Haber

Esra Erol’da, Yıllar Önce Yurda Bırakılan Murat Kalkar, 26 Yıl Sonra Annesine Kavuştu

Reklamlar

Esra Erol’da, Yıllar Önce Yurda Bırakılan Murat Kalkar, 26 Yıl Sonra Annesine Kavuştu ! Daha çok küçükken babası öldükten sonra annesi tarafından çocuk esirgeme kurumuna verilen 27 yaşındaki Murat Kalkar, Esra Erol’un programına katılarak Esra Erol ve ekibinden yardım istedi. Yıllar sonra oğlu Murat Kalkar’a kavuşan acılı anne ise canlı yayında baygınlık geçirdi.

ATV kanalında canlı olarak yayınlanan Esra Erol programına katılan 27 yaşındaki Murat Kalkar, hayatı boyunca hiç görmediği annesi Asiye’yi bulmak, ona sarılmak ve kavuşmak istediği söyleyerek Esra Erol ve ekibinden yardım istedi. Daha 1 yaşındayken babasının hayatını kaybettiğini, annesi Asiye’nin ise kendisini Hatay Çocuk Esirgeme kurumuna bıraktığını dile getiren Murat Kalkar’ın yaşadıkları zorlukları anlatınca canlı yayındaki herkes gözyaşlarına hâkim olamadı. 2016 yılında gelen bir mektupla annesinden haber alan Murat Kalkar, “Anneme kavuşamadım.

Yardım edin. Onu bulmak istiyorum” dedi. Murat Kalkar’ın bu halini gören Esra Erol ve ekibi ellerinden gelen her şeyi seferber ettiler. Esra Erol ve ekibi büyük çabalar sonucunda Murat Kalkar’ın annesinden haber almayı başardılar. Murat Kalkar bu haber sonucunda mutluluk gözyaşlarına hâkim olamadı. Uzun uğraşlar sonucunda Murat Kalkar’ın annesini Esra Erol programı canlı yayına getirdiler.

Reklamlar

Yıllar Sonra Oğlunu Görünce Baygınlık Geçirdi

Kısa süre içerisinde Murat Kalkar’ın annesini bulan Esra Erol i anne ve oğlunu canlı yayında kavuşturdu. Oğlunu karşısında gören anne Asiye Hanım heyecanına yenik düşerek birden fenalaştı.

Acil sağlık ekiplerinin yardımı ile kendisine gelen anne Asiye Hanım 27 yıl sonra ilk kez Esra Erol canlı yayınında oğluyla kucaklaştı ve hasret giderdi. Oğlu Murat Kalkar, gelini ve 5 aylık torunu ile ilk kez bir araya gelen Asiye Hanım’ın hayat hikayesi programdaki izleyicileri gözyaşlarına boğdu.

Birbirleri ile hasret gideren anne, oğul bundan sonraki hayatlarında görüşecekler mi yoksa görüşmeyecek mi sorusu akıllarda kaldı. Ancak canlı yayında anne oğul kavuşmasında o kadar samimi ve içtenlikle sarıldılar ki bundan sonraki hayatlarına birlikte devam edecekleri kesin diye düşünüldü. Kavuşma anında hem izleyiciler hem canlı yayın esnasındaki herkes bu duygusal anı gözyaşlarını tutamayarak izlediler.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx