Haber

Geçtiğimiz ay trafik kazası geçiren Belçim Bilgin, hasta yatağında yaşadığı süreci anlattı

Reklamlar

Geçtiğimiz ay Kapadokya’dan İstanbul’a giderken kaza geçiren ve belinden rahatsızlanan Belçim Bilgin, sosyal medya hesabı üzerinden korse kullandığı fotoğraflarını paylaşarak 1 aylık dönemde yaşadığı olayları anlattı. Bu zorlu dönemi ailesiyle evde geçiren Bilgin, “Uzaktan izliyorum bir süredir hayatı. Şansa oldukça ihtiyacımız var” açıklamalarında bulundu.

Ünlü oyuncu Belçim Bilgin, 17 Nisan tarihinde Kapadokya tatilinden İstanbul’a dönüş yolunda trafik kazası geçirdi. Belinden rahatsızlanan bir süredir evinde iyileşmek için mücadele eden Belçim Bilgin, sosyal medya hesabı üzerinden bu dönemde çektiği fotoğraflarını paylaşarak takipçilerine seslendi.

Hayatı Uzaktan İzliyorum

Yatağında bel korsesi kullandığı fotoğrafları paylaşan Belçim Bilgin, şunları yazdı: “Yine değişme zamanı, ağırlıkların tümüne, faydasız her türlü olma haline bir cesaret veda etme, dengeyi bulma, yeniden doğma zamanı! Dolunayın aydınlattığı geçen Paskalya gecesi 17 Nisan’da, Kapadokya’da bir mağaradan belki de en eski olma halime zamanda göz kırpmış dönüyordum İstanbul’a, kaza geçirdim! Daha önce yaşadığım yerden çıktı üstelik! Uzaktan izliyorum bir süredir hayatı, çılgın akışı! Şansa oldukça ihtiyacımız var orası kesin.”ALDIĞINIZ NEFES GÜZELLİKLER GETİRSİN”

Reklamlar

“Paskalya yeniden doğumu, Şeker Bayramı birliği, 23 Nisan çocuklarımızı, Hıdırellez dileklerimizi, 16 Mayıs ay tutulması büyük değişimi hatırlatarak, güçlendirerek bizi hazırladı sanki yeni bahara, yaza. Hayatı eve sığdırmayı tartışırken; bir süredir yatağa sığdırmak zorunda kalınca, bileti kendime, yoğun, bitmeyen bir seyir halindeyim. Sürekli değişen ruh hallerim, kucağımda cevaplarını bulmam gereken sorular, anlaşılmayı bekleyen işaretler, sevgileriyle, özveriyle yaşamın en içtenlikli şarkısını şevketle fısıldayan şahane kız kardeşlerim, dostlarım, biricik ailem, sevgilim, canımın ta en içi oğlum ve en karanlıklarda kaybolduğumda kendini mucizeleriyle gösteren evrenin ilahi aritmetiği. Yalnız değiliz! Şaşkın, hayran, minnettar sevgilerimi gönderiyorum! Aldığınız nefes güzellikler getirsin!”

Belçim Bilgin Kimdir?

Dizi ve sinemalarda oyunculuk yapan Belçim Bilgin, 31 Ocak 1983 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Babası Abdurrahim Bilgin aslen Kürt kökenli Tuncelilidir. Annesi Emine Bilgin Mardin ve Batmanlıdır. 39 yaşındaki başarılı oyuncunun bir erkek kardeşi vardır. Belçim Bilgin Yılmaz Erdoğan ile olan evliliğinden de bir oğlu olmuştur.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx