Sağlık

Agridin Krem Nasıl Kullanılır?

Agridin Krem Faydaları

Reklamlar

Agridin krem doğal bileşenlere sahip olan ve çok yoğun bir üründür. Peki Agridin krem nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, ne işe yarar, muadili nedir, özellikleri nelerdir, cilt üzerinde hangi etkileri vardır gibi soruların cevaplarını sizler için yazdık.

UYARI! İlaç Satışı İnternet Sitelerinden Yapılamaz. İlaçlar Sadece Eczanede Satılır.

Agridin Krem Nedir?

Bu krem doğal içeriklere sahip bitkisel bir cilt bakım kremidir. Bu ürünün içinde beş tane etken madde vardır ve tüm bu maddeler bitkiseldir. Bu krem cilde uygulandıktan hemen sonra kaslardaki gerginliği, ağrıyı ve acıyı iyileştirir. Bu krem yağsız özelliklere sahiptir ve cilde hızlı emilir. Bu ürün kasların ağrısını yatıştırır. Ciltte yapış yapış bir his bırakmaz.

Reklamlar

Agridin Krem İçindekiler

Bu bitkisel özlü kremin içinde biberiye yağı, portakal yağı, kafur yağı, glucosamine HCl, MSM, magnezyum sülfat, şeytan pençesi, aloe vera jel, aynı sefa yağı, balmumu, E vitamini, mentol, Boswellia-Serrata, arnica yağı, lavanta yağı, civanperçemi, zerdeçal ve chrondroitin gibi bileşenler vardır. 

Agridin Kremin İçeriği

Bu ürünün içinde biberiye yağı, portakal yağı, kafur yağı, glucosamine HCl, MSM, magnezyum sülfat, şeytan pençesi, aloe vera jel, aynı sefa yağı, balmumu, E vitamini, mentol, Boswellia-Serrata, arnica yağı, lavanta yağı, civanperçemi, zerdeçal ve chrondroitin adlı maddeler vardır. 

Agridin Krem Özellikleri

Bu krem kas ve iskelet sistemi hastalıklarındaki ağrıları, acılar ve gerginlikler için kullanılır. Bu krem bel tutulması, boyun tutulması, omuz tutulması, bel ağrısı, boyun ağrısı, eklem ağrısı, omurga ağrısı, diz ağrısı, boyun fıtığı, bel fıtığı, diz ve eklem bölgesinde sıvı kaybı, kas gerginlikleri, bacak ağrıları, dokularda ve kaslarda incinme, çürükler, morarma, zedelenme ve ezilme gibi rahatsızlıklar için oldukça etkilidir.

Agridin Krem
Agridin Krem

Agridin Krem Faydaları

Bu krem genel olarak kas ağrılarını, acılarını, kas kasılmalarını ve gerginliklerini geçirir. Sertleşen kasları yumuşatır, vücudu ısıtır, gevşetir ve ağrıları yok eder. Bu yüzden bu ürün genel olarak bel tutulması, boyun tutulması, omuz tutulması, el ağrısı, sırt ağrısı, kol ağrısı, bel ağrısı, boyun ağrısı, eklem ağrısı, diz ağrısı, boyun fıtığı, bel fıtığı, diz ve eklem bölgesinde sıvı kaybı, kas gerginlikleri, bacak ağrıları, dokularda ve kaslarda incinme, çürükler, morarma, zedelenme ve ezilme gibi durumların hafifletilmesi ve tedavisinde uygulanır.

Reklamlar

Ayrıca baş ağrıları ve migren ağrıları için de etkili bir şekilde kullanılabilir. Bunun yanı sıra çeşitli kazalar ve sporcu yaralanmalarını da iyileştiren bir üründür. Üstelik artrit, huzursuz bacak sendromu ve bacak krampları için de bu kremi uygulamanız mümkündür.

Agridin Krem
Agridin Krem

Agridin Krem Ne İşe Yarar?

Bu kremin içinde bulunan biberiye yağı kas ağrısı için çok önemlidir. Şiddetli eklem ağrıları ve burkulma ile mücadele ediyorsanız, derhal yardımınıza gelmesi için biberiye yağının anti-inflamatuar ve anti-analjezik özelliklerine güvenin. Biberiye yağı, ağrıyı hafifletmenin yanı sıra iyileşmeyi daha da hızlandırabilecek yaraların pıhtılaşmasına yardımcı olabilecek kan dolaşımını da uyarır.

Aromaterapide kullanılan ve bu kremin içinde bulunan portakal esansiyel yağının hoş kokusu nabız oranını azaltmaya yardımcı olan neşeli ve canlandırıcı ancak aynı zamanda rahatlatıcı, sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Sadece sıcak bir ortam yaratmakla kalmaz aynı zamanda bağışıklık sisteminin gücünü ve esnekliğini de uyarabilir ve havadaki bakterileri ortadan kaldırabilir.

Tıbbi olarak kullanılan portakal esansiyel yağı ağrılı ve refleksif kas kasılmaları ve kas gerginliklerini azaltır. Geleneksel olarak masajlarda stres, karın ağrısı, ishal, kabızlık, hazımsızlık veya yanlış sindirim ve burun tıkanıklığını gidermek için kullanılır.

Genellikle aşırı çalışmanın bir sonucu olarak, hemen ağrı ve iltihabı hafifletmek için kullanılan topikal analjeziklerin bir bileşeni olan kafur esansiyel yağı kaslardaki ağrı ve kasılmaları iyileştirir. Bununla birlikte, topikal olarak kullanılan ve bu kremin içinde bulunan kafur yağı ayrıca kronik kas ve eklem ağrısı ve iltihabı tedavi etmek için daha uzun süre kullanılabilir.

Bu kremin içinde yer alan aloe vera jel artrit ağrılarına iyi gelir. Artrit, eklem iltihabının neden olduğu bir durumdur. Hem elleri hem de ayakları etkileyebilir. Kolayca tanınır ve semptomlar arasında uzuvlarda ağrı, şişme, kızarıklık ve sıcaklık vardır. Semptomlar zamanla değişir ve aşırı yükler kaldırıldığında veya eklem çok uzun süre kullanıldığında kötüleşir. Sebepler çeşitlidir ancak çoğu durumda bulaşıcı, genetik, travmatik ve romatizmal kaynaklı bir problemden kaynaklanabilir.

Artrit için çareler farklı ve çeşitlidir ancak herhangi bir yan etkisi olmadan en etkili olanı kesinlikle fitoterapötik ilaçlardır. En iyisi şüphesiz aloe vera jeldir. Steroid bakımından zengin aloe jeli, otoimmün romatoid hastalıkların tedavisinde yaygın olarak kullanılan steroid bazlı bir ilaç gibi bir anti-enflamatuar görevi görür. Sentetik ilacın aksine, jel vücuda zararlı kimyasallar içermez ve yan etki veya kontrendikasyon oluşturmaz.

Aloe vera jeli kas ağrısını iyileştirmek için mükemmeldir. Tercihen duştan veya rahatlatıcı bir banyodan sonra akşamları sözleşmeli kaslara masaj yapmak için kullanılır. İyi yapılırsa, aloe ile yapılan masaj, Çin ve Japonların söylediği gibi hem fiziksel hem de zihinsel dengeyi bulmanızı sağlar. Yoğun bir fiziksel aktivite seansından sonra veya büyük bir çabadan sonra kullanmak mükemmeldir. Anti-inflamatuar ve sakinleştirici özellikler kasları rahatlatır ve rahatlatır.

Agridin Krem
Agridin Krem

Agridin Krem Kullanımı

Bu kremi uygulamadan önce ellerinizi sabun ve suyla temizleyin. Daha sonra etkilenen bölgeye kremden ince bir tabaka halinde sürün ve hafif bir şekilde beş dakika boyunca ovalayın, dairesel hareketlerle masaj yapın. Son olarak kremi sürdüğünüz bölgeye sıcak bir havlu sarın. 

Agridin Krem Yan Etkileri

Agridin krem bitkisel formüllü olduğu için bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

Youtube kanalına abone olun, birbirinden güzel videoları kaçırmayın https://www.youtube.com/c/begonyakadin

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx