Genel

Hasan Can’ın beklenen filmi 2023’te Vizyonda!

Reklamlar

Hasan Can’ın beklenen filmi 2023’te Vizyonda! YouTube’da Konuşanlar programı ile ünlenen Hasan Can Kaya Exxen’e transfer olmuştu. Ünlü sunucu Hasan Can, 20 Ocak 2023 tarihinde beyazperdede olacak.

Konuşanlar’ın ünlü sunucusu Hasan Can Kaya, seyircilerine film müjdesi vermişti. Hasan Can Kaya’nın vermiş olduğu müjde kesinleşti. 20 Ocak 2023 tarihinde beklenen filmin vizyona girmesi hedefleniyor.

Hasan Can 20 Ocak 2023’te Beyazperdede

Konuşanlar programı ile ünlenen komedyen Hasan Can Kaya, henüz ismi koyulmamış olan film ile ilgili detayları hala açıklamadı. Film ile ilgili bilinenler ise; filmin yapımcılığını üstlenenin NuLook Production olduğu ve dağıtımcılığını UIP Türkiye’nin yapacak olması.

Reklamlar

Ayrıca Hasan Can Kaya, Evrensel Mizah isimli söyleşide yer almak için, Oxford Üniversitesi tarafından davet aldı. Üniversite bünyesinde gerçekleşecek olan söyleşide, insanların neye güldükleri ve neden güldükleri gibi konular da yer alacak.

Hasan Can Kaya Nasıl Başlamıştı?

Hasan Can Kaya Nasıl Başlamıştı? sorusu için başlangıca gitmek gerekir. Hasan Can Kaya, geçmişte senaristlik yapmıştı. 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk dizisi ile senaristliğini üstlendiği dizinin ardından, stand up gösterileri düzenlemeye başladı. Akabinde ise 2020 yılında Konuşanlar adı ile Talk Show tarzı program düzenleyerek stand up yapmaya başladı.

Pandeminin de etkisiyle YouTube üzerine yoğunlaşan Hasan Can, zaman geçtikce kitlesini arttırdı ve hayranlarını çoğalttı. Akabinde ise Exxen’e transfer olarak, programlarını Exxen üzerinden sürdürmeye başladı. Hasan Can’ın çıkış noktası olarak Konuşanlar programını söylemek mümkün. Hasan Can Kaya nasıl başlamıştı? sorusunu bu şekilde açıklamak uygun olacaktır.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx