Saç ModelleriSaç Bakımı

Abiye Saç Modelleri ve En Zarif 10 Saç Modeli

Özel Günlerde Kullanabileceğiniz En Zarif Abiye Saç Modelleri

Reklamlar

Davetlerde, düğünlerde, organizasyon ve etkinliklerde gecenin en ilgi çekici ve şık kadını olmak için en önemli bileşenler şüphesiz saçlardır. Doğru ve etkili bir şekilde dizayn edilmiş saçlar abiye ile uyum ve harmoni içerisinde olursa tüm organizasyonlarda ön plana çıkmak ve dikkat çekmek oldukça olasıdır. Bu kapsamda abiye saç modelleri en iyi kıyafetleri en uygun saç modelleri ile süslemeniz adına kesin çözüm önerileri sunar. Abiyeler özel bu saç modelleri şık ve zarif bir genel görünüm elde edebilmek adına önemli ipuçları sunmaktadır.

En Şık ve Zarif Saç Modelleri
En Şık ve Zarif Saç Modelleri

En Şık ve Zarif 10 Abiye Saç Modeli

Davetlerde ve organizasyonlarda en efektif şekilde dikkat çekici ve hoş olunmasını sağlayacak en şık ve zarif 10 abiye saç modeli!

Topuz Abiye Saç Modeli

Klasik görünümlerden vazgeçemeyen kadınlar için özellikle her elbise ve abiye ile kombin edilmeye uygun olan sıradan topuzlardan devasa ve ışıltılı bir görünüm elde edebilmek mümkündür. Bu kapsamda topuz abiye saç modeli tüm abiyeler ve elbiseler için uygun bir niteliğe sahiptir.

Reklamlar

Maşalı Abiye Saç Modeli

Abiye saç modelleri kapsamında dikkat çekici ve aynı zamanda hızla hazırlanılmasına yüksek düzeyde olanak sağlayan bir diğer saç modeli de maşalı abiye saç modeli olarak bilinen iri maşalar ile şekillendirilmiş hacimli ve dolgun saçların elde edilmesini sağlayan modeldir. Bu model kapsamında tüm abiyelerin kullanılabilmesi mümkün olmakla birlikte aynı zamanda davet ve organizasyonlarda en dikkat çekici olmak mümkündür.

Dalgalı Uzun Saç Modelleri
Dalgalı Uzun Saç Modelleri

Dalgalı Uzun Abiye Saç Modeli

Klasik görünümlerden vazgeçemeyenler açısından bir diğer alternatif ise doğru makyaj ve doğru elbise tercihi ile eşsiz bir ışıltıya sahip olunabilecek dalgalı uzun abiye saç modelidir. Uzun ve canlı saçlar bu model ile daha da eşsiz bir görünüm elde edecektir.

At Kuyruğu Saç
At Kuyruğu Saç

Abiye İçin Klasik At Kuyruğu Saç Modeli

Abiye için klasik at kuyruğu saç modeli tercih edilmesi her ne kadar zahmetten kaçınılıyormuş gibi görünse de durum hiç de öyle değildir. Özellikle klasik davetlerde abiyelerin çok göz alıcı olması durumunda saçların daha naif ve sıradan durması ortamı ve genel görünümü dengeleyecektir. Bu kapsamda fazla ışıltılı abiyeler ile bu saç modeli oldukça uyumlu olacaktır.

Abiye İçin Klasik Bukleli Saç Modeli

Klasiklerden vazgeçmeyen kadınlar adına bir diğer tercih de abiye için klasik bukleli saç modeli ya da bir diğer ismi ile Hollywood bukleleridir. Hollywood yıldızlarında görmeye alışık olduğumuz bu saç modeli ile dar ve kesin hatlara sahip olan abiye modelleri eşsiz bir uyum oluşturacaktır.

Reklamlar
Küt Saç Modelleri
Küt Saç Modelleri

Küt Saç Abiye Saç Modeli

Yuvarlak suratlı kadınlar önemli davet ve organizasyonlarda bir de dar ve omuz detaylı bir abiye tercih ediyorsa küt saç abiye saç modeli benzersiz bir ışıltının ortaya çıkmasını sağlar. Yüzün her bölgesinin belirgin bir şekilde ön plana çıktığı bu saç modelinde iddialı kadınlar daha da iddialı bir görünüme sahip olmaktadır. Omuz detaylı abiye giyilmesine ise dikkat edilmelidir.

Kısa Abiye Saç Modeli

Kısa saçlı kadınlar bazı durumlarda elbise ve abiye kullanımı konusunda sıkıntı yaşıyor olsa da kısa saç ile pek çok kombinasyon yapılabildiği gibi abiye ve elbiselere en uygun saç tasarımının oluşması adına da geniş bir seçenek yelpazesi bulunmaktadır. Bu kapsamda kısa saç abiye modeli ile saçların geriye doğru atılması ve köpük ya da sprey ile sabitlenmesi eşsiz bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Abiye İçin Dalgalı Fön Saç Modeli

Zorlanmak istemeyenler için ışıltılı ve naif görünebilmenin en kolay yolu abiye için dalgalı fön saç modeli güzergahından geçmektedir. Dalgalı görünüme sahip olan saçlar canlılıkları ile son derece dikkat çekici olacaktır.

Abiye İçin Örgü Taç Saç Modeli

Gri ve tonlarında olan saçlar ile eşsiz bir görünüm sergileyen abiye için örgü taç saç modeli ile konfor, güzellik, şıklık ve ihtişam bir arada olacaktır. Küçük bir makyajı ise ekstra bir ışıltı kazandırır.

Abiye İçin Yarım Toplanmış Halat Örgü Saç Topuzu

Son derece hareketli bir yapıya sahip olan abiye için yarım toplanmış halat örgü saç topuzu özellikle açık havalarda dar abiyelerin tercih edilmesi halinde ışıltılı bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır.

Saç bakımı kategorimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca gelin saçı modelleri videosunu da izleyebilirsiniz.

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx