saat arası 33 TL olan otopark ücreti, 3-6 saat arası 50 TL. İstanbul Havalimanı’nda birkaç günlük seyahatler için aracınızı bırakmayı planlıyorsanız ücretler şu şekilde:

  • 4 günlük: 234 TL
  • 7 günlük: 384 TL
  • 15 günlük: 525 TL

İstanbul Havalimanı otoparkı 40 bin araç kapasitesi ve 2500 kamerası ile uluslararası havalimanı standartlarının dahi çok üzerinde bir otopark deneyimi sunuyor.

Öner Ünlü

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx