ModaKombin

Yeşil Pantolonun Üstüne Ne Gider?

Yeşil Pantolon Kombin Fikirleri

Reklamlar

İlk başta, yeşil pantolonun diğer kıyafetlerle birleştirilmesi zor görünebilir, ancak öyle değildir. Renk aralığının çok geniş olduğunu ve bunun ne durumda olduğunu her zaman aklımızda tutmamız gerektiğini göz önünde bulundurarak. Mevcut birçok seçenek var. Bu yazıda yeşil kot pantolon ile ne giyeceğimizi detaylı olarak açıklıyoruz.

Yeşil kotlarla ne giyeceğinizi belirleyin ve bunları nasıl birleştireceğinizi öğrenmek için aşağıdaki ipuçlarını izleyin.

Yeşil Pantolon Üzerine Ne Giyilir ? / Yeşil Pantolon Kombin Fikirleri

Çeşitli yeşil renkler

Açık veya koyu olsun, yeşilin herhangi bir tonuyla güzel görünecek bazı renkler vardır. Yeşilleri birleştirmenin sırrı, açık ve koyu tonlar arasında değişecektir. Koyu yeşil kot pantolon, açık renkli bir bluzla mükemmel olacaktır ve bunun tersi de geçerlidir.

Reklamlar
Beyaz, siyah ve nude renkler
Beyaz, siyah ve nude renkler

Beyaz, siyah ve nude renkler

Yeşili beyazla birleştirmek, gündüz vakti için mükemmel olacak bir klasiktir. Resmi bir etkinlik ise, daha şık ve formal bir bluz kullanabilirsiniz. Yeşil ile siyah, asla başarısız olmayan başka bir settir. Siyahın her şeyle birleştiğini ve size zarafet ve ölçülü bir dokunuş verdiğini çok iyi biliyorsunuz. Yeşil kot pantolonunuzun tüm dikkatleri üzerine çekmesini istiyorsanız, o zaman onu nude veya bej renkli bir gömlekle kombinleyin, şık ve sofistike olacaktır.

Gül rengi 

Çok açık olmayan yeşiller, pembe tonlarıyla (birçok çiçeğin birleşimidir) harika bir şekilde göze çarpar. Yeşil kot pantolonunuzu soluk pembe ile kombinlemeye çalışın ve muhteşem olacaksınız.

Yeşil jean gömlek veya ceket
Yeşil jean gömlek veya ceket 

Yeşil jean gömlek veya ceket 

Başarısız olmayan bir kombinasyon: jean, herhangi bir giysiye mükemmel bir şekilde uyum sağlayarak rahat bir dokunuş sağlar. Çok klasik bir görünüm için, bir miktar nötr seçebilirsiniz: koyu yeşil kot pantolon, beyaz gömlek, ayakkabılar ve kahverengi portföy çanta. Bu yeşil kot kombinasyonu erkekler için de uygun olabilir.

Zeytin yeşili

Askeri yeşil veya zeytin yeşili olarak da bilinir. Göze çarpmasını sağlayacak birkaç renkle birleştirebileceğiniz oldukça nötr bir tondur.

Reklamlar

Zeytin yeşili, yosun yeşili gibi diğer yeşil tonlarıyla ve ayrıca yeşilin tekdüzeliğini kıran kırmızı renk aksesuarlarıyla güzel görünüyor. Lacivert ile siyahın yanı sıra çok şık. Daha rahat bir görünümle sabahları dışarı çıkmak için sağduyulu ve ideal.

Turuncu, fuşya ve sarı gibi güçlü ve parlak renklerle birleştirildiğinde harika görünüyor. Beyaz, siyah ve kahverengi de zeytin yeşili ile birleşen ve zarafet getiren nötr renklerdir. Beyaz veya belirli gümüşi tonlardaki bazı spor ayakkabılar, özgünlük ve hepsinden önemlisi çok fazla parlaklık getirecektir.

Zeytin yeşili kot pantolonu birleştirmek karmaşık değildir ve her zaman güzel görünen tüm yıla uygun renklerden biri olduğunu bilmelisiniz.

Açık yeşil renkler (nane yeşili)

Yeşil ışık, yılın daha sıcak aylarını birleştirmek için idealdir, özellikle de taze ve çok doğal renkler bronz teninizi ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Nane yeşili kot pantolonu siyah bir gömlekle kombinleyebilirsiniz ve harika görüneceksiniz. Çok ince ve romantik bir dokunuş verdiği için açık bej ile de çok iyi görünebilirsiniz.

Açık yeşil kot pantolon
Açık yeşil kot pantolon

Açık yeşil kot pantolon

Açık yeşil jean ile daha rahat bir kıyafet için çok özgün ve genç bir görünüm verir. Nane yeşili veya pastel yeşil veya fıstık yeşili gibi açık yeşil tonlarda ve kahverengi veya sarı hardal gibi toprak tonlarında baskılarla diğer giysilerle deneyebilirsiniz.

Toz pembe bir üst ya da tişört sizi çok güzel gösterecek, bu görünümü siyah ya da ten rengi canlı ayakkabılar ya da sandaletlerle de kombinleyebilirsiniz. Bu tür yeşiller ilkbahar ve yaz için harikadır, ancak onu doğru şekilde birleştirmeyi öğrenirseniz, yılın herhangi bir zamanında harika bir kıyafet yaratabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek içerik: Kapsül Gardırop Erkek Giyim

Parlak yeşil renkler (orman yeşili ve zümrüt yeşili)

Orman yeşili, klasik İngiliz barlarına özgüdür. Açık renklerle güzelce birleşen güzel bir renktir. Zümrüt yeşili de özellikle abiye kıyafetlerde ve kumaş pantolonlarda harika görünür.

Orijinallik dolu bir kontrast oluşturmak için orman yeşili kot pantolonunuzu gri bir bluz ile birleştirin. Koyu yeşilinizi soluk yeşil (nane yeşili veya kereviz yeşili) veya açık mavi bir gömlek ve ayrıca fuşya gibi daha güçlü ve daha parlak renklerle giymeye cesaret edin. Zengin tonlarda dökümlü bluzlar idealdir.

Resmi etkinlikler için çok güzel bir kombinasyon olduğundan, şık ve şık görünmek istiyorsanız orman yeşilini çıplak ile birleştirmek mükemmel bir seçenek olabilir. Adından da anlaşılacağı gibi zümrüt yeşili bir mücevher rengidir. Parlak ve yoğun ve biraz mavimsi bir tonu var. Yeşim veya zümrüt yeşili kot pantolonun nasıl birleştirileceğini öğrenmek için aşağıdaki önerileri izleyin.

Her zaman siyah gibi zıt renkler arayın, tarafsızlık verecek harika bir seçenektir. Ayrıca lacivert ve siyah kadar ciddi olmasa da doğru bir görünüm istiyorsanız mükemmel bir seçimdir. Zümrüt yeşili bir renk dokunuşu için mükemmel bir arka plan haline getirecek küçük bir özgünlük noktası vermek için gümüş bir gömlek veya açık pembe tonlarla birlikte harika görünüyor.

Mavimsi yeşil veya su yeşili
Mavimsi yeşil veya su yeşili

Mavimsi yeşil veya su yeşili (turkuaz)

Deniz mavisi güzel bir renktir, tırnağın belirli tonlarında çok şey görürsünüz ve hem koyu hem de açık tenli tenleri gerçekten çok gururlandırır. Ördek yeşili rengi hatta bazı cennet gibi kumsallarda denizin rengidir. Kıyafetlerinizden en iyi şekilde yararlanmak için aşağıdaki önerileri takip edebilirsiniz.

Mavimsi yeşil kot pantolon, bej veya beyaz gibi nötrlerle çarpıcı bir şekilde öne çıkıyor. Çok koyu gri, neredeyse siyah renkte, şıklık, şıklık ve moda için harika bir tat kazanır. Altın bluz ve deniz mavisi bir kot çok güzel görünüyor. Üst ile aynı tonda babetler eklerseniz ideal bir kıyafet oluşturursunuz.

Siz de sonbaharın bir günü için deniz yeşili kotları beyaz tonlarda gömlekler, kahverengi botlar ve kahverengi çantalarla kombinleyerek harika, renkli ve şık görünecek, teninizin rengini ön plana çıkaracaksınız. Turuncu, iki yoğun ve çok taze renk olduğu için mavimsi yeşil ile çok iyi tamamlayan bir renktir.

Misket limonu yeşili (Chartreuse)

Chartreuse yeşili veya misket limonu yeşili, fıstık tonuna yakın, ancak daha açık bir tona sahip, berrak ama mat bir tondur. Yeşil chartreuse kotlarınızı burada önereceğimiz şekilde birleştirmeyi deneyin. Limon sarısı gibi parlaklığı veren tonlarla harika görünüyor. Ayrıca, yaz öğleden sonraları için ideal olan turuncu mandalina ile birlikte tercih edilir. Chartreuse yeşili, dışarıda bir gece için harika görünmek istiyorsanız, koyu mavi, koyu gri veya gri ve hatta siyahla çok iyi bir şekilde birleşir. Misket limonu yeşili kot pantolonunuzla kombinlere ferah ve eğlenceli bir dokunuş katmak için yoğun mercan rengini unutmayın. Biraz cüretkar bir şey istiyorsanız, kırmızı bir bluzla kombinleyin, zıtlık sansasyoneldir.

Avcı yeşili kot pantolon
Avcı yeşili kot pantolon

Avcı yeşili kot pantolon

Avcı yeşili veya haki rengi, birçok kadın için öylesine gurur verici ve günlük bir görünüm sergilemeye hizmet eden erkeksi dokunuşu günden güne ideal bir sofistike noktayla getiriyor. Avcı yeşil rengini birleştirmek için bazı ipuçları…

Sağduyulu bir görünüm istiyorsanız, toprak renkleri olan kahverengi, koyu sarı veya koyu turuncu gibi bu tür tonlarla birleştirmek için idealdir. Siyah renk çok sade bir görünüm için iyi bir seçenektir çünkü rengin ön plana çıkmamasını sağlar ama çok doğrudur.

Avcı yeşil kot pantolonla arka planı vurgulamak için ideal tonlar beyaz, ten rengi veya açık bejdir. Cildi güzelleştirir ve kotun şık görünmesini sağlar. Turuncu veya hardal rengi, bu renkteki kot pantolonlarla giymek için en orijinal ve riskli kombinasyondur, ancak orijinal ve çok gurur vericidirler.

Yeşil, pek çok olasılığa sahip, neşeli ve çekici bir renktir. Yeşilin bu kombinasyonlarından biriyle neşelen ve her mevsim kot pantolonun tadını çıkar. Elbette, sonunda başka bir yeşil pantolon satın alacaksınız ve farklı durumlar için daha fazla yeşil giysi denemeye teşvik edileceksiniz. Yeşilin tüm bu tonlarını hem erkeklerin hem de kadınların kot modelini çeşitlendirerek kombinleyebileceğini hatırlatıyoruz.

Bir kazak ile yeşil pantolon

Bir hırkadan bahsettik, yeşil pantolonunuza kazaklarla da stil verebilirsiniz. Bir kazak ile hırka arasındaki fark, birinin tüm yollara açık olması ve düğmeli olabilirken, diğerinin boynundan aşağıya doğru giyilmesi gerektiğidir. İkisi de yeşil pantolonla güzel görünebilirler. Yeşil pantolon ile bambaşka bir görünüm yaratmak için süveterin farklı yakasını tercih edebilirsiniz. Mütevazı bir V yakalı kazak size oldukça trend olan preppy stili görünümünü verebilir.

Daha büyük göğüsleriniz varsa, U yaka veya derin V yaka gibi daha düşük bir yaka, büstünüzü dengeleyebilir ve ayrıca daha sofistike ve daha şık bir yeşil pantolon kombini yaratabilir.

Yeşil pantolonun, buna uygun olarak zeytin yeşili bir kazakla giyebilirsiniz. Kazağın altına bir gömlek ekleyebilirsiniz. Katmanlama, zeytin yeşili pantolonunuzu şık ve daha az sade hale getirmenin harika bir yoludur.

Blazer ile yeşil pantolon
Blazer ile yeşil pantolon

Blazer ile yeşil pantolon

Yeşil pantolonunuzu, sizi bir ofis toplantısından öğle yemeğine, ardından bir etkinliğe götürecek daha şık bir görünüm için blazer ile şekillendirebilirsiniz. Bir blazer, ister pantolon, tayt, elbise veya tulum giyiyor olun, bir kıyafete anında şık bir dokunuş katar.

Anahtar, blazerinize geldiğinde doğru uyumu elde etmek ve blazerin uzunluğunun yeşil pantolonunuzla iyi dengelendiğinden emin olmaktır. Daha kısa blazerler, bol yeşil pantolonlarla iyi görünürken, daha ince olanlar hem daha uzun hem de daha kısa olanlarla çalışabilir.

Haki yeşil pantolon ile haki yeşil monokrom bir stil oluşturabilirsiniz. Daha sonra görünümü tamamlamak için beyaz bir blazer ve bir topuklu ayakkabı giyebilirsiniz.

Siyah tişört ve loafer ayakkabılar

Zeytin rengi yeşil pantolon ve bir siyah tişört giydiğiniz zaman, tişörtü içine sokabilir ya da gevşek bırakabilirsiniz. Her iki şekilde de harika görünüyor. İsterseniz, beyaz bir tişört ile zeytin yeşili pantolon da giyebilirsiniz. Bu kombine bir çift şık ve sofistike loafer ayakkabı eklemek harika bir fikir olur.

Beyaz düğmeli ceket
Beyaz düğmeli ceket

Beyaz düğmeli ceket ve siyah Combat botlar

Klasik beyaz düğmeli gömlek, zeytin yeşili pantolonla eşleştirdiğinizde olağanüstü görünüyor. Bir palto veya spor bir ceket ile kaplanabilen zamansız bir görünümdür. Bu kıyafeti giymek ve daha rahat hale getirmek için rahat bir beyaz gömlek giyebilir ve combat botlarla kombini tamamlayabilirsiniz.

Renkleri, zeytin rengi pantolonla eşleştirmenin anahtarı kontrast oluşturmaktır. Onlardan daha açık veya daha koyu renkler kullanmalısınız. Siyah, beyaz, bej, gri, mavi, deve ve ten rengi zeytin yeşili pantolonlarla harika görünüyor. Zeytin pantolonları çok yönlüdür ve birçok gardıropla iyi uyum sağlar. Gri, bej, kahverengi ve beyaz harika ayakkabı renkleridir. Yeşil elbise pantolonları, koyu gri spor ceket ve siyah deri ayakkabılarla giyildiğinde harika görünür.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Moda ile ilgiliyseniz, Tesettür Giyim Önerileri adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Bizi begonyakadin adlı Instagram hesabımızdan takip etmeyi unutmayın!

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx