Dizi Haberleri

Yalancı Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Reklamlar

Tanıtımları ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken yalancı dizisi konusu ve oyuncu kadrosu merak edilmektedir. Yeni sezonda Show TV ekranlarına gelecek olan dizi uyarlama mı en çok merak edilen konulardan birisi de budur. Gelin bu soruların cevaplarına birlikte göz atalım.

Yeni sezonun merakla beklenen dizisi Yalancı Eylül ayında seyirci ile buluşacaktır. Yalancı dizisinin uyarlama olup olmadığı merak edilmektedir. Dizi Liar isimli İngiliz dizisinden uyarlanacaktır. Liar dizisi 2017 ile 2020 yılları arasında 12 bölüm olarak İngiltere’de yayınlanmış ve çok sevilmiştir. Yalancı dizisinin yapımcılığını Süreç filmin üstlenecektir. Yalancı dizisinin yönetmeni ise en son Hekimoğlu dizisini yöneten Hülya Gezer olacaktır.

Yalancı Dizisi Oyuncuları

Yalancı dizisinin başrol oyuncularından birisi Burçin Terzioğlu’dur. Dizi de deniz Sungur isminde bir öğretmeni canlandıracaktır.

Reklamlar

İlginizi Çekebilir: Sadakatsiz Dizisi Konusu Nedir?

Salih Bademci yalancı dizisinde Mehmet Emir Gürsoy isimli karakteri canlandırmaktadır. Ve öğrenci velisidir.

Hazal Türesen yalancı dizisinde Yasemin Aytekin olarak,  Şahin Irmak yalancı dizisinde Okan Aytekin olarak karşımıza çıkmaktadır.                      

 • Efsane Odağ – Görkem Bilgen                  
 • Murat Kılıç – Erdal Numanoğlu
 • Serkan Tınmaz – Arif Odakçı                      
 • Fatih Berk Şahin – Doruk Gürsoy                            
 • Öyküsu Özyürek – Lorin                              
 • Emir Çubukçu- Ahmet Bilgen
 • Cemal Toktaş – Murat Özdal
 • İmer Özgün – Canan Odakçı                      
 • Gizem Soysaldı – Tuğba               
 • Mesut Yılmaz – Ali
 • Doğa Karakaş – Ayaz                     
 • Sema Çeyrekbaşı – Türkân                          
 • Ali Kayra Kul – Derin – Mehmet Emir’in oğlu

Yalancı Dizisi Konusu

Yalancı dizisinde Burçin Terzioğlu bir ilkokul öğretmenidir. Dizide öğretmen Deniz olarak karşımıza çıkan Burçin Terzioğlu başrolleri Salih Bademci ile paylaşmaktadır. Salih Bademci ise Mehmet Emir isminde bir karakteri canlandırmaktadır. Deniz’in bir öğrencisinin velisidir. Deniz, Mehmet Emir ile romantik bir akşam yemeğine çıkar ve sonrasında tecavüze uğradığını söyler. Fakat bunu ispat edemez, iki taraftan biri yalan söylüyor ama kim? Cevabı için Show TV ekranlarına gelecek olan diziyi takip etmelisiniz.

Reklamlar

Yalancı Dizisi Başrol Karakterleri

Burçin Terzioğlu (Deniz Sungur)

Yalancı Dizisi -Burçin Terzioğlu
Yalancı Dizisi -Burçin Terzioğlu

Yalancı dizisinde öğretmen Deniz karakterine Burçin Terzioğlu can vermektedir. Burçin Terzioğlu başarılı bir öğretmendir. Kendini aşka kapatmış ve aşktan uzaklaşmış aşka güvenmemektedir. Bir öğrencisinin babası Mehmet Emir ile bir akşam yemeğine çıkar ve geceyi birlikte geçirir. Sonrasında yaşanan olayları öğrenmek için diziyi takip edeceğiz.

Salih Bademci (Mehmet Emir Gürsoy)

Yalancı Dizisi - Salih Bademci
Yalancı Dizisi – Salih Bademci

Yalancı dizisinin diğer başrol oyuncusu da Salih Bademcidir. Salih Bademci dizide Mehmet Emir isimli başarılı bir cerrahtır. Burçin Terzioğlu’nun canlandırdığı Deniz öğretmenin öğrencilerinden birisinin velisidir. Mehmet Emir iş hayatında çok başarılı olsa da bu başarısını aşk hayatında yakalayamamıştır. Eşinden ayrılır ve oğlu ile birlikte yaşar. Uzun bir zamandır kalbi boş olan cerrah Mehmet Emir oğlunun öğretmeni Deniz ile yemeğe çıkar. Sonrasında yaşananlar ise tam bir kaostur.

Yalancı Dizisi Teknik Ekip

Yalancı dizisinin yönetmeni başarılı isim Hülya Gezer’dir. Dizinin senaryosu yazıhane ekibine aittir. Show TV ekranlarında yeni sezonda izleyici ile buluşacaktır. Tanıtımı ve oyuncu kadrosu ile ilk bölümü merakla beklenmektedir.

Yalancı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yönetmeni Başarılı isim Hülya Gezer, senaryosu Yazıhane ekibine ait olan dizinin yayın tarihi belli oldu. Yalancı dizisi 17 Eylül Cuma akşamı ilk bölümü ile ekranlarda yer alacaktır.

Yalancı Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak?

Yalancı dizisinin ilk bölümü 17 Eylül Cuma günüdür. Dizi her hafta Cuma akşamları Show TV ekranlarında yayınlanacaktır.

Yayınlanan ilk tanıtım ile dikkatleri üzerine çeken Yalancı dizisi yeni bir tanıtım ile izleyiciyle buluştu.

Dizinin tanıtımında geçen “Yalan nedir? Aldatmak amacıyla bilerek, gerçeğe aykırı olarak söylenen söz…” şeklindeki tanıtım oldukça dikkat çekmektedir. Gerilimi yüksek olan bu tanıtım ile diziye olan merak da giderek artmıştır.

Yalancı Dizisi Uyarlama Mı?

Yalancı dizisi Liar isimli İngiliz dizisinden uyarlamadır.

İlginizi çekebilecek içerik: Kardeşlerim Dizisi Nerede Hangi Semtte Çekiliyor

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx