Reklamlar
HaberDizi Haberleri

Kardeşlerim Dizisi Nerede Hangi Semtte Çekiliyor? Cevabı Haberimizde!

Reklamlar

ATV ekranlarının sevilen dizisi kardeşlerim nerede çekiliyor? Seyircilerin en fazla merak ettiği dizinin hangi evde ve hangi okulda çekildiğidir. Peki kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor bunu sizler için araştırdık. Gelin haberimizde inceleyelim.

Kardeşlerim Dizisi
Kardeşlerim Dizisi

Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Seyircileri her hafta ekranlara merakla beklediği dizinin oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Su Burcu Yazgı, Damlasu İkizoğlu, Yiğit Koçak, Melis Minkari, Aylin Akpınar ve Cihan Şimşek, gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor?
Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kardeşlerim Dizisinin Çekildiği Yer

Kardeşlerim dizisi İstanbul’un Fatih ilçesinin Balat semtinde iki katlı müstakil binada çekiliyor. Bu dizinin çekildiği ev önceden Canevim dizisinde de kullanılmıştı. Dizinin diğer sahneleri İstanbul’da birçok farklı ilçesinde çekiliyor. Ailesini kaybeden 4 kardeşin birbirine destek vererek verdiği hayat mücadelesini konu eden dizide, kardeşlerin ailesiyle yaşadıkları ev İstanbul’un Balat semtinde yer alıyor. Balat semti haliç kıyısında yer alan tarihi evleriyle turistlerin sıkça ziyaret ettiği bir semttir.

Reklamlar
Kardeşlerim Dizisi Çekildiği Semt

Kardeşlerim Dizisinin Konusu Nedir?

Ömer, Kadir, Asiye ve Emel birbirlerine sıkı sıkıya tutunarak hayatta kalmaya çalışan dört kardeştir. Bilhassa birbirlerini çok seven, bağlı olan ve birbirleri için her şeyi yapmaya hazır olan kardeşler yaşanan peş peşe gelen talihsiz olaylar sonrasında hem anne hem de babalarını kaybederler. Yaşlarının küçük olmasına rağmen dünyada kendi başlarına kalan kardeşler için her şey çok zor bir hale dönüşmüştür. Konusu itibari ile dramatik bir dizi olan kardeşlerim dizisi sevenlerini he hafta ekranlara bağlıyor.

Reklamlar

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x