Haber

Petek Dinçöz ile Serkan Kodaloğlu Boşanıyor !

Reklamlar

Petek Dinçöz, iş adamı Serkan Kodaloğlu ile 2014 yılında hayatlarını birleştirdiler. İrfan Aslan isminde bir erkek çocukları olan çiftin, evliliklerini bitirme kararı aldılar. Sanat dünyasından bir boşanma haberi daha geldi.

Ünlü şarkıcı Petek Dinçöz ile Serkan Kodaloğlu’nun 8 senelik evlilikleri sona eriyor. Ünlüler camiasında bir çift daha ayrılık kararı alarak sevenlerini en derinden sarstı. Ünlü sanatçı Petek Dinçöz sevenleri sosyal medya hesaplarından üzüntülerini dile getirdi.

“Oğlumuz için Anne-Baba İlişkimiz Devam Edecek”

Ayrılık haberini sosyal medya platformundan yayınlayan Petek Dinçöz, paylaşımında şu sözlere yer verdi: Sn. Serkan Kodaloğlu ile 2014 yılından beri devam eden evliliğimizi karşılıklı saygı çerçevesinde, anlaşmalı olarak bitirme kararı aldık. Oğlumuz İrfan Aslan Kodaloğlu için her zaman anne-baba ilişkimiz devam edecek.

Reklamlar

Sürece ve yaşananlara saygı duyulması dileğiyle… 41 yaşındaki ünlü sanatçı Petek Dinçöz, daha sonra avukatı İmran Işık vasıtasıyla “Müvekkilim Petek Dinçöz ile Serkan Kodaloğlu yaklaşık 8 yıldır evli olup anlaşmalı olarak boşanma kararı almışlardır. Her iki taraf da evlilik birliğinin devam etmeyeceği hususunda aynı düşüncede olduğundan taraflar arasında anlaşmalı boşanmaya dair protokol akdedilmiş ve karar verilmiştir.

Bundan sonrasında taraflar müşterek çocukları İrfan Aslan Kodaloğlu için birbirlerine olan saygılarını ve arkadaşlıklarını kaybetmeden ilişkilerini sürdüreceklerini beyan etmişlerdir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” şeklinde paylaşım yaptı.

Bir Çocuk Annesi

2014 senesinde Serkan Kodaloğlu ile yuva kurduktan sonra uzun bir süredir ekranlardan uzakta bir hayat sürdüren ünlü sanatçı Petek Dinçöz, 2017 senesinde oğlu İrfan Aslan’ı dünyaya getirerek büyük bir heyecanla annelik hazzını yaşamıştı.

“2. Kez Annelik Heyecanım Yarım Kaldı”

2020 senesinde ikinci kez anne olacağını paylaşan ünlü sanatçı Petek Dinçöz, kısa bir süre sonra bebeğini kaybettiğini öğrenmişti. Petek Dinçöz, üzüntüsünü “Doğuştan gelen boyun kemiği tersliği rahatsızlığı ve tiroid hastalığım sebebiyle 2. kez annelik heyecanım maalesef yarım kaldı. Ailemizin büyümesi ve İrfan Aslan’ın ağabey olması tek dileğimiz. Rabbim bana ve tüm anne olmak isteyenlere bu duyguyu sağlıkla, hayırlısıyla yaşatsın.” cümleleriyle dile getirmişti. 

Reklamlar

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx