Genel

Alpay Kazan Kimdir?

Reklamlar

Alpay kazan kimdir? Survivor Ada Konseyinde Alpay Kazan’ın Ölüm Haberi Yarışmacıları Göz Yaşlarına Boğdu! Survivor All Star programının dün akşam yayınlanan bölümü duygu dolu anlara sahne oldu. Acun Medya’nın Genel İdari Koordinatörü olarak görev yapan Alpay Kazan’ın ani ölümünden sonra Acun Ilıcalı yeni bölümde yer alamadı ve cenazeye katılmak için İstanbul’ a dönüş yaptı.

Acun Ilıcalı ile çok yakın arkadaş olan Alpay Kazan’ın vefatı Acun Ilıcalı’ yı hüzne boğdu.  Uzun zamandır hasta olmasına rağmen Alpay Kazan’ın ölüm haberi çok ani olduğu için sevdikleri ve ailesini derin hüzne boğdu. Ölüm haberini alan yarışmacılar ise yeni bölümde göz yaşlarına hakim olamadı. Geçen akşam yayınlanan bölümde büyük bir yas hakimdi.

Sunucu Murat Ceylan ve yarışmacılar konsey boyunca göz yaşlarına hakim olmakta zorlandı.

Reklamlar

Murat Ceylan Ağlamaktan Programı Sunamadı

Survivor All Star yeni bölümünde ada konseyini Murat Ceylan sundu. Acun Ilıcalı, cenazeye katılmak için İstanbul’a dönmüştü. Bu yüzden ada konseyini Acun Ilıcalı yerine Murat Ceylan sundu. Fakat ölüm haberi ile sarsılan Murat Ceylan, ada konseyinde konuşmakta zorluk çekti.

Murat Ceylan göz yaşlarına boğuldu. Konuşmakta zorluk çeken sunucu ‘Ailemizden çok değerli biri, canımız parçamızdan biri koptu. Bir süredir boğuştuğu amansız hastalığa maalesef Alpay ağabeyimiz yenik düştü. Bugün bende ne diyeceğimi sanırım bilmiyorum.

Ayakta durmakta güçlük çekiyorum, kelimeleri seçemiyorum.’ ifadelerini kullanarak Alpay Kazan’ a duyduğu derin saygı ve sevgiyi dile getirdi. Konuşmakta zorluk çektiği için çok zor dakikalar geçiren Murat Ceylan, uzun bir süre sessiz kaldı ve ağladı.

Yarışmacılar Ölüm Haberinden Sonra Göz Yaşlarına Boğuldu

Survivor All Star yeni bölümünde çok üzücü ve  zor anlar yaşandı. Ada konseyinde Alpay Kazan’ın ölüm haberinin ardından tüm yarışmacılar kendini tutamadı ve ağladı.

Reklamlar

Yarışmadan önce annesini kaybeden Merve Aydın, hastalık yüzünden annesi vefat ettiği için hastalıklardan nefret ettiğini belirtti ve göz yaşlarına hakim olamadı. Bütün yarışmacılar Alpay Kazan’ın ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diledi.

Tüm yarışmacılar ve sunucu Murat Ceylan konuşmakta zorluk çektiği halde sevgilerini ifade edecek güzel cümleler kullanarak Alpay Kazan’ın için hissettiklerini dile getirdiler. Yarışmacılardan biri olan Atakan’da Alpay Kazan’ı çok sevdiğini dile getirdi.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx