Cilt Bakımı

Vajina Beyazlatan Kremler

Vajina beyazlatan kremler işe yarıyor mu? Vajina beyazlatmanın en etkili yolları hangileri? Can sıkıcı bu durumu ele aldık ve sizin için etkili çözüm sunan kremleri listeledik.

Reklamlar

Vajina beyazlatan kremler, cinsel yaşamına önem veren kadınların en büyük problemlerine çözüm sunmak üzere üretilmektedir. Vajina bölgesi jiletle temizlendiğinde kararmalar oluşur. Bu kararmalar ise kadınların vajinal bölgenin kararmış görünümünden rahatsızlık duymasına neden olur.

Vajina beyazlatan kremler işe yarıyor mu? Vajina beyazlatmanın en etkili yolları hangileri? Kararmış vajina nasıl beyazlar? Can sıkıcı bu durumu ele aldık ve sizin için etkili çözüm sunan kremleri listeledik.

Kadınların en çok şikayetçi oldukları durumlardan biri de koltuk altı ve vajina bölgesinde kararma oluşmasıdır. Daha önce koltuk altı kararmasını geçiren kremler konulu bir makale yazmıştık.

Reklamlar

Kadınlar bu durumdan pek hoşlanmazlar. Bu kararmalar zaman içinde olur. Peki, vajina beyazlatan, genital bölge beyazlatan kremler nelerdir?

Uyarı
İlaç Satışı İnternet Sitelerinden Yapılamaz. İlaçlar Sadece Eczanede Satılır. Bu yazı sadece bilgilendirme amacıyla yazılmıştır.

Bikini Bölgesinde Kararma Neden Oluşur?

Bikini bölgesi kararması ve koltuk altı kararması ciltteki melanin pigmentinin artmasıdır. Aynı zamanda melanin pigmentinin bozuk yerleşimiyle de kararmalar meydana gelebilir. Ancak bu kararmaların oluşumunu arttıran başka sebepler de vardır. Epilasyon sonrası kullanılan kremler, terleme, kalitesiz deodorant kullanımı, sıcak ağda uygulamaları, istenmeyen tüyleri temizlemek için jilet kullanmak, naylon iç çamaşırı kullanmak, genetik yatkınlık, obezite, sigara kullanımı gibi faktörlerde etkilidir.

Ciltteki Kararmalar Nasıl Önlenebilir?

Koltuk altı kararması ve bikini bölgesi kararmasını engellemek için yaşamımızda dikkat etmemiz gereken bazı etmenler vardır. İlk olarak sıkı ve dar kıyafetler tercih edilmemelidir. Dar ve sıkı kıyafetler cildiniz ile sürtünür ve sürtünme sonucu cildinizde kararma meydana gelebilir.

İstenmeyen tüylerin temizliğinde kullanılan ürünün kalitesi ve ciddinize zarar vermemesi için önemlidir. Eğer dikkat edilmezse zaman içinde koltuk altı ve bikini bölgenizde kararmalar meydana gelebilir. Kaliteli ve güvenli ürünler tercih etmelisiniz birçok ürün vardır ve kadınlara farklı birçok seçenek sunulmuştur. Kararma sorununu en aza indirebilmek için seçilen epilasyon ürününe dikkat edilmelidir. Seçtiğiniz ürünün iyi bilinen bir marka olması ve sıcak şekilde cildinize temas etmemesine dikkat edilmelidir. Isı düşük olmalı ve cildimizi yakmamalıdır. Cildimizin yanması sonucu kararmalar yaşanabilir. Vücudumuzun temizliği için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz markalardan bazılar Bioder ve Veet markalarıdır.

Reklamlar

Ciltteki Kararmalara Karşı Ne Yapılmalıdır?

Cilt kararmalarına karşı birçok çözüm vardır. Doğal yöntemlerle ve doğal içerikli kremlerle kendiniz için en uygun yöntemi tercih etmelisiniz. Çok sayıda kozmetik markasının bu sorunun çözümü için ürettiği ürünler vardır. Bu ürünleri kullanırken dikkat edilmesi gereken nokta uzun vadede çözüm sunup sunmamasıdır. Ürünlerin faydasını görmek için ürünlerinizi en az üç ay kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca kararma sorunu birden olmayıp zaman içinde meydana gelmektedir ve sonrasında sizi rahatsız etmeye başlamaktadır. O yüzden sorunun çözüm bulması için de bir zaman geçmesi gerekmektedir. Vajina Beyazlatan Kremler Bionnex Whitexpert Hassas Bölgeler için Aydınlatıcı – Beyazlatıcı – Leke Bakım Kremi bitkisel bir yapısı olduğu için korkmadan kullanabileceğiniz bir üründür. Ayrca Isıs Pharma Bodytone Reveal Koyu Vücut Lekeleri için Vücut Kremi uzun yıllardır tercih ettiği ürünlerden biridir.

Vajina Beyazlatan Kremlerin Listesi

 • Bionnex Whitexpert Hassas Bölgeler için Aydınlatıcı Leke Kremi
 • Dr. EA Laboratories Dr. EA Whiteglam – Beyazlatıcı Krem (Bikini Bölgesi)
 • Salkom Beyazlatıcı Krem
 • Isis Pharma Bodytone Revealing and Moisturizing Body Lotion
 • Herbaderm vücut beyazlatıcı krem
 • Dermokil Natural Skin Cilt Beyazlatıcı Krem
 • DermaDerm Bitkisel Leke Giderici & Cilt Beyazlatıcı Krem
 • Bioaqua Koltukaltı Ve Özel Bölgeler İçin Pembe Kiraz Çiçeği Kremi
 • Myderma Leke Giderici Beyazlatıcı Krem
 • Dr.falkenham Genital Bölge Beyazlatıcı Krem
 • Sinoz Vücut Beyazlatıcı Krem
 • Audra Cilt Beyazlatıcı Krem Koltuk Altı Genital Bölge Beyazlatma Kremi
 • Achromin Ve Achroactive Max Leke Giderici Cilt Beyazlatıcı Krem
Bionnex Whitexpert Hassas Bölgeler için Aydınlatıcı Leke Kremi
Bionnex Whitexpert Hassas Bölgeler için Aydınlatıcı Leke Kremi

Bionnex Whitexpert Hassas Bölgeler için Aydınlatıcı Leke Kremi

Bionnex Whitexpert Hassas Bölgeler için Aydınlatıcı bir etki yapan Leke Kremidir. Hassas bölgeler için uygulanabilen aydınlatıcı, beyazlatıcı, leke bakım kremi olarak tanınmaktadır.

Bionnex Whitexpert Leke Bakım Kremi yapısındaki doğal özler ile cilt tonunuzu dengelenirken cildinizin daha parlak bir görünüme kavuştuğunu görebilirsiniz.  Özellikle genital bölge, koltuk altı, dirsek, diz bölgesi gibi hassas bölgeler için özel olarak üretilmiştir. Aynı zamanda sırt ve göğüs bölgesinde meydana gelen güneş lekeleri üzerinde de etkilidir. Yapısında yer alan C vitamini ile cilde çok faydası olmaktadır. Cildinizin aydınlanarak ve leke görünümünün azaldığını gözlemleyebilirsiniz.

Hassas bir cilt yapınız varsa cilt yapınızla uyumlu bir kremdir. Sabah ve gece günde 2 kere uygulamalısınız, cildinizin temiz olduğuna dikkat etmelisiniz. Gerekli miktarda ürünü dairesel hareketlerle istediğiniz bölgeye uygulamalısınız ve cildinizin iyice kremi çekmesini beklemelisiniz.

Dr. EA Laboratories Dr. EA Whiteglam - Beyazlatıcı Krem
Dr. EA Laboratories Dr. EA Whiteglam – Beyazlatıcı Krem

Dr. EA Whiteglam – Beyazlatıcı Krem

Dr. EA WhiteGlam – Beyazlatıcı Krem (Bikini Bölgesi) güçlü yapısı ile yumuşak bir cilt aydınlatma kremidir. Yapısında bulunan doğal maddelerin etkisi ile cilt rengini açarak, cilt aydınlatma bileşenleri ile formülize edilmiştir.

Pigment dağılımının düzelmesini sağlayarak cilt tonunu eşitiler. Bu sayede cildiniz daha aydınlık görünür. Dr. EA Laboratuvarları’nda üretilen Whiteglam – Beyazlatıcı Krem (Bikini Bölgesi), yapısında yer alan özel maddeler ile cildin kararmış olan pigmentlerinin deriden atılmasını sağlamaktadır. Kullanımdan kısa bir süre sonra doğal ten rengini oluşturmaya başlar. Kesin sonuç alabilmek için düzenli kullanım önerilir.

Ciltte kararmaya yol açan etkenler, hormonal değişiklikler, bakteriler, epilasyon, ağda, sürtünme ve tüyleri yok etmek için kullanılan yöntemler özel bölgeyi karartır. Dr. EA uzmanlarının ürettiği Whiteglam serisi çeşitli nedenlerle meydana gelen kararmaları yok etmek için üretilmiştir. Düzenli kullanım sonrasında cildiniz kusursuz görünür hale gelecek ve doğal ten rengini alacaktır.

 • Cildinizin renginin açılmasını sağlayarak cildinizin doğal rengine dönmesini sağlar.
 • Cildiniz yumuşar ve ipeksi, pürüzsüz bir görünüm kazanır.
 • Karaciğer lekeleri, düzensiz pigmentasyon ve çillere karşı etkilidir.
 • Yapısındaki saf ve doğal maddeler ile etkili ve güvenli bir çözüm sunmaktadır.
 • Her gün sabah ve akşam kullanmalıdır.
 • Ağda sonrası kullanmak isterseniz üç saat beklemelisiniz.
 • Tüm cilt tipleri için etkilidir.

Dr. EA Whiteglam – Beyazlatıcı Krem (Bikini Bölgesi) İçeriği

Shea Yağı

Afrika’da bulunan karite ağacının, meyvelerinden soğuk presleme yoluyla elde edilen kirli beyaz renkte tereyağı rengindedir. Dünya üzerinde bilinen doğal yapıya sahip etkili nemlendiricidir. Antioksidan sayesinde ciltteki gözeneklerin kapanmasına yardım etmektedir. Ciltte oluşacak kırışıklıkları önler. İçinde bulunan zengin mineraller ve vitaminler (A, D, E ve F) sayesinde nemlendirici, merhem ve losyon olarak kullanılır.

Cocoa Butter

Afrika ormanlarında ve Fildişi Sahilleri’nin derinliklerinde yetişen kakao çekirdeklerinden elde edilen kakao yağı, cilde çok hızlı bir şekilde etki eder. Yıpranmış hasar görmüş hassas bölgeleri iyileştirmesiyle bilinmektedir. İçinde yüksek miktarda besin değeri ve proteinle birlikte karbonhidrat bulunmaktadır. Ciltteki çatlaklıklara iyi gelerek ve cildinizin yumuşacık olmasını sağlar. İçinde yer alan E vitamini cildi besler ve yaraları, lekeleri iyileştirir. Cildi yatıştırarak nemlenmesini sağlar. İçinde A, B2, B3, C ve E vitaminleri çok miktarda bulunduğu için cilt için harika bir nemlendiricidir.

B3 Vitamini

Cildimize en önemli faydası özellikle ergenlik döneminde meydana gelen sivilceleri tedavi etmeye yarar. Çok hızlı bir şekilde cilde fayda sağlayan bu B3 vitamini sivilcelerin bıraktığı cilt lekelerinin giderilmesinde faydalıdır. Cilt kararmalarının önüne geçerek, cilt renginin açılmasına katkıda bulunur. B3 vitamininin cilt üzerindeki güçlü etkisi vardır ve cildin renk, tahriş, yara gibi etkenlerden kurtarmaktadır.

Su Teresi

Doğal su ve kaynakların olduğu yerlerde büyüyen su teresinin cilde faydası oldukça önemlidir. Cilde faydası yara izleri ve kırışıklıkları düzenlemesi ve yapısında olan diugoasine tetrafosfat sayesinde cilde kimyasalların verdiği zararlardan korur. Cildin homojen olmasını sağlarken lekelerin ve cilt koyulaşmalarının önlenmesine yardımcı olur. Yaşlanmış, zarar görmüş ciltleri yenileyerek ciltte bulunan ölü derilerin yok olmasını, cildin kendisini yenilemesini sağlar.

Dr. EA Whiteglam Nasıl Kullanılır?

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere parmak ucunuza bir miktar ürünü alarak, dairesel hareketlerle masaj yaparak bikini bölgenize kremi yedirerek sürün. Cildinizin kremi iyice emdiğinden emin olmalısınız ve bu işlemi 12 saatte bir kere tekrarlayın. Düzenli kullanım sonrası ortalama 15 gün içerisinde gözle görülür bir sonuç elde edebilirsiniz.

Salkom Beyazlatıcı Krem
Salkom Beyazlatıcı Krem

Salkom Beyazlatıcı Krem

Salkom Beyazlatıcı Krem Cilt renginizin açılmasını sağlar. Kremin özellikleri cildinizde oluşan fazla pigmenti azaltarak cildinizdeki renk farklılıklarını 8-12 hafta kullanımdan sonra gözle görülür şekilde azaldığını göreceksiniz. Cilt lekelerinin tedavisinde yardımcı olur. Ciltte var olan renk eşitsizliklerini düzenler.

Salkom Beyazlatıcı kremin içinde meyan kökü bulunur. Meyan kökü cilt lekelerinin giderilmesine yardımcıdır. Karakına vardır bu da cilt renginin korunmasını sağlamaktadır. Arbutin bulunur arbutin de genellikle ayı üzüm, kış sümbülü, armut ve dut ağacı gibi bitkilerin olgun yapraklarından elde edilir. Ciltte renk açıcı olarak kullanılmaktadır. Salkom Beyazlatıcı Kremi kullanırken cildinizin temiz olduğuna emin olduktan sonra bir miktar ürünü derinize iyice nüfuz edinceye kadar dairesel hareketlerle uygulayın. Sabah akşam olmak üzere günde iki uygulamalısınız.

Isis Pharma Bodytone Revealing and Moisturizing Body Lotion
Isis Pharma Bodytone Revealing and Moisturizing Body Lotion

Isis Pharma Bodytone Revealing and Moisturizing Body Lotion

Isis Pharma Bodytone Revealing and Moisturizing Body Lotion ciltte meydana gelen koyu renkli alanların renklerinin açılmasını sağlayarak vücudunuzda oluşan lekeleri gidermeye yardımcı olan bir kremdir. Isis Pharma Bodytone Revealing and Moisturizing Body Lotion vücudunuzdaki kullanım alanları sırt, dekolte, el üstü, bacaklar, genital bölge, diz, koltuk altı, dirsek gibi vücudunuzdaki tüm bölgelerdir. Yapısında glikolik asit bulunmaktadır. Cilt esnekliğinin korumasını sağlamaktadır
Tüm cilt tiplerine sahip olanlar bu kremi kullanabilir. Ürünü vücudunuzun tamamını nemlendirmek için kullanılacaksanız haftada bir veya iki kere kullanması tavsiye edilir. Eğer leke üzerine uygulanacaksa her gün kullanılması önerilmektedir. Kremle birlikte gün içinde en az 30 faktör etkili bir güneş koruyucu kullanırsanız da kremin etkisini daha hızlı aldığınızı göreceksiniz.

Isis Pharma Bodytone Revealing and Moisturizing Body Lotion içeriğinde bulunan maddeler şu şekildedir: aqua (water), dımethıcone, peg-8, glycolıc acıd, butyrospermum parkıı (shea) butter, glycerın, squalane, sodıum hydroxıde, steareth-21, glyce- ryl stearate, caprylıc/caprıc trıglycerıde, ce- tearyl ısononanoate, alpha-arbutın, ammonıum acryloyldımethyltaurate/vp copolymer, benzyl alcohol, xanthan gum, cetearyl alcohol, cetyl palmıtate, cocoglycerıdes, gluconolactone, dı- sodıum edta, parfum (fragrance), dehydroacetıc acıd, tocopherol, sodıum benzoate, t-butyl alco- hol, helıanthus annuus (sunflower) seed oıl hexyl cınnamal, lımonene, calcıum gluconate

Herbaderm vücut beyazlatıcı krem
Herbaderm vücut beyazlatıcı krem

Herbaderm vücut beyazlatıcı krem

Herbaderm vücut beyazlatıcı krem, kahverengi lekelere, renk düzensizliklerine karşı kullanılmaktadır. Herbaderm vücut beyazlatıcı kremin yapısında bulundurduğu etkili cilt beyazlatıcı bitki özleri, vitaminler ve antioksidan sayesinde koltukaltı, bikini bölgesi, diz ve dirseklerdeki ya da vücudun diğer bölgelerindeki sararma ve koyu renkli lekeleri, güneş, gebelik, akne, sigara, çil ve yaşlılık lekelerini, el üstündeki lekeleri azaltmaktadır.

Herbaderm vücut beyazlatıcı krem koyu bir renk tonu alan koltuk altı, dirsek, diz ve ayak bilekleri, bikini bölgesi, güneş lekeleri, doğum lekeleri, çiller, sivilce izleri ve vücudun diğer bölgelerindeki lekelere karşı başarılı bir sonuç almanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda içeriğindeki Uv filtreleri sayesinde yeni leke oluşumunu önlemeye yardımcı olmaktadır. Herbaderm vücut beyazlatıcı kremin bir diğer özelliği de cilt tonunu dengeleyerek cilt renginin homojen hale gelmesini, kahverengi cilt lekelerinin, ciltteki karartıları güneş ve yaşlılık lekelerini azaltmasıdır.

Herbaderm vücut beyazlatıcı krem vücudunuzda rengi koyulaşmış bölgelere uygulanır. Kararmış koltuk altı, dirsek, diz ve ayak bilekleri, bikini bölgesi, güneş lekeleri, doğum lekeleri, çiller, sivilce izleri ve vücudun diğer bölgelerinde oluşan lekeler için kullanılır. Ürünü temiz cildinize sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa düzenli olarak hafif masaj yaparak uygulamanız tavsiye edilmektedir.

Herbaderm vücut beyazlatıcı kremin bilinen yan etkisi yoktur. Çünkü Herbaderm vücut beyazlatıcı krem 60ml ürünü bitkisel bir üründür ilaç değildir. Herbaderm vücut beyazlatıcı kremi saklama kurallarına uygun olarak serin kuru rutubetsiz ortamda saklamasınız. Ortamın direkt güneş ışığı almaması dikkat etmeli ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklamalısınız.

Herbaderm vücut beyazlatıcı kremi kullanım kurallarına uygun olarak kullanmalısınız. Kremi kullanmadan önce vücudunuzun bir yerinde alerjik reaksiyon gösterip göstermediğini takip ediniz. Haricen kullanım içindir. Göz ile temas etmemesine dikkat ediniz göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.

Herbaderm ürünleri cilt katmanlarında kaldığı için ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Ancak hamilelik dönemi hassas olduğunu bu dönemde kullanılıp kullanılmayacağını doktorunuza danışmalısınız.

Herbaderm vücut beyazlatıcı krem içeriğinde; biberiye yaprağı özü (rosmarinus officinale leaf extract), meyan kökü özü (licorice root extract), balmumu (beeswax), gliserin (gylcerine), e vitamini (tocpherol aceate -Vitamin e), c vitamini (phosphate – Vitamin c), distile su(deiyonize water), glycerly, stearete and peg 100 sterate, octyl methoxy cinnamate, niacinamide, dicaprylyl carbonate, cyclomethicone, caprylic capric, triglyceride, hydrogenated polydecene, cetearyl alcohol, propylene gylcol, titanium dioxide, butyrospermum parkii (shea butter), dimethicone, centella asiatica extract, sodium polyacrylate, allantoin, disodium edta, sodium metabisulfite, sodium ascorbyl, sodium cetearyl sulphate, lactic acid, cabomer, xanthan gum, benzofenon-3, franrance, dmdm hydantoin, methylchoroisothiazolione, methylisothiazolione gibi maddeler bulundurur.

Dermokil Natural Skin Cilt Beyazlatıcı Krem
Dermokil Natural Skin Cilt Beyazlatıcı Krem

Dermokil Natural Skin Cilt Beyazlatıcı Krem

Dermokil natural  cilt beyazlatıcı krem tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur. Yüzünüzün tamamı boyun bölgesi, koltuk altı, diz ve dirsek için kullanılabilir. Cinsiyet bayan ve bayların kullanımı için uygundur. 30  test analizi, sonucuna göre ürün sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılmalıdır. Düzenli olarak uygulanmalıdır. Test sonuçlarına göre 8 hafta süre ve günde iki kez kullanım periyoduyla alınmıştır. Dermokil Natural Skin Cilt Beyazlatıcı Krem çocuklardan uzak temiz ve kuru bir yerde direkt güneş ışığından uzak olarak saklayınız.

Gözünüzle temas etmemesine özen gösteriniz, temas etmesi durumunda bol suyla yıkayınız. Güneşe çıkmadan en az 30 dakika önce cildinize sürmeniz tavsiye edilir. güneşin uv ışınlarına 16 ile 24 saat maruz kaldıktan sonra cildimizde eritem (kızarıklık) meydana gelen en düşük uv enerji miktarına minimal eritemal doz denmektedir. Güneş koruma faktörü olan güneş koruyucu kremler ile korunan cilt üzerine kullanıldığı andan itibaren ciltte beyaz bir etki sağlar.

Dermokil natural  cilt beyazlatıcı krem koyu lekelere karşı etkili ve düzensiz cilt tonunu  düzenlemeye yardımcıdır. Beyazlatıcı etkiyi sağlar içeriğindek iki hammadde ile beyazlatıcılık etkisini daha baskın hale gelmiştir. Bu hammaddeler pea (bezelye çeşidi) ekstrakt ve sukroz dilaurate bileşimi bir maddedir. Cilt beyazlatıcı özelliği vardır. Diğer hammadde ise; alpha arbutin olarak bilinen bir cilt beyazlatıcı maddedir.

Cilt tonunuzu açmaya yardımcı olur. Özellikle güneş ışınlarının zararlı etkisi ile oluşan cilt koyulukları ve çiller üzerinde etkilidir. Ürünün içeriğinde bulunan bir diğer hammadde ise 30 faktör korumayı sağlayan maddedir. Bu madde en çok tercih edilen üç güneş filtresi-Kimyasal isimleriyle; ethylhexyl methoxycinnamate, octocrylene ve butyl methoxydibenzoylmethane’ın özel bir enkapsülasyon teknolojisi ile stabilize ve disperse hale getirilmiş şeklidir.

Cildinizin sağlık kazanmasına yardımcı olmaktadır. Yapısında ethylhexyl methoxycinnamate, octocrylene ve butyl methoxydibenzoylmethanegeniş spektrumlu uv ışınlarına karşı  üçlü kombinasyonlu bir filtredirpea (bezelye çeşidi) ekstrakt ve sukroz dilaurate bileşimi  cilt beyazlatıcı özelliği bulunur.

Melanin inhibisyonu sağlar. Renklenme önleyici. alpha arbutinbilinen bir cilt beyazlatıcı aktiftir. Cilt tonunu açar. Özellikle uv maruziyetlerinden oluşan cilt koyulukları ve çilde etkilidir. Gliserin cildi besleme ve yumuşatma, çatlak ve kurulukları giderme özelliğine sahiptir. titanyum dioksit uvb ve kısa uva ışınlarına karşı etkilidir.

DermaDerm Bitkisel Leke Giderici & Cilt Beyazlatıcı Krem
DermaDerm Bitkisel Leke Giderici & Cilt Beyazlatıcı Krem 

DermaDerm Bitkisel Leke Giderici & Cilt Beyazlatıcı Krem

Çevresel ve hormonal değişiklikler sonrası deride pigmentasyon meydana gelebilir. Bu da cilt lekelerinin oluşmasına neden olur. Güneşin yaydığı UVA ve UVB ışınları pigmentasyon ve leke oluşumunu hızlandırır. Dermaderm Gündüz Leke Giderici Krem formülasyonunda organik ve inorganik UVA ve UVB filtreleri bulundurur. Güneşin zararlı ışınlarının lekelere yol açmasını engeller.

Dermaderm Gündüz Leke Giderici Kremin içinde güneş koruma filtreleri ve pigmentasyon düzenleyici aktif Arbutin ile cilt lekelerine bulunmaktadır. Dermaderm Gece ve Gündüz Leke Kremi ile birlikte kullanılırsa etkisini ilk haftadan itibaren gösterir. Cildiniz kısa bir süre içinde duru ve lekesiz görünüm kazanır.

Dermaderm Gündüz Leke Giderici Kremi kullanırken leke olan bölgeye sabahları uygulanmasına dikkat edilmelidir. Yaz aylarında güneşe çıkmadan 15 dakika önce kullanılmalı ve her 6 saatte bir tekrarlanmalıdır. Daha etkili bir sonuç alabilmek için Dermaderm Gece Leke Giderici Kremle beraber kullanılması tavsiye edilir. Bu ürün etkisini örebilmek için 6 hafta düzenli kullanmalısınız. Ayrıca ürün suya ve terlemeye dayanıklıdır.

Bioaqua Koltukaltı Ve Özel Bölgeler İçin Pembe Kiraz Çiçeği Kremi
Bioaqua Koltukaltı Ve Özel Bölgeler İçin Pembe Kiraz Çiçeği Kremi

Bioaqua Koltukaltı Ve Özel Bölgeler İçin Pembe Kiraz Çiçeği Kremi

Vücudumuzda seneler içinde zamanla pigment hücrelerinin çalışması bozularak bazı bölgelerimizde renk değişimi meydana gelebilir. Bu renk değişimleri koltuk altı, genital bölgeler, göğüs uçları ve diz dirsek gibi bölgelerde görülebilir.

Kararma estetik görüntüyü bozduğu için kişiyi rahatsız eder ve psikolojik açıdan etkilenen birey pembe kiraz formülü ile kiraz peptidleri içeren bitkisel özler barındıran bioaqua kremini kullanarak kararan bölgelerin rengini açarak eski aydınlık canlı görüntüsüne kavuşmasını sağlayabilir.

Bıoaqua koltukaltı ve özel bölgeler için pembe kiraz çiçeği kremini kullanmadan önce kullanılacak olan bölgeyi sabunla yıkayıp temizleyiniz. Cilde az miktar ürünü sabah akşam olmak üzere iki kere uygulamalısınız. Etkili ve kalıcı sonuç elde etmek için, en az 1 ay her gün düzenli olarak kullanılmalıdır. Günde 2 defa kullanılması gerekmektedir. Krem açık renk kıyafetlerde leke bırakabilir bu yüzden kremi cildiniz iyice emdikten sonra kıyafetinizi giymelisiniz.

My derma Leke Giderici Beyazlatıcı Krem
My derma Leke Giderici Beyazlatıcı Krem

My derma Leke Giderici Beyazlatıcı Krem

Zaman içinde çevresel faktörlerin de etkisi ile cildimizdeki bazı bölgelerde renk farklılıkları olabilir. Myderma Leke Kremini kullanarak parlayan ve sağlıklı bir cilde sahip olup cildinizdeki kararmalardan kurtulabilirsiniz. Leke giderici krem lekelere karşı bariyer görevi görür ve ton farkının önüne geçer.

Myderma Leke Kremini düzenli bir şekilde kullanırsanız vücudunuzda pürüzsüz bir görünümün oluştuğunu lekelerin azalarak cildinizin aydınlandığını görebilirsiniz. Cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı da korur ve nemlendirir. Cildiniz tarafından hızlıca emilerek cildinizin bakımlı olmasını sağlar.

Myderma Leke Kremi güneş, mevsim şartları, doğum sonrası gibi zamanda meydana gelen lekelerin koyulaşan kısımlarına cildin değişikliklerine bakım yaparak cilt tonunuzu eşitler. Aynı zamanda ciltte sivilce sonucu oluşan lekelere cilt lekelerine de iyi gelmektedir.

Myderma Leke Kremi yapısında Aqua,Glycerin,Glyceryl Stearic SE,Paraffinum Liquidum,Cetearyl Alcohol, Stearate Acis, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Ceteareth-30 ,Vitis Vinifera Seed Oil, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Arbutin,Ascorbic Acid, Phenoxyethanol,LActic Acid, Tocopherol, Zinc Oxcide, Titanium Dioxcide gibi maddeler bulunur.

Onarması renk tonunu açmasını istediğiniz bölgeye ince bir tabaka halinde sürünüz. Cildinize masaj yaparak uygulayınız. Krem yapısındaki bitki özleri sayesinde cildi nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazanır. Kremi göz ile temas ettirmemeye dikkat ediniz. Temas etmesi halinde gözünüzü bol su ile yıkayınız. Isı ışık ve nemden koruyunuz.

Dr.falkenham Genital Bölge Beyazlatıcı Krem
Dr.falkenham Genital Bölge Beyazlatıcı Krem

Dr.falkenham Genital Bölge Beyazlatıcı Krem

Dr.Falkenham Genital Bölge Beyazlatma Kremi, genital bölgelerde, koltuk altında, bacak aralarında meydana gelen kararmaların gidermesi için kullanılır. Dr.Falkenham Genital Beyazlatma Kremi, yapısındaki maddeler ile cildin kararmış pigmentlerinin deri üstüne çıkmasını sağlamaktadır böylece cildin doğal ten rengi oluşur. Profesyonel kullanım için ve bireysel kullanımı için uygundur. Krem ile birlikte yanında C Vitaminli Onarıcı Krem ile satılmaktadır.

Sinoz Vücut Beyazlatıcı Krem
Sinoz Vücut Beyazlatıcı Krem

Sinoz Vücut Beyazlatıcı Krem

Kararmaları engelleyerek cildinizi aydınlatmada yardımcı olan Sinoz Vücut Beyazlatıcı Krem; özellikle diz, dirsek, koltuk altı ve bikini bölgesinde oluşan kararmaları açar ve ten renginin eşitlenmesini sağlar. Geliştirilmiş “Selective White” özel formülü ile ten kararmalarına karşı mücadele etmektedir.

Yeterli miktarda ürünü alındıktan sonra, ton eşitsizliğinin olduğu bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Cildiniz ürünü emdikten sonra cildinizi yıkamalısınız cildiniz ürünü tam çekmeden ilgili bölgenin yıkanmaması tavsiye edilir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Audra Cilt Beyazlatıcı Krem Koltuk Altı Genital Bölge Beyazlatma Kremi
Audra Cilt Beyazlatıcı Krem Koltuk Altı Genital Bölge Beyazlatma Kremi

Audra Cilt Beyazlatıcı Krem Koltuk Altı Genital Bölge Beyazlatma Kremi

Audra cilt beyazlatıcı krem koltuk altı genital bölge beyazlatma kremi cildinizde meydana gelen renk değişimlerini düzenler. Cildinizi aydınlatır ve beyazlatır. Koyu cilt, cilt lekeleri, güneş lekeleri, akne lekeleri, çil lekeleri, genital bölge ve koltuk altı kararmalarına karşı cildinize etkili bir şekilde faydalıdır. Eski rengine kavuşmasını istediğini bölgeye bir miktar uygulayınız günlük kullanıma uygudur.

Achromin Ve Achroactive Max Leke Giderici Cilt Beyazlatıcı Krem
Achromin Ve Achroactive Max Leke Giderici Cilt Beyazlatıcı Krem

Achromin Ve Achroactive Max Leke Giderici Cilt Beyazlatıcı Krem

Achromin ve achroactive max leke giderici cilt beyazlatıcı krem cildinizde zaman içinde meydana gelen renk değişimlerini düzenler, aydınlatır ve beyazlatır. Gidermek istediğiniz koyu cilt, cilt lekeleri, güneş lekeleri, akne lekeleri, çil lekeleri, genital bölge ve koltuk altı kararmaları gibi sorunların önüne geçer. Öncelikle kullanım koşullarına dikkat edilmelidir. İstenilen bölgeye bir miktar ütünü uygulayıp cildinizin iyice çekmesini beklemelisiniz.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

2 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
2
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx