Cilt Bakımı

Aras Barlas ile Cilt Bakımı│ŞAMPUAN İLE BURUNDAKİ SİYAH NOKTALARDAN KURTUL !

Aras Barlas Siyah Nokta Maskesi

Reklamlar

Aras Barlas ile Cilt bakımı videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Evet arkadaşlar! Herkese merhaba ve hoşgeldiniz diyorum. Önceden diş macunu çok fazla tasvip etmediğim bir yöntemdi. Her burnunuza sürdüğünüzde ve fırçaladığınızda da siyah noktalarınız temizleniyordu. Ben bunu geliştirdim, kendimi geliştirdim. Farklı yöntemler ile birkaç bir şey denedim ve düşündüm. Sonunda en iyisini buldum arkadaşlar! Hemen konuya giriyorum. 

Aras Barlas ile Siyah Noktalardan Kurtul
Aras Barlas ile Siyah Noktalardan Kurtul

Bir kasenin içine sade bir ya da bir buçuk damla şampuan damlatıyoruz. Ardından ise yine o kadar az bir diş macunu anlatıyoruz. İçerisine bir çay kaşığı pirinç unu koyacağız. Bu kadar miktar yeterli olacaktır. Daha sonra da bu karışımı bir kürdan yardımıyla bir güzel karıştırıyoruz, arkadaşlar. Pirinç unu kalmayana kadar karıştıralım. Tamamıyla yarı katı bir kıvam aldığında hazır demektir. Biraz yakın çekime girdik. Ardından ise şöyle, zaten bu tek kullanımlık olduğu için burnumuza elimizle karışımı sürüyoruz, arkadaşlar.

Reklamlar

Peki neden bunları kullandık? Diş macunu biliyorsunuz ki kesinlikle gözeneklerinizin içindeki o yağı arındırıyor, oradan söküp yukarıya doğru çıkartıyor. Şampuan ise bana kalırsa, evde bulunan, elimizdeki malzemelerden yormayan cildi yormayan ve cildi güzel bir şekilde yumuşatıp temizleyen bir madde. Pirinç unu ise gözenekleri sıkılaştıran ve cildi beyazlatan bir gıdamız. Bunların üçünün bir araya gelmesi efsane bir etki yaratıyor, arkadaşlar.

Bunun size ben garantisini verebilirim. Yatmadan önce sürüyorsunuz. Otuz dakika burnumuzda bekliyor. Daha sonra bu, kırılacak kıvama gelecektir. Kil gibi oluyor. Daha sonra onları yavaş yavaş çıkarabilirsiniz isterseniz de burnumuzu duru suyla yıkadıktan sonra tonik ile silebilirsiniz. Hepsini kullanıyorum. Diş macunu olduğundan dolayı burnunuz birazcık yanacak. Her güzelliğin gereken bir bedeli var. Maksimum buralara kadar iniyorum. Sadece bu karışımı burnuma sürüyorum.

Aras Barlas ile Cilt Bakımı
Aras Barlas ile Cilt Bakımı

Gözaltına ve yanaklara geçmiyorum. Göz altı ve yanak bölgelerine kesinlikle bu maskeyi sürmüyorum. Yatmadan önce yapın ve otuz dakika bekleyin. Ardından temizledikten sonra yatıyorsunuz. Kızarması vesaire bir önemi yok. Sabah kalktığınızda özellikle bir şok etkisi yaratıyor. Akşamki burnunuzdan eser kalmamış oluyor. Teşekkür ederim. Bunu da ben buldum ve sizinle paylaşıyorum. Umarım işinize çok ama çok yarayacaktır. İyi olalım ya, hepimiz iyi olalım. Tamam, şimdi otuz dakika bitti. Pancar burun, kırmızı burun ben! Ama tabii ki de bu şekilde pürüzsüz oluyor. Fakat bu şekilde burnum tamamen pürüzsüz oldu. Sabah uyandığınızda kızarıklık tamamen yok oluyor ve arkadaşlar burnunuz tamamen pürüzsüz oluyor. Eldeki malzemelerle yaptığınız bu maske tamamen sıfır maliyetle yapılıyor. Teşekkür ederim.

ŞAMPUAN İLE BURUNDAKİ SİYAH NOKTALARDAN KURTUL !│ Cilt Bakımı Aras Barlas Video

Ayrıca, Hindistan Cevizi Yağı ile Vajina Beyazlatma Nasıl Yapılır? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Reklamlar

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx