Haber

Yılın Aşk Bombası: Kaan Yıldırım ve Hande Erçel Yeni Bir Aşka Yelken Açtı !

Reklamlar

Yılın Aşk Bombası: Kaan Yıldırım ve Hande Erçel İlişki Yaşamaya Başladı ! En son Hadise ile aşk yaşayan ünlü oyuncu Kaan Yıldırım ile aynı meslektaşı olan Hande Erçel, dün akşam saatleri bir mekânda sabaha kadar eğlendikleri ileri sürüldü. Ünlü mekândan birlikte çıkarak aynı araçla uzaklaşan ünlü ikili, özel hayatlarıyla ilgili soruları nazikçe yanıtsız bıraktı.

Rol aldığı dizilerdeki başarılarıyla konuşulan isimlerinden sıkça söz ettiren Hande Erçel ve Kaan Yıldırım çiftinin aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi oturdu. Sabaha kadar ünlü bir mekânda eğlenen ikilinin görüntüleri, sosyal medyada kısa sürede damga vurmayı başardı.

 

Kaan Yıldırım ve Hande Erçel Birlikte Görüntülendi !

Tv8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının yaptığı habere göre, son olarak şarkıcı Hadise ile dolu dizgin ilişki yaşayan ve mutluluğu kısa süren Kaan Yıldırım, gönlünü ünlü meslektaşı Hande Erçel’e kaptırdığı iddia edildi. Ünlü oyuncu Kerem Bürsin ile ayrıldıkları haberi duyurulduktan sonra ismi birçok kişiyle geçen Hande Erçel ile Kaan Yıldırım, dün akşam saatleri bir eğlence mekânında sabaha kadar eğlendikleri ileri sürüldü.

Reklamlar

Ünlü mekândan birlikte çıktıkları ve aynı araca beraber binen ünlü çift, gazeteci arkadaşların sorularını nazikçe yanıtsız bıraktı. İkilinin Kaan Yıldırım’ın evinin bulunduğu siteye beraber girerken de kameralara yakalandığı ortaya çıktı. Kaan Yıldırım ve Hande Erçel, daha önce ise TRT 1 ekranlarında ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde birlikte rol almıştı. Bu görüntülerden sonra Hande Erçel ve Kaan Yıldırım hayranları adeta ikiye ayrıldı. Kerem Bürsin’den taze ayrılan Hande Erçel’in hala Kerem Bürsin’le barışacaklarını dile getiren takipçiler başka bir yandan da bu çifti çok yakıştırdıklarını söylediler.

İleriki zamanlarda ne olacağını merak ediyorsanız sayfamızı takipte kalıp bu haberden haberdar olabilirsiniz. Diğer yandan magazin sayfalarına bomba gibi düşen bu görüntüler için birçok eleştiri geldi. Hande Erçel için daha çok yeni bir ayrılığın ardından bu kadar çabuk bir ilişkiye başlaması akıl alır gibi değil yorumları geldi. Diğer yandan ise bu birliktelik doğru ve bu şekilde devam ederse evliliğe doğru da gidebilir yorumları geldi. 

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx