Haber

Melis Sezen’e Gülşen’den Not

Reklamlar

Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programında yaptığı eleştirilerle gündemde yerini almıştı. Ahmet Çakar Melis Sezen’in katıldığı bir ödül töreninde giydiği elbiseyi eleştirmişti. Eski Milletvekili Ahmet Çakar “ Bu Sadakatsiz adlı dizide oynayan bir kız var. Adını filan bilmem. Geçen gün bir galaya çağırdılar. Bir kıyafet giymiş o kıyafet kanunen suç. Çünkü göğüs dekoltesi tamamıyla açık toplum içinde kendini gösteriyor. Yani sütyen yok.” İfadelerini kullanmıştı. Bu eleştiriler üzerine Ahmet Çakar hem ünlü isimlerden hem de hayranlarından tepkiler yağmıştı.

Tepkilerle birlikte Çakar kısa sürede gündeme oturmuştu. Bununla birlikte sosyal medya hesaplarından geri adım atmayarak açıklamalarda bulunmuştu. Hayranlarının desteğiyle birlikte fotoğraf paylaşan Melis Sezen, fotoğrafinin altına yorum yaptı. Yorumunda; “ Bu fotoğrafı paylaşmamıştım, içimde kalmıştı. Kalmasın.

Biz kadınlar çok güçlüyüz, her zaman her yerde muhteşem işler başarmaya, ışıl ışıl parlamaya devam edeceğiz. Ruhumuz nasıl isterse öyle. Bu ışığın herkesin yüreğini doldurması ve aydınlatması dileğiyle…” ifadelerini kullandı. Bu paylaşımı üzerine beğenileri üstüne toplayan Melis Sezen’e bir destek de Gülşen’den geldi. Ortaya Ahmet Çakar’a karşı sert bir tepki ortaya koymuş oldu. Gülşen aynı ünlüler dünyasını paylaştığı arkadaşının diğer birçok ünlü ve hayranı da Melis Sezen’in yanında olmuş oldu.

Reklamlar

Melis Sezen’e Yapılan Eleştirilere Son Noktayı Gülşen Koydu

Günlerce gündemden bu konuya Gülşen’in yaptığı hamle ise tekrardan gündeme geldi. Gülşen geçtiğimiz günlerde bir markanınız yüzü olacağını açıklamıştı. Dekolte giyim konusunda dikkat çekici parçaları olan bu marka ile çalışan Gülşen geçtiğimiz günlerde Melis Sezen’e bir elbise göndererek Ahmet Çakar’a dikkat çekici bir gönderme yapmış oldu.

Yazdığı notta “göğsünü gere gere giymen dileği ile” notuyla bir kez daha dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Ahmet daha önce de yaptığı bu tarz açıklamalarla gündemde tepki çekiyordu fakat tepkiler Ahmet Çakar’ın sözlerini geri çekmesinde işe yaramıyor. Ünlü dünyası giyimi biraz daha özgürlükçü oluyor. Dikkat çeken parçalar her zaman medyaları süslüyor. Birçok ünlünün bu konudaki yorumu sosyal medyanın da siyasetin de karışmaması yönünde.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx