Cilt Bakımı

Hailey Eylül Sani CİLT BAKIM RUTİNİM | Favori Cilt Bakımı

Hailey Eylül Sani Videosu

Reklamlar

Bu yazımızda, Hailey Eylül Sani Youtube kanalındaki popüler videolardan birisinden bahsettik.

Bugün gördüğünüz üzere cildimde çok az makyaj var çünkü sizlere bir cilt bakım rutini videosu çekececeğim. Sanırım koyduğum ilk videodan beri en çok istenen videolardan biri… Ben de sizler için bugün çekeceğim. Hatta kafamı şöyle çekersem bahsedeceğim bütün ürünleri görebilirsiniz. Arkamda bu kadar ürün olmasının nedeni de şu, biraz araştırma yaptım bu videoyu çekmeden önce bu ürünlerden hangileri Türkiye’de hani satılıyor, hangilerini alabilirsiniz diye. Sonra fark ettim ki çok sevdiğim Fresh diye bir marka var, kendi websitesi dışında hiç bir yerde satış yapmıyor. Fresh Soy Face Cleanser güzel bir ürün.

Hailey Eylül Sani
Hailey Eylül Sani

Yani alamayacağınız ulaşamayacağınız ürünleri tanıtmak kullanmak ne kadar mantıklı olur bilemedim ama ben yine de göstereceğim internetten almak isteyen olursa ya da varsa aranızda diye. Ama yine de çok şükür kocaman, bu dolap böyle havaya kadar gidiyor gördüğünüz gibi ürünlerle dolu olan bu koleksiyonun içinde Türkiye’de Sephora’da, Gratis’te, Watsons’ta falan satılan benim kullandığım ürünlere çok yakın ürünler buldum. O yüzden o ürünleri sizlere göstereceğim. Hemen hemen aynı ürünler gibi diyebiliriz. Bu videoyu şöyle formatlayacağız ben burada şimdi ürünleri tek tek konuşacağım. Hepsinin üzerinde de tek tek nasıl uyguladığımı anlatacağım. Ürünleri kategorilere böleceğim daha net anlaşılsın diye. 

Reklamlar

Yüz temizleyiciler, makyaj temizleyiciler, maskeler, nemlendiriciler, dudak ürünleri tonikler falan diye böyle ilerleyeceğiz. Baya düşündüm. Şu iki ürün hem benim en yakın arkadaşım hem de birbirileri ile en yakın arkadaşlar. Bunlar ayrılmaz ikili ben de bu ikiliden ayrılamıyorum. Şimdi bunların ne olduklarından biraz sizlere bahsedeceğim. Bu Foreo’dan Foreo Luna Mini 2 elektrikli bir yüz temizleyici. Böyle üzerinde minik fırça gibi çıkıklar var öbür tarafındakiler biraz daha kalın. Elektirkle çalışıyor, beş ayda bir şarj ediyorsunuz. Böyle masaj aleti gibi yüz masaj aleti gibi olarak düşünün. Şurdaki artı ve eksiklerden titreşimin gücünü ayarlayabiliyorsunuz. 

Bunu Fresh Soy Face Cleanser yani temizleyici jelle kullanıyorum. Bunu kullanırken hani içinde tanecikli olan temizleyici jeller var ya onları kullanmamanız gerekiyor. Cildinizde olan gözenekler var ya, gün boyunca makyajdan sokaktaki havadan kirler onların içine hapsoluyor. Böyle olunca parmaklarınız bu kirleri temizlemekte, o gözeneklerin içine girmekte yetersiz kalıyor. Ve bu elektrikli olduğu için ve bir sürü minik fırçaları sürekli hareket halinde olduğu için o gerçekten hani üst tabakanın bir altına girebiliyor.

Cilt Bakımı Hailey Eylül Sani
Cilt Bakımı Hailey Eylül Sani

Yani şöyle düşünün bazen üstten toz alırsınız ya bu onun gibi parmaklarla temizlemek.  Ama bazen de derinlememesine temizlik yaparsınız ya fırçalar, bezlerle, süngerlerle işte bununla temizlemek onun gibi oluyor. Bununla temizlediğimde çok daha iyi neticeler alıyorum sırf parmaklarımı kullanmaktansa. ok daha temiz hissediyorum, böyle cildim daha ferah oluyor daha iyi temizlenmiş hissediyorum kendimi. Böyle güzel oluyor. Ama bunu kullanacağınız zaman cildinizin ıslak olduğundan emin olun kesinlikle. Luna mini 2 yi kullanınca temizleyici jelimle, jel böyle tam olarak potansiyeline ulaşmış gibi hissediyorum. Bu iki ürün cilt bakım rutinlerimin olmazsa olmazları. 

Bu Fresh Soy Face Cleanser gerçekten kullandığım en hafif en güzel yüz temizleyici ürünü. Çok kimyasal ürün içermeyen bir şey, çok nazik, çok yumuşak. Özellikle hassas bir cilt yapınız varsa bu temizleyiciyi size tavsiye ederim. Sıradaki, birkaç temizleme ürünüm daha var bunların üçü de Türkiye’de satılıyor. 

Reklamlar

Fresh dediğim gibi bulmanız zor olabilir. Birincisi şu Clinique Take The Day Off Makyaj Temizleme Balmı. Bunun yapısı aslında balm gibi. Birazcık parmağınızla alıp, bir çay kaşığı kadar, parmaklarınızda böyle ovuyorsunuz. Bunun yapısı yağ gibi aslında biraz donmuş yağ gibi. Onu aldıktan sonra böyle parmaklarınızla cildinize koyuyorsunuz. Sonra siz onu parmaklarınızla biraz ovalayınca o eriyor. Ve yağ bazlı olduğu için göz makyajlarınız, fondötenleriniz çok daha kolay çıkıyor. Böyle kayıp gidiyormuş gibi geliyor. Böyle hafif de birazcık suyla karıştırınca köpürüyor.

Bunu çok severek kullandım hatta bundan iki üç kutu bitirdim diyebiliriz. Ama sonra sıkıldım. Hani bir ürünü çok kullanınca sıkılırsınız ya o yüzden buna geçtim. Bu bazen birazcık ağır olabiliyor hani yağ bazlı olduğu için, hani balm bazlı. Bazen mesela çok ağır geliyordu bana. Çok ağır gelince de bazen böyle küçük sivilceler çıkıyordu. O yüzden çok ağır bir makyaj uygulamadığım sürece öbürünü kullanıyorum.  Çok ağır bir makyaj yapınca da bu hafif yetersiz kalıyor, çıkarmıyor. O yüzden bunu sizlere öneriyorum. Bu Sephora Türkiye’de var. Gratis kozmetik marketlerde falan da var. 

Şimdi çok sevdiğim bir ürüne geçiyoruz. Bu, Bioderma Sensibio H2O Micellar Water. Bu galiba onuncu şişem falan olabilir. Bunu nasıl yapıyoruz diyelim bütün gün evden hiç çıkmadım, makyaj yapmadım, yüzüm çok kirlenecek bir şeyle temas etmedi, yüzümü yıkamak yerine temizleyici suyu kullanıyorum. Hatta bunu bazen temizleyici kullandıktan sonra bile kullanıyorum.

Hailey Eylül Sani Cilt Bakım Rutini
Hailey Eylül Sani Cilt Bakım Rutini

Bazen Luna Mini 2’yi kullanınca yüzümde çok hafif çok az da olsa yüzümde biraz makyaj kalıntısı oluyor. Onu tamamen çözmek için bu makyaj temizleyici suyu kullanıyorum tamamen çözmek için… Ama diyelim ki hiç makyaj yapmadım dediğim gibi hiç kirle temas olması bunu bir tane yuvarlak pamuklara koyup siliyorum. Ve bunu gün boyunca bir kaç kere yapıyorum sadece sabah akşam değil.

Peki ne sıklıkta yapalım diye sorarsanız, günde iki kere de yapabilirsiniz mesela sabah akşam, normal ya da yağlı bir cildiniz varsa. Ama mesela benim cildim biraz kuruya kaçtığı için sabah akşam jelle temizlersem çok kuruyor. Sivilce olmasa da böyle minik minik sivilcenin küçüğünden minik şeyler çıkıyor buralarımda buralarımda, o da çok ürün kullandığım için oluyor. Normalde aslında günde iki kere kötü değil iyi hatta ama normal cildiniz varsa, benim cildim biraz kuru ve hassas olduğu için işte.

Bunu aynı zamanda şey için de kullanıyorum, hani eyeliner çekerken bazen birazcık kayıyor ya da bulaşıyor ya, bana oluyor, o zaman hemen bununla kenarlarını düzeltiyorum. Yine buna benzer Garnier’in de yapıları birbirine çok benziyor, bunla da makyajınızı çıkarabiliyorsunuz pamuğa koyarak. Ama bu daha ucuz bir versiyonu. Eğer gidip de Bioderma ya o kadar para vermek istemiyorsanız Garnier’in de daha ucuz bir opsiyonu var. Sanırım Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu’nu Watsons ya Gratis’te falan bulabilirsiniz. Şimdi nemlendiricilere geçiyoruz.

Benim kullandığım nemlendirici Fresh Sugar Strawberry Exfoliating Face Wash. Aslında çok uzun süre gül kokulu olanı kullandım. hafif bir dokusu var. Ama doğrusunu söylemek gerekirse bu vitamin nektarının kokusu benim için birazcık ağır. Böyle turunçgilli bir şeyler kokuyor, gül olan biraz daha hafifti. Ama çok seviyorum nemlendire şeklini. Hani böyle ağır gelmiyor yapış yapış gelmiyor. Ama aynı zamanda da nemi böyle gerçekten içine çekiyor cildim, böyle içine hapsediyor o yüzden çok severek kullanıyorum.

Elimde iki tane daha çok severek kullandığım nemlendiriciler var ve bunlar Türkiye’de Sephora’da satılıyorlar. Birincisi Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly. Bu krem gibi değil birazcık daha jel gibi yani su bazlı. Bu nedenle de çok hafif hissediyorsunuz ama bazen hani gerçekten cildinizin o neme ihtiyacı olduğunda birazcık yetersiz kalabiliyor. Yazın genelde bunu kullanmayı seviyorum. Çünkü jel bazlı olduğu için kendimi çok ferah hissediyorum. 

Bu da Dr. Jart+ Water Fuse Ultimate Hydro Gel. Bunun adı Dr. Jart+ Water Fuse Ultimate Hydro Gel yani baya su bazlı bir ürün. Yağlı bir cildiniz varsa bu sizin için ferahlatıcı bir ürün olabilir. Hani bazı günler olur ya yüzünüz çok kuru hisseder ne kadar nemlendirici sürerseniz sürün yüzünüz hala böyle çok kuru hissedersiniz en nefret ettiğim hislerden biri. O yüzden böyle durumlarda yüz yağları kullanmayı seviyorum. 

Bu markanın adı Beautycounter çok temiz ürünlerden yapılıyor. Mesela Kore’de cilt bakımı ürünlerine çok önem veriyorlar. Amerika’da Türkiye’de cilt bakımı ürünlerinde o kadar ağır kurallar yok. Ama mesela Kore’de 1200 e yakın kimyasal malzemenin cilt bakım ürünlerinde kullanmaları yasak. Beautycounter da öyle bir marka o yüzden ürünleri çok temiz. Az kimyasallar var, şöyle damlatıcı ile geliyor. Ve yasemin kokuyor yüzüme sürünce böyle o kadar iyi hissediyorum ki. Dolgunlaştırıcı yağ olarak geçiyor. O yüzden Beautycounter No. 2 Plumping Facial Oil cildinize sürünce böyle dolgun bir his veriyor ve gençleştirici bir etki sağlıyor.

Cilt Bakımı
Cilt Bakımı

Gerçi on sekiz yaşındayız daha ne kadar gençleşicez de. Şimdi yüz maskelerine geçiyoruz. Bazen hani o tek yapraklı yüzünüze böyle koyuyorsunuz yirmi dakika bekliyorsunuz sonra kağıdı çekiyorsunuz ya bazen öyle maskeler kullanıyorum. Ama hep bu maskeyi kullanıyorum hep bu markayı ürünü kullanıyorum diyebileceğim bir ürün yok. Markalardan ne geliyorsa elimi attığımda ne buluyorsam onu kullanıyorum o yüzden öyle bir marka öneremeyeceğim ama bazen de şişelerde böyle gördüğünüz gibi maskeler kullanıyorum. 

Bu ürün Fresh Rose Deep Hydrating Sleeping Mask. Şöyle bir görünümü var, bu jeli sürüyorsunuz ve sonra bir iki dakika bekliyorsunuz. Cildiniz onu hapsediyor sonra onun üzerine de şu krem gibi olanı sürüyorsunuz ve gece öyle uyuyorsunuz. Yani böyle silinen ya da bekletilip çıkartılan maskelerden değil tam benlik. Bazen çok tembel olabiliyorum. Bazen on beş dakika oturup bekleyip sonra maskeyi yıkamaya çok üşenebiliyorum. So böyle uyku maskelerini çok seviyorum tercih ediyorum, işimi çok kolaylaştırıyorlar. Böyle sürüyorsun sonra uyuyorsun direk sabah cildin hepsini içine çekmiş oluyor. Böyle pırıl pırıl bir ciltle uyanıyorsun. 

O yüzden uyku maskelerini hepinize çok tavsiye ederim diyeceksiniz, Fresh yok Türkiye’de sen bize tavsiye ediyorsun. Durun, bekleyin. Bu Türkiye’de var. Bu Dr Jart’ın daha demin nemlendiricisini göstermiştim ya… Dr. Jart+ Water Fuse Hydro Sleep Mask su bazlı jel dokulu bir maske. Gece uyumadan önce sürüyorsunuz ve sabah çok ferah bir şekilde uyanabiliyorsunuz. Sephora’da satılıyor bu da. 

Bu Origins Hello, Calm Relaxing & Hydrating Face Mask. Şeyden yapılıyor cannabis, sativa yağı var içinde yani cbd olduğu için sakinleştirici bir maske. Böyle yeşil bir maske sürerken Sherk’e benziyorum. Kaç dakika turuyorum normalde, on beş dakikaya yakın kadar cildimde tutuyorum sonra gidip yıkıyorum. Origins Hello, Calm Relaxing & Hydrating Face Mask bu da sanırım Türkiye’de var. Üzerinde şey yazıyor kafa yapmaz. Yabi merak etmeyin. O da cildimi çok yumuşak bırakıyor. 

Bu son dakika aklıma geldi bunu gerçekten göstermeseydim çok üzülürdüm. Too Faced Glow Job Glitter Peel-Off Face Mask. Parıltılı nasıl oluyor? Parıltılı mı parıltılı. Birazcık şey gibi bildiğiniz uhu, hani resim dersinde uhu var ya onun gibi. Yüzünüze çok ince bir kat sürüyorsunuz ve sonra beş dk içinde kuruyor. Kuruduktan sonra on beş dakika kadar daha yüzünüzde kalıyor. Kuruduktan sonra böyle yüzünüzü oynatamıyorsunuz böyle botokslu kadınlar gibi böyle kalıyorsunuz. Sonra böyle ucundan tutup peel yapıyorsunuz bence çok sakinleştirici bir aktivite. Bazen çok stress olduğumda sırf onu peel yapmak için kullanıyorum. Peel yaparken huzur buluyorum nirvanaya ulaşacağım. Ve yüzünüz on beş dakika boyunca bir unicorn kusmuş gibi görünüyor üstünüze. Güzel, seviyorum ve kullanıyorum. 

Benim en sevdiğim göz kremi bu Olehenriksen Banana Bright Eye Cream tırnaklarıma da uyuyor. Banana var yazıyor içinde ama ayrıca içinde kolajen ve C vitamini olduğu için de göz altındaki morluklara iyi geliyor renklerini açıyor. O yüzden çok seviyorum, benim cildimde aslında en sevmediğim şey göz altlarım çok koyu. Yalnız anlamadım hiç neden öyle. Gece üçe kadar oturup televizyon izlediğim için olabilir. Bu türkiye de var mı bilmiyorum ama türkiyede olan bir versiyonunu da buldum. Çok severek kullanıyorum. 

Bu da Dermalogica Stress Positive Eye Lift. Çok havalı göstereceğim şimdi. Böyle metal bir ucu var kapağını açıp, ürünü böyle metal ucuyla gözlerinizin etrafına uyguladığınızda soğukluk verdiği için böyle o koyulukları yok ediyor, böyle ferahlatıyor böyle bir canlılık geliyor gözlerinizin etrafına o yüzden bu da çok severek kullandığım bir göz ürünü. 

Üç farklı güneş koruyucum var. Bir tanesi bu, bu benim her gün kullandığım ürün. Markanın adı Lagom Cellus Sun Gel SPF 50. Cilt bakımı deyince aklınıza gelen en önemli şey güneş kremi olmalı. Yani bu ürünlerin hiçbirini kullanmayın ama güneş kremi kullanın. Yapabileceğiniz en iyi şey. Yani birini seçmek zorunda kalsaydınız. Çünkü kendimizi korumamız gereken en önemli şeylerden biri güneş ışınları. Dünyanın içine sıçtığımız için artık onlar bile atmosferden bizi yakacak güce sahip. Kendi kazdığımız çukura düştük. Bir de o kadar para harcıyoruz güneş ışınlarından korunmak için. Dediğim gibi bu benim kullandığım. Hani güneş kremi kokusu var ya onu o kadar sevmiyorum ama bunda o koku yok. O yüzden perfect çok hafif. 

Hailey Eylül Sani Cilt Bakım
Hailey Eylül Sani Cilt Bakım

Bir tane de bu var. Bu da Coola Mineral Sunscreen Unscented Face SPF 30 ürünü 70 organik ürünlerden. Bu ilginç bunu seviyorum aslında çünkü hani şey vardır ya makyajınızı kilitliyor, makyajınızın çıkmasını önlüyor aynı zamanda hani son dakika… Ayy güneş kremi sürmeyi unuttum, problemini engelliyor. Ama aynı zamanda son dk güneş kremini sürmüş oluyorsunuz en üst katmana makyaj yaptıktan sonra da. Makyajınızın altında da saklanmış olmuyor o zaman hiç bir anlamı kalmamış olur zaten. Tek problem o güneş kremi kokusu var, her şeyi de isteyemeyiz. Hepsi bir arada olmuyor ne yazık ki. 

Bu ürün Türkiye’de var, Dermalogica Prisma Protect SPF 30 bu da çok başarılı bir güneş kremi. Çok hafif hissediyorsunuz cildinizde. Bunu da öneriririm.

Bu iki ürün Youtube’da her yerde dolaşıyor. Gerçi Amerikan Youtube’unda var. Herkesin olmazsa olmazı, tüm Youtuberların kullandığını görmüşsünüzdür. Bu gül suyu Facial Spray with Aloe, Herbs and Rosewater | Mario Badescu. Aslında anneannenizin evinde de vardır gül suyu ama bunu böyle cool şişeye koyup sprey özelliği yaptıkları için sekiz dolara satabiliyorlar. Ama burada gösterdiğim diğer ürünlere göre fiyatı çok daha uygun bu iki ürünün. İçinde aloe vera falan var, ben bunu böyle gün içinde sıkıp duruyorum. Kendimi çok ferah hissediyorum. Makyajımın altında baz olarak kullanıyorum genelde. Bazen de makyajımın üzerine sıkıyorum uzun süre kalmasının sağlamak için, sabitleyici olarak. Mario Badescu Facial Sprey Türkiye’de var mı bilmiyorum ama internetten her şeyi sipariş edebilirsiniz.  

Bu da, bu baya iyi, baya baya iyi. Bu, Mario Badescu Drying Lotion kurutucu losyon. Bunu nasıl yapıyorsunuz. Bu şişede altında su var, bilmiyorum görebiliyor musunuz üstü kuru, kurumuş bir katmanı var hafif nemlendirici gibi bir şey var burada. İşte o losyon. Kurumuş losyon. Bunu çalkalamak yasak.

Pamuklu çubuk alıyorsunuz ve losyonun içerisine bandırıyorsunuz. Sonra onu çıkarıp sivilcenin olduğu yere sürüyorsunuz. Ve size yemin ederim iki üç gün kullanınca o sivilce orda kalmıyor çünkü bunun özelliği onu kurutmak. Ne var ki içinde, sülfür, salisic asit, alkol, zinc, titanium yani bütün periodik tablodaki her şey bunun içinde var galiba. Ve bunun fiyatı 13 dolar mı ne yani hiç pahalı değil, kesinlikle öneriyorum.  Ürün Maria Badescu Drying Lotion.

İki tane ürün kalmış sadece, okey. Well, bu Lancome’un çok olmazsa olmaz da bir ürün değil ama bazen çok ağır göz makyajı yaparsam, çok nadiren işte far, rimel, eyeliner, altına eyeliner, yani ağır bir şey olunca bu Lancome Bi Facil Eye Makeup Remover bunu kullanıyorum, çok çabuk çıkarıyor. Çünkü bu da galiba yağ bazlı. O yüzden öyle makyajları çok hızlıca söküp atıyor. 

Hailey Eylül Sani Bakım Rutini
Hailey Eylül Sani Bakım Rutini

Ve son olarak da küçük bir dudak maskemiz var, bu da aslında uyku maskesi. Uyku maskesi deyince aklıma hep göz bandı geliyor ama bu uyku maskesi o değil, yani uyurken kullandığınız daha doğrusu uyguladığınız bir maske. Şöyle hafif kullanmışım, dudak balmı gibi ama birazcık daha yoğun. Mesela yani bunu sürüp sokağa çıkamazsınız çünkü sürdükten sonra kalın birk atman gözüküyor sürünce. Yani işte dediğim gibi tanecikli temizleyici ile böyle dudaklarınızı iyice temizlerseniz sonra üzerine de bunu koyarsanız oh mis. Angelina Jolie gibi dudaklarla uyanacaksınız ertesi sabah. Söz. Bunun markası Laneige. Laneige Lip Sleeping Mask. Mesela Nivea’nın dudak balmını üç dört kat sürerseniz aynı etkiyi yaratır sizin için. 

Ama en önemli şeylerden biri şu, hangi ürünleri kullanırsanız kullanın ne kadar ürünler en pahalı ürünleri kullansanız da eğer diyetiniz kötüyse, spor yapmıyorsanız, yeterince su içmiyorsanız, o zaman vücudunuzun içindeki kuruluk, kötü beslenme mutlaka ve mutlaka cildinize de vuracak, yansıyacaktır. Ingilizce de böyle bir deyim var. You are what you eat diye. Sen ne yersen osundur.

Her gün hamburger yersen her gün abur cuburları götürürsen sonra cildin öyle parıl parıl olmayacak. Sivilcelerin hep olacak, o yüzden ne yediğinize dikkat edin. Cildimde o kadar problem yaşamıyor olmamım nedeni sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Her sabah uyanınca smoothie içiyorum,bir meyve suyu içiyorum. Olabildiğince çikolatalardan uzak durmaya çalışıyorum vejeteryanım ve et ürünlerinin içinde o kadar çok antibüyotik, toksinler, gmo.

Gerçi şöyle bir şey de var Türkiye’deki tarım ile Amerika’daki tarım arasında çok büyük farklar da var. Buranın toprağı Türkiye’deki kadar iyi yemek vermiyor. O yüzden çok fazla gmo kullanıyorlar. Yani Türkiye’deki et ürünleri farklıdır. Ama şöyle bir gerçek de var biz insan olarak insan vücutlarımız aslında et ürünlerini tüketmeye müsait değil. Yani biz birazcık kendimizi bu duruma biraz alıştırmışız. Bir et yemeği yediğimizde o et midemizde iki hafta duruyor yani midemizdeki asitler öyle şeyleri sindirmeye pek müsait değil. Ve ben ne zaman et ürünlerini balık demiyorum balığı ben de kullanıyorum, ne zaman onları kestim cildimde de çok büyük fark gördüm.

Aynı şekilde süt ürünleri de öyle. Bir ineğin kendi çocuğunu büyütmesi için ürettiği sütü sen insan vücuduna koyarsan onlar sivilce olarak geri dönecektir.

Böyle şeylere arada ara verin gerçekten cildinizce büyük bir değişiklik göreceksiniz. Bu kadar. Evet cilt bakım videomu izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Umarım bütün sorularınıza cevap vermişimdir. Eğer bu ürünlerin herhangi biri hakkında bir sorunuz varsa ya da bilmek istediğiniz başka bir şey varsa yorumlara bırakmayı unutmayın. Mutlaka ve mutlaka hepinize cevap vereceğim. Yani sorusu olan herkese. Beni Instagram dan takip etmeyi unutmayın, kanalıma abone olun zile tıklayın ve hepinizle bir sonraki videomda görüşmek üzere. Öpüldünüz. 

Hailey Eylül Sani‘nin Cilt Bakımı Rutini yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca, Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır? En İyi Tüy Dökücü Kremler adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx