Haber

Şoförü aracı yol ortasına park edince Kenan İmirzalıoğlu, sokak ortasında iki kadının tepkisiyle karşılaştı

Reklamlar

Ünlü oyuncu ve sunucu Kenan İmirzalıoğlu, bir restorandan çıkarken gazeteciler tarafından görüntülendi. Fakat ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun şoförü, aracı yolun ortasına bırakında iki kadın şoför, restorandan çıkan ünlü oyuncuya sert tepki gösterdi. Olayın büyümesini istemeyen Kenan İmirzalıoğlu, kadın şoförlerden özür dileyerek arabasına bindi ve olay yerinden uzaklaştı.

 ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu olan İmirzalıoğlu, Etiler’de ünlü bir et restoranı çıkışı kameralara yakalandı. Gazeteciler tarafından görüntülenen ünlü oyuncu İmirzalıoğlu, yoldan geçemeyen kadın şoförlerden özür diledi. Bu olay üzerine magazin sayfaları tarafında yayınlanan video binlerce kişi tarafından tıklandı.

Özür Diledi 

47 yaşındaki ünlü oyuncu ve sunucu Kenan İmirzalıoğlu, mekan çıkışında iki kadının hışmına uğrayarak ne yapacağını şaşırdı. Önceleri olayın ne olduğunu anlamayan ünlü oyuncu sonrasında olayı anlayarak bir suçunun olmadığı ama yine de özür dilediğini dile getirdi. Ünlü oyuncu İmirzalıoğlu’nun şoförünün arabayı mekanın önüne park etmesi sebebiyle zor durumda kalan ünlü oyuncu, özür dileyerek kendisine bağıran kadınları sakinleştirmeye çalıştı.

Reklamlar

Özür dileyen ünlü oyuncu, arabasına binerek hızla uzaklaştı. Kadınların ünlü oyuncuya bağırması sunucunda ünlü oyuncu şu cümleleri sarf etmiştir “Benim bu olayda suçum ne, özür diliyorum, çok özür diliyorum.” dedi. Bu olayı üzerine arabasına binen İmirzalıoğlu iddia edilene göre şoförüne kızdı. Şoförü yüzünden kadınlardan azar işiten ünlü oyuncu ne yapacağını şaşırdı.

Kenan İmirzalioğlu Hızla Uzaklaştı

Öfkeli kadınlardan diğer ise ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’na çıkışmaya devam ederek sokak ortasında bağırdı. İki kadın birden hışmına uğrayan ünlü oyuncu, tartışmanın daha fazla büyümemesi için olay yerinden hızla uzaklaştı.

Restoran çıkışı ne olduğunu anlamayan ünlü oyuncu, iki kadın tarafından adeta azar işitti. Olayın arabasını restoran önüne park etmesinden kaynaklı olduğu için kadın şoförlerin bir türlü geçememesi üzerine Kenan İmirzalıoğlu özür dileyerek olayın daha fazla uzamasına engel olmuştur. Ünlü oyuncu kadınlardan özür diledikten sonra kadın şoförler hala bağırmaya devam etmiştir.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx