Dekorasyon

Yapay Dikey Bahçe Uygulaması

Reklamlar

2024 yılında popülerliğini koruyan ve trend bir dekor haline gelen dikey bahçe uygulamaları her alana uygulanıyor. Adana Dikey Bahçe uygun fiyat hizmeti veren Modern Dekor yüzlerce çeşit tasarımlarıyla kişiye özel olarak uygulama yapıyor. Yüzlerce çeşit yapay bitki ve çiçeklerin birleşmesiyle oluşan yapay dikey bahçe uygulaması, düşünülen her alana uyum sağlayabilir. Günümüzde doğadan uzak yaşayanlar ve kalabalık şehir hayatından kaçmak isteyenler için gerçekçi bir doğa atmosferi sağlıyor. 

dikey bahçe
dikey bahçe

Neden Yapay Dikey Bahçe Tercih Etmeliyim?

Yapay dikey bahçe uygulamalarını tercih etmeniz için yüzlerce örnek sayabiliriz. Görsel, ekonomik ve huzurlu bir yaşam alanı sağlaması başlıca nedenlerden birkaçı. Uygulanan alan bir işletme ise müşteri potansiyelini arttırabilir. Ayrıca fotoğraf seveler için ideal bir dekordur. Uygulanan alan bir ev ise kalabalık şehrin gürültüsünden uzak yaşanabilir ve huzurlu bir alan yaratmış olursunuz. Modern Dekor uygun fiyatlı dikey bahçe uygulamasında yüzlerce seçenek ve tasarım sunuyor. Profesyonel ekibi ile önce alanınıza dijital ortamda uygulamayı tasarlıyor daha sonra beğenilen uygulama alanınıza özenle işleniyor. Yapılan dikey bahçe içerisinde neon tabela uygulanması durumunda da işletmeler için vazgeçilmez bir tanıtım ve reklam dekoru haline de gelebiliyor. Fotoğraf çekilmeyi seven müşteriler sayesinde sosyal medya üzerinde reklam yapılmış olunuyor. Hem tanıtım açısından hem de doğa ambiyansı açısından modern bir dekorasyon sağlayan yapay dikey bahçeyi tercih etmenizde fayda var. Sizler için uygulama yapılan bazı alanları listeledik;

  • Cafe
  • Restoran
  • Düğün Salonu
  • Güzellik Merkezi
  • Kuaför
  • Organizasyon
  • Ev
  • Ofis
Yapay dikey bahçe

Yapay Dikey Bahçe Bakımı Nasıl Yapılır?

Yapay dikey bahçe uygulamaları bakımı zahmetsizdir. Modern Dekor yapay çiçek ürünlerini 1. sınıf kullandığı için yağmur, çamur ve güneş ışığı gibi durumlardan etkilenmez. Bu sayede yıllar geçse de ilk günkü canlılığını ve güzelliğini korur. Fakat toz bakımları için özel spreyleri bulunuyor. Herhangi bir toz bezi ya da ıslak mendil gibi ürünleri yapay çiçeklere değdirmeden özel spreyi sıkmanız, tozları gidermenize yardımcı oluyor.

Reklamlar
Yapay dikey bahçe bakımı
Yapay dikey bahçe bakımı

Yapay Dikey Bahçe Fiyatları

Düşünülen her alana uygulanabilen yapay dikey bahçe uygulaması kişiye özel olarak yapılıyor. Alana, konsepte ve kişiye özel olarak tasarlanıyor ve her uygulanan alan bir diğer uygulamadan farklı oluyor. Bu sayede yapılan tüm alanlar kişiye özel oluyor. Alan ölçüsüne ve kullanılan ürün yoğunluğuna göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Fakat Modern Dekor Adana dikey bahçe uygulaması için sizlere indirimli fiyat sunuyor. Alan ölçülerinizi ve görselini Modern Dekor’a iletmeniz durumunda, profesyonel ekibi ile sizlere uygun fiyat ve detaylı bilgi aktarımı sağlıyorlar. Fiyat teklifi ve yüzlerce dikey bahçe modeli için Modern Dekor’a ulaşmayı unutmayın!

Yapay Bahçe Fiyatları
admin

Reklamlar
Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx