Dizi HaberleriHaber

Kalp Yarası Dizisi Konusu Nedir?

Reklamlar

Kalp yarası dizisi yeni sezonun yaz dizilerinden birisidir. Haziran 2021’de başlamıştır. Dizinin fragmanı yayınlandığı andan itibaren çekildiği yer merak edilmiştir. Kalp yarası dizisinin oyuncuları, konusu ve ne zaman final yapacağına birlikte göz atalım.

Kalp yarası dizisi yayınlandığı günden itibaren ilgi çekmiş ve izleyicilerini ekranlara kilitlemiştir. Dizinin oyuncu kadrosunun güçlü olması ve dramatik konusu sevilmesini sağlamıştır. Dizide aşklarına sahip çıkmaya çalışan iki gencin hikayesi konu alınmaktadır.

Kalp Yarası Dizisinin Konusu Nedir?

Kalp yarası dizisinin başrollerinde Gökhan Alkan Ferit karakterini canlandırmaktadır. Ferit Antakya’nın en köklü ailelerinden el üstünde tutulan bir veliahttır. Yağmur Tanrısevsin ise Ayşe karakterine can vermektedir. Ayşe İstanbul’da yaşayan kendi ayaklarının üzerinde duran genç başarılı bir kadındır.

Reklamlar

Ferit’in ailesi kendi uygun gördükleri Varoğlu ailesinin kızı ile evlendirmek istemektedir. Varoğlu ailesinin kızı Hande’dir. Fert ve Hande’nin düğün gecesi geldiğinde genç adam ihanete uğradığını öğrenir ve dünyası başına yıkılır. Ve sonrasında tesadüfi bir şekilde Ayşe ile Ferit’in yolları kesişir. Şimdi onları zorlu bir yol beklemektedir. Kalp Yarası dizisinin çekim yeri medeniyetlerin beşiği sayılan Hatay’dır. Merkez ilçesi olan Antakya’da çekilmektedir. Çekimler için Hatay’ın farklı mekanları da kullanılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Baş Belası Dizisi Konusu Nedir?

Kalp Yarası Dizisinin Oyuncuları Ve Karakterleri

Kalp Yarası Dizisinin Oyuncuları Ve Karakterleri
Kalp Yarası Dizisinin Oyuncuları Ve Karakterleri

Kalp yarası dizisinin başrollerinde Gökhan Alkan Ferit Sancakzade karakterine, Yağmur Tanrısevsin Ayşe Yılmaz karakterine can vermektedir.

Merve Çağıran: Hande Varoğlu

Reklamlar

Toprak Can Adıgüzel: Yaman Öztürk

Şenay Gürler: Azade Sancakzade

Mahir Günşiray: Adnan Sancakzade

Meltem Gülenç: Zümrüt Varoğlu

Rıza Akın: Hüseyin Varoğlu

İnan Konukçu: Sinan Sancakzade

Burçin Abdullah: Leman Sancakzade

Naz Sayıner: Müge Sancakzade

Nail Kırmızıgül. İhsan

Yonca Şahinbaş: Vedia

Kalp Yarası Hangi Kanalda, Ne Zaman Yayınlanıyor?

Yaz dizisi olan Kalp Yarası Atv ekranlarında yayınlanmaktadır. Dizinin ilk bölümü ile 28 Haziran Pazartesi akşamı ATV ekranlarında sevenleri ile buluşmuş ve çok sevilmiştir.

Kalp Yarası Dizisi Konusu

Kalp Yarası Dizisi Konusu
Kalp Yarası Dizisi Konusu

Dizide Antakya’nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının arasında birbirine aşık olan Ferit ve Ayşe’nin temiz saf hikayesi konu alınmıştır. Dizinin genel hikayesinde ise sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu’nun imzası vardır.

Kalp Yarası Dizisinin Teknik Ekibi

Kalp yarası dizisinin yönetmeni Yıldız Hülya Bilban’dır. Dizinin yapımcıları ise Ali Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu’dur. Özgün bir hikayesi olan dizinin hikayesi Tomris Giritlioğlu’na aittir. Senaryo ekibinde yer alan isimler Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Türküler Özgül Akad’dır.

Kalp yarası dizisinin ikinci yönetmeni Ömer Aydın’dır. Dizinin yardımcı yönetmeni Melodi Tözüm’dür. Sanat yönetmenleri ise Hülya Keleş ve Mehmet Şahin’dir. Kalp yarası dizisinin kurgu yönetmeni Çağrı Ece, görüntü yönetmeni Muammer Ulakcı’dır

Kalp yarası dizisinin genel koordinatının Pelin Akad’a ait olduğu, yapım sorumlusu Serdar Özgen olduğu, idari yapımcısı Ali Aktürk, yapım amirinin Ahmet Tatar olduğu bilinmektedir.

Dizinin ışık şefi Levent Onur Kahraman iken dizinin müzikleri ise Batuhan Fırat’a aittir. Dizinin yapım koordinatörü Damla Sevipten iken reji koordinasyonu Meryem Çiftlik’tir. Cast direktörü Gözde Elmas iken stylingi Aslı Kömür, fotoğrafçısı Yiğit Danacı’dır.

Kalp Yarası Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kalp Yarası Dizisi Nerede Çekiliyor
Kalp Yarası Dizisi Nerede Çekiliyor

Kalp yarası isimli dizi Hatay’ın Antakya ilçesinde çekilmektedir. Dizinin çekildiği yerler merak edilmiş ve çok beğenilmiştir. Genellikle tarihi ve farklı mekanlar tercih edilmektedir.

Kalp Yarası Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Kalp yarası dizisi çok sevildiği için sevenleri yakında final yapıp yapmayacağını merak ediyor. İlk bölümü ile 28 Haziran Pazartesi günü sevenleri ile buluşan dizi her hafta pazartesi günleri ekranlara gelmektedir. Dizi oyuncu kadrosu ile de dikkat çektiği bilinmektedir. Konusu ve kadrosu ile sevilen dizi izlenme konusunda baya iyi. Pazartesi günü aldığı reytingler ile pazartesi gününü zirvede tamamlamıştır. İlk bölümünde 4. Sıraya girerek reytinglerde başarılı bir yere gelmiştir. Eğer bu şekilde devam ederse önümüzdeki sezonda da ekranlarda yerini alacaktır.

Dizinin ilk bölümleri internete eklenince de çok iyi dönüşler almıştır. 3 günde 1,5 milyon kişi tarafından da izlenmiştir. Dizi şimdilerde çok izlendiği için yaz dizisi olarak 12 bölüm olarak anlaşılsa da sevildiği için yeni sezonda da sevenleri ile birlikte olması çok büyük bir ihtimaldir.

Kalp Yarası Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanıyor?

Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kalp yarası isimli yaz dizisi Antakya’da çekilmektedir. Her hafta Pazartesi günleri saat 20:00’de Atv ekranlarına gelmektedir.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx