Genel

Cem Yılmaz’dan Ahmet Hakan’a Gönderme!

Reklamlar

Cem Yılmaz’dan Ahmet Hakan’a Gönderme! Cem Yılmaz tepki Toplayan Ahmet Hakan’a Göndermede Bulundu! Ünlü standupçı Cem Yılmaz, Geleceğin Güçlü Kadınları Ödül Töreni esnasında, Ahmet Hakan ile Hazal Kaya polemiği konusuna el attı.

Yılmaz, çıktığı sahnede Ahmet Hakan ile Hazal Kaya’nın arasında geçen polemiğe değinerek; ”En iyi kadın oyuncu ödülünü veren Kaya, alan Hakan” dedi.

Ünlü stand up’çı Yılmaz, yazmış olduğu köşe yazısıyla gündeme gelerek tepki alan Hakan’a dillerden düşmeyecek bir gönderme yaptı. Yılmaz yapmış olduğu göndermede; Cinsiyetsiz bütün duygularıyla salonda olanları selamladığını belirterek, en iyi kadın oyuncu ödülünü verenin Haza Kaya, alanın ise Ahmet Hakan olduğunu belirtti. Akabinde bütün salon gülmeye başladı.

Reklamlar

Ahmet Hakan’ın Köşe Yazısı Neydi?

Pera Palas’ta Gece Yarısı çekimlerinde rol alan Hazal Kaya’nın performansını eleştiren Hakan, Hazal Kaya’nın aktrisliğinden nefret etmesinin 5 sebebi başlığı ile bir köşe yazısı yazdı.

Ahmet Hakan Hazal Kaya’nın doğal olmak için aşırı bir gayret sarfettiğini yazarak, büyük oynayarak kendisinin iyi bir oyuncu olabileceğini düşündüğünü belirtti. Kaya’nın sahnedeki modunun sürekli şımarık kız çocuğu şeklinde olduğuna değinerek, oyunculuğunda bitmeyen bir yapmacıklık sezildiği eleştirisinde bulunmuştu.

Ahmet Hakan’ın yazmış olduğu nefret dolu söylem, sosyal medyada hızla yayılarak büyük bir tepki topladı. Konuya ilişkin Kaya’da suskunluğundan vazgeçti.

Eleştirinin Terazisi Sarsılmış

Ünlü oyuncu Kaya, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımda;

Reklamlar

Zamanda yolculuk yapan bir kadının 100 yıl öncesine giderek nasıl doğal olabileceğini sordu. Ayrıca böyle zor bir kurguyu gerçekleştiren oyuncunun nasıl gündelik oyunculuk sergileyebileceğinin cevabını istedi.

Ek olarak Hazal Kaya, performansını dikkatli bir şekilde inşa ettiğini belirterek, beğenilmemiş olabileceğini fakat eleştiri yapılırken adaletli bir şekilde yapılması gerektiğini yazdı.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx