Haber

Oyuncu Tuan Tunalı’nın Yüzünü Köpek Isırdı

Reklamlar

Ünlü oyuncu Tuan Tunalı, iş seyahati için gittiği Bodrum’da bir köpeği seveyim derken az kalsın gözünden oluyordu. Yanağından yaralanan Tuan Tunalı, “Verilmiş sadakamız varmış. Nazara geldik” dedi. Ünlü oyuncu Tuan Tunalı, iş görüşmesi için gittiği Bodrum’da az kalsın gözünden oluyordu.

Tuan Tunalı, Gümüşlük’te gezi için çıktığı sırada bir sokak köpeğini sevmek istedi. Ancak birden köpeğin üzerine saldırmasıyla yüzüne darbe aldı. Gözüne çok yakın bir yerden yara aldığı için ünlü oyuncu Tuan Tunalı çok korktu. Sokak köpeğinin ısırdığı ünlü oyuncu apar topar hastaneye gidip muayene olduktan sonra yaralandığı yere gerekli müdahale yapıldı. Ünlü oyuncu bu korku dolu anlardan sonra yüzüm benim işim, yüzüme bir şey olursa işimden olabilme ihtimalim var.

Ünlü oyuncunun sevenleri ve yakınları geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Sosyal medya hesabından birçok seveni geçmiş olsun dileklerini ünlü oyuncunun paylaşımlarının altına yorum olarak dile getirdiler. Bundan sonra ki projelerde yer alabilecek mi, yüzünde ciddi boyutta iz kalacak mı sorusu ise akılları kurcalıyor. İleriki zamanlarda ünlü oyuncu için yapılacak haberlerde bizleri takip edip haberdar olabilirsiniz.

Reklamlar

Tuan Tunalı “Nazara Geldik”

Ünlü oyuncu, tam köpeği sevdiği esnada, sokak köpeği yanağını kaparak birden ısırdı. Neye uğradığını şaşıran ünlü oyuncu apar topar hastaneye gitti. Yanağına pansuman yapılan Tunalı’ya dikiş atılmadı.

Ünlü oyuncu, gözünün iki santim altına gelen köpek ısırığı için, “Verilmiş sadakamız varmış. Nazara geldik” sözlerini dile getirdi. Bu paylaşımından sonra ünlü oyuncu Tunalı’nın hayranları ve yakınları geçmiş olsun dileklerini yazarak “İnşallah yüzünüzde iz kalmaz yoksa işiniz de tehlikeye girmiş olur.” yorumları geldi.

Bu yorumlardan sonra ünlü oyuncudan herhangi bir yanıt gelmedi. Ünlü oyuncunun meslektaşları da geçmiş olsun dileklerini yazarak en yakın zamanda aramıza dönmeni bekliyoruz yorumlarında bulundular. Ünlü oyuncu Tuan Tunalı, pansuman olduktan sonra sevdiği köpeğin yanına gelerek fotoğraf çektirdi. Çektiği fotoğrafı paylaşan Tuan Tunalı’ya sevenlerinden birçok yorum geldi.  

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx