Cilt Bakımı

Lazer Epilasyonda Devrim: FDA Onaylı Lazer Epilasyon Merkezi Nedir?

Reklamlar

Lazer epilasyon işlemlerinde en çok dikkat edilmesi gereken unsur, lazer epilasyon cihazlarının kalitesidir. Kaliteli lazer epilasyon cihazları, kadın ve erkek lazer epilasyon işlemi yaptıracak kişilerde güvenin oluşmasını sağlar. Böylelikle lazer epilasyon sonrası oluşabilecek olası sorunların önüne geçer.

FDA Onaylı lazer epilasyon cihazları, sıradan lazer epilasyon cihazlarıyla yapılan işlem sonucunda oluşan kızarıkları, tahrişi, kararmaları, batıkları ve acı hissiyatını ortadan kaldırır. Bu sayede lazer epilasyon yaptırmadan önce mutlaka, FDA onaylı lazer epilasyon cihazı kullanan lazer epilasyon tercih edin. Tercih ettiğiniz lazer epilasyon merkezleri ile acısız, ağrısız ve olası kızarıklık gibi durumları yaşamadan pürüzsüz kadife gibi bir cilde sahip olabilirsiniz.

Bunun için lazer için tercihte bulunduğunuz epilasyon merkezindeki lazer epilasyon uzmanlarından, cihazların Amerika Sağlık Bakanlığınca belli testlerden geçip analizler sonucunda FDA belgesi almaya hak kazanıp kazanmadığı konusunda ayrıntılı bilgi edinin.

Reklamlar
Lazer Epilasyon Cihazları
Lazer Epilasyon Cihazları

Esteasil’in FDA Onaylı Lazer Epilasyon Cihazları ile Pürüzsüz Kalıcılığa Merhaba Deyin!

Esteasil’in yapmış olduğu buz lazer, Alexandrite lazer ve diyot lazer uygulamaları, Türk ve Amerikan Sağlık Bakanlığınca yapılan testler sonucunda, yüksek kalite standartlarında olduğu sonucuna ulaşılmıştır. Ulaşılan standartlar sonucunda lazer epilasyon merkezi yaptırdığınız bölgede hiçbir şekilde yanma ve kızarıklık oluşmamaktadır. Buna ek olarak kadın ve erkek lazer uygulaması esnasında en hassas bölgelerde bile, ağrısız ve acısız kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Yüksek kalite standartlarına sahip olan ve FDA onaylı lazer epilasyon merkezlerinin başında gelen Esteasil güzellik merkezindeki, profesyonel lazer epilasyon uzmanları ile iletişime geçerek, FDA onaylı lazer epilasyon uygulamalarıyla tanışarak pürüzsüz kalıcılığa merhaba diyebilirsiniz. 

İlknur Gülhan

Reklamlar
Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx