Haber

Sokakta Yürürken Bıçaklı Saldırıya Uğrayan Fenomen Taha Duymaz, Gözyaşları İçinde İsyan Etti !

Reklamlar

Sokakta Yürürken Bıçaklı Saldırıya Uğrayan Fenomen Taha Duymaz, Gözyaşları İçinde İsyan Etti ! Çektiği yemek videolarıyla ünlü olan ve tanınan fenomen Taha Duymaz, sosyal medya hesabı olan İnstagram hesabından gözyaşları içinde bir video paylaşarak yolda yürürken bıçaklı saldırıya uğradığını dile getirdi. Yaşadığı olaydan dolayı isyan eden ünlü fenomen Taha Duymaz, “Benim kime ne zararım var biri söylesin. Ne zaman dışarı çıksam birileri bana sataşıyor, bıçak çekiyor” dedi. Mütevazi evinin mutfağında çektiği ve paylaştığı videolarıyla ilgileri üzerine çeken 19 yaşındaki genç fenomen Taha Duymaz, bıçaklı saldırıya uğradığını söyleyerek adeta isyan etti.

 

Taha Duymaz “Bıçaklı Saldırıya Uğradım”

Sosyal medya hesabı olan İnstagram hesabını aktif bir şekilde kullanan ve 1,2 milyon takipçisi bulunan genç fenomen, gözyaşları içinde çektiği videoda “Arkadaşlar merhaba, şu anda çok kötüyüm ve çok sinirliyim. Kusura akmayın video çektiğim için ama artık bir yerden başlamam gerektiğini düşünüyorum. Az önce yolda yürüyordum. Resmen bıçaklı saldırıya uğradım. Resmen bıçak çektiler bana. Bir değil, iki değil, üç değil” diye dile getirdi.

Gözyaşları İçinde İsyan Etti

Devamlı eleştirilmekten ve dalga geçilmesinden yorulduğunu ve bıktığını dile getiren ünlü fenomen Taha Duymaz, “Siz benden ne istiyorsunuz gerçekten artık anlam veremiyorum. Her attığım adımda biri laf atıyor, biri şunu yapıyor, bunu yapıyor. Benim kime ne zararım bar biri bana söylesin. Yıllardır susayım bişey söylemeyeyim diyorum ama ben artık kaldıramıyorum. Ne zaman dışarı çıksam birileri bana sataşıyor, bıçak çekiyor. Ben artık çok yoruldum ve tükendim. Ben ailesine bakmaya çalışan bir gencim.

Reklamlar

Hiçbirinize bir zararım yok. Benim neler çektiğimi hiç kimse bilmiyor. Ben herkesten saklıyorum. Ama artık burama kadar geldi” ifadelerine yer verdi. Ünlü fenomen Taha Duymaz’ın bu siteminden sonra takipçileri tarafından destek akınına uğradı. Arkandayız Taha , sakın hiçbir şeyden korkma diye bir sürü yorum aldı. Taha Duymaz bu yorumlar karşısında bir nebze olsun mutlu oldu ve içine az da olsa su serpildi. İnstagram sayfalarında dolanan bu bomba haber kısa süre içerisinde çok konuşulan haberler arasına girmeyi başardı.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx