Cilt Bakımı

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır? En İyi Tüy Dökücü Kremler

Tüy Dökücü Krem Faydaları

Reklamlar

Tüy dökücü kremler, istenmeyen tüyleri gidermek için en kolay yollardan birisidir. Tüy dökücü krem bu açıdan oldukça pratiktir. Bu yazımızda tüy dökücü krem ile ilgili aklınızdaki tüm soruları cevaplayacağız. Bu yazımızda tüy dökücü krem nedir, tüy dökücü krem ne işe yarar, tüy dökücü krem fiyatları, tüy dökücü krem erkekler için öneriler, tüy dökücü krem nasıl kullanılır ve tüy dökücü krem önerileri gibi konulardan bahsedeceğiz.

Tüy Dökücü Krem Nedir?
Tüy Dökücü Krem Nedir?

Tüy Dökücü Krem Nedir?

“Tüy dökücü” terimini duyduğumuzda aklımıza genellikle tüy veya kıl gelmezken, istenmeyen tüylerden kurtulmak için krem, losyon, pudra, jel, roll-on veya sprey şeklinde gelen kimyasal ürünleri düşünürüz. Tüy dökücü kremler inanılmaz derecede etkilidirler ve birçok insan bunları hem vücutlarındaki hem de yüzündeki tüyleri almak için kullanır. Hatta bazı insanlar bikini bölgesine kadar gider ancak bu ürünlerin doğası gereği dikkatli olun ve gözlerinize temas ettirmeyin. İşte bu şekilde kötü kimyasal yanıklar yaşarsınız.

Tüy dökücü, en yaygın olarak krem ​​formunda bulunan bir epilasyon ajanıdır. Tüy dökücü kremler tüylerdeki bağları parçalayarak saçın ciltten kolayca çıkarılmasını sağlar.

Reklamlar

Tüy dökücü ürünler konusunda yeniyseniz, muhtemelen sandığınızdan daha basitler. Öncelikle istenmeyen tüylerin üzerine güçlü ve alkali esaslı bir ürün uygulanır. Ardından tüyleri, jöle benzeri bir maddeye dönüştürür. Sıklıkla kullanılan kimyasallar, sodyum tiyoglikolat, kalsiyum tiyoglikolat ve stronsiyum sülfit gibi şeylerdir. Bu maddeler, tüylerin protein bağlarını parçalarlar. Tüylerin kalınlığına ve üreticinin formülüne bağlı olarak işlemin çalışması yaklaşık beş ila on dakika sürer. Daha kalın tüylerin parçalanması, ince tüylere göre daha uzun sürer.

Nemlendirici veya yumuşak versiyonlar daha uzun süre bekletme eğilimindedir. Tüyler  kırıldığında, ılık bir havluyla silinebilir.

Tüy dökücü krem ​​kullanmanın birçok avantajı vardır ve bunlar özellikle kalın tüyleriniz varsa veya zamanınız kısaysa uygundur. Küçük bir bölgedeki tüyleri, baştan sona toplamda on beş dakika içinde giderebilirsiniz. Bu anlamda hızlı bir işlemdir. Daha büyük alanlar bundan çok daha fazla zaman almamalıdır. Artı, ürün işini yaparken, istediğinizi yapmakta özgürsünüz.

Nispeten ucuzdur. Sadece yerel eczanenize giderseniz, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli kitler, kremler ve spreyler olmalıdır. En az bir tanesi bütçenize ve hedef alanınıza uymalıdır.

Reklamlar

Bu tüy dökücü kremler oldukça kolaydır. Krem uygulayabilir veya püskürtme şişesi kullanabilirseniz, tüy dökücü kullanabilirsiniz. İşin içinde beceri yok. Şişedeki talimatlara ve önlemlere uymanız gerekir.

Tüy dökücüler harika, fakat dezavantajları da var. Korkunç kokular, kimyasallar ve ilgili sonuçlar gibi dezavantajları var.

Tüy dökücülerin yoğun bir kokusu olabilir. Daha önce bir tüy dökücü kullandıysanız, bazılarının yanlarında farklı bir koku taşıdığını bilirsiniz. Kötü kokulu değil, ama pek hoş da değil. Üreticiler bu kokuların bir kısmını kapatmaya çalışmak için koku ekler bu nedenle bazıları diğerlerinden daha kötü kokar. Dürüst olmak gerekirse, kremler geçmişte daha keskindi bu günlerde hafif bir kimyasal koku, tropikal koku veya hiç koku olmayabilir.

Güçlü kimyasallar içerirler. Bir tüy dökücü ile cildiniz gerçekten tahriş olabilir ve bu genellikle ürünü çok uzun süre açık bırakarak yapılır. Etrafa sorun, muhtemelen tanıdığınız kişilerin tüy dökücülerle ilişkili yanık, su toplaması, batma, kaşıntılı kızarıklık ve cilt soyulması hikayeleri vardır. Dikkatli olun ve talimatları izleyin.

Kısa ömürlü sonuçlar alırsınız. Ağda işleminden farklı olarak, kıl kökünden alınmamış, ancak cilt seviyesinde veya biraz altında alınmıştır. Ertesi gün veya en iyi ihtimalle birkaç gün içinde cilt yüzeyinin üzerinde tüyler göreceksiniz. Ne kadar çabuk uzayacağı tüylerin dokusuna, uzama hızına ve rengine bağlıdır.

İzler kalabilir. Tüyleri temizledikten hemen sonra derinin altında bir iz görünebilir. Ne yazık ki, kalın, koyu renkli tüyleri tıraş ettikten sonra sıklıkla yaşanan görünümle aynı. Bunun nedeni, tüylerin tamamen alınmaması ve bir kısmının hala cilt altında kalmasıdır.

Epilasyondan sonra cildin altında görünebilecek gölgeden hoşlanmıyorsanız, ağda, sir ağda ve iple alma gibi tüylerin kökünden alındığı bir yöntem kullanmanız gerekir.

Tüy Dökücü Krem Ne İşe Yarar?
Tüy Dökücü Krem Ne İşe Yarar?

Tüy Dökücü Krem Ne İşe Yarar?

Epilasyonla aktif olarak ilgilenen pek çok insanla, güzellik endüstrisi her zaman vücut tüylerini uzak tutmanın en kolay ve en etkili yolunu arıyor. Tüy dökücü kremler, bacaklar, kollar ve yüz ve bikini bölgesi gibi hassas bölgeler dahil olmak üzere vücudunuzun çoğu bölgesinden tüyleri almanın kolay ve ağrısız bir yoludur. Tüy dökücü kremlerin tüy almada nasıl devrim yarattığına ve neden sizin için ideal seçim olabileceğine dair bilgileri burada bulabilirsiniz.

Tüy dökücü kremler, vücudunuzdaki tüyler ile güvenli bir şekilde reaksiyona giren bazı alkali kimyasallar içerir. Keratini (tüylerin protein yapısı) parçalayarak zayıflamasına ve çözülmesine neden olurlar. Tüylerin üzerine tüy dökücü kremi sürdüğünüzde jöle benzeri bir kıvam oluşur. On dakika kadar beklettikten sonra spatula ile tüyleri temizlemeniz gerekir.

Tüy dökücü kremler, özellikle ağda veya tıraş ile karşılaştırıldığında vücut tüylerini almanın en kolay yollarından biridir. Bacaklarınızdaki geniş tüylü alanlarından kurtulmak için harika bir çok yönlü yöntemdir aynı zamanda bikini çizgisi etrafındaki alanlar gibi daha küçük, ulaşılması daha zor bölgelerin üstesinden gelmek için de harikadır. Üstelik, uygulamayı çok kolaylaştırıyor! Kremi tüylerin üzerine sürün ve çıkarmadan önce on dakika bekleyin. Önerilen özel sürelerin ne olduğunu görmek için etiketi okuduğunuzdan emin olun. O zaman dişlerinizi fırçalamaktan banyo yapmaya kadar her türlü başka şeyle uğraşıyor olabilirsiniz.

Unutulmamalıdır, bir reaksiyona neden olup olmadığını kontrol etmek için kremi uygulamadan en az yirmi dört saat önce bir yama testi yapmanızı öneririz.

Duşta tüy dökücü kremler kullanmak harika bir seçenektir çünkü dışarıda bir gece geçirmeye hazırlanırken tüm süreci hızlandırabilir! Krem, tüyler ile birlikte yıkanır ve basitçe kanalizasyona akar. Tüy dökücü krem, sadece duşta kullanılmak üzere tasarlanmış, siz yıkarken açık kalan ve hazır olduğunuzda durulanabilen özel bir köpük serisine sahiptir. Duş veya banyoya erişiminiz yoksa her zaman spatula ile çıkarılabilen normal bir krem ​​kullanabilirsiniz ancak daha sonra ılık, ıslak bir bezle iyice duruladığınızdan emin olmalısınız.

Tüm iyi kozmetik mağazalarında bulunan tüy dökücü kremler, güzellik salonlarına gitmeye kıyasla çok uygun fiyatlı bir seçenek olabilir ve bu nedenle bütçenize uyması çok daha kolay olabilir. Bunun yanı sıra, tıraştan alabileceğiniz türden kesikler ve sıyrıklar ile karşılaşma riski de yoktur. Tüy dökücü ürünler aynı zamanda tıraştan daha uzun süreli sonuç verirler, çünkü bunlar tüyleri doğrudan folikülde cilt yüzeyinde veya hemen altında kırabilirler. Ayrıca, kılların yeniden uzamasının, uçlar dilimlenmenin aksine sivriltildiği ve daha yumuşak ve daha az fark edilir göründüğünden, tıraş sırasında oluşan kadar kısa olmadığını fark edebilirsiniz.

Hassas cildiniz varsa, tahriş reaksiyonu konusunda endişelenebilirsiniz. Neyse ki tüy dökücü krem, yatıştırıcı özellikleriyle bilinen aloe vera ve E vitamini ile zenginleştirilmiş, özellikle hassas ciltleri hedefleyen bir ürün yelpazesine sahiptir. Kötü tepki verirseniz, bunun sizin için bir yöntem olmayabileceğini bilirsiniz. Kremi, çatlamış veya tahriş olmuş cilt bölgelerinde kullanmanın asla iyi bir fikir olmadığını unutmayın. 

Tüy Dökücü Krem Fiyatları

Tüy dökücü kremin fiyatları, markalarına, özelliklerine ve içeriklerine göre 30 lira ile 250 lira arasında değişir.

Erkekler İçin Öneriler
Erkekler İçin Öneriler

Tüy Dökücü Krem Erkekler İçin Öneriler

Tıraştan sonra kesiklerden, batık tüylerden ve kırmızı yumrulardan bıktınız ancak ağda sıkıntısı veya ağda acısını istemiyor musunuz? Tüy dökücü krem ​​tam da ihtiyacınız olan şeydir. Tüy dökücü kremler olarak da bilinen bu çok güçlü ve etkili ürünler, istenmeyen tüyleri hızlı ve kolay bir şekilde etkili bir şekilde alabilir. Kremler, tüylerin kolayca silinebilmesi için tüylerin yapısını bozmak için aktif maddeler kullanarak çalışır. Elbette, her bakım ürününde olduğu gibi, mükemmel sonuçlar elde etmek için doğru formülü seçmek çok önemlidir. Bu nedenle, pürüzsüz, tüysüz bir cilde sahip olabilmeniz için erkekler için en iyi tüy dökücü kremler için bu etkili kılavuzu oluşturduk.

Nad’s for Men Hair Removal Cream

Nad’s tüy dökücü krem hakkında her şeyi biliyor ve sektördeki en iyi markalardan biri olarak ortaya çıkıyor. Markanın erkekler için en iyi ürünü Nad’s for Men Hair Removal Cream’dir. Erkekler için özel olarak tasarlanan bu güçlü krem, kıllı göğüs, sırt, bacak ve kolları kontrol altında tutmaya yardımcı olacaktır. Sadece dört dakikada çalışan formül hızlı ve etkilidir. Ancak içeriğindeki yatıştırıcı aloe vera ile cilde karşı nazik olacak şekilde tasarlanmıştır.

Nair Hair Removal Cream

Uzman ürünleri sayesinde Nair epilasyon sektörünün en büyük isimlerinden biridir. Nair, kadınlar için harika ürünler sunmanın yanı sıra, bu kalın ve kaba tüylerin üstesinden gelmek için yüksek kaliteli bir erkek ürün yelpazesine de sahiptir. Nair Tüy Dökücü Krem, erkekler için özel olarak tasarlanmış etiketin en iyi ürünlerinden biridir. Siz duş alırken etkili olan bu hızlı ve kolay krem, vücut tüylerinizi göğsünüzden, sırtınızdan, kollarınızdan ve bacaklarınızdan almak için mükemmel bir cilt bakımı ürünüdür.

Nair Men Hair Remover Body Cream

Tüylü bir sırtı veya tüylü bir göğsü tıraş etmeden mi halletmek istiyorsunuz? Nair Men Hair Remover Body Cream’e ihtiyacınız var. Bu güçlü tüy alma ürünü, size tıraş gerektirmeden pürüzsüz, tüysüz bir cilt bırakır. Dermatologlar tarafından test edilmiş formül ayrıca istenmeyen tüyleri alırken cildinizi temizler ve nemlendirir. Ek olarak, sonuçlar tıraştan daha uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır, bu da günlük bakım rutininizde zamandan tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.

Moom for Men Organic Hair Remover

Moom for Men Organic Hair Remover, yüzde 100 doğaldır ve organik sertifikalıdır. Bu nedenle, istenmeyen tüyleri almanın güvenli ve etkili bir yöntemidir. Ürün özel olarak erkek vücut kıllarını gidermek için tasarlanmış olsa da hassas cilt tipleri tarafından kullanılabilecek kadar naziktir. Bu nedenle, diğer tüy dökücü kremlerin cildinize çok sert geldiğini fark ederseniz, Moom for Men Organic Hair Remover sizin için ideal bir alternatif olabilir.

Veet for Men Hair Removal Gel Creme

Göğsünüzde, sırtınızda veya bacaklarınızda ciddi tüy almaya ihtiyacınız varsa, o zaman Veet for Men Hair Removal Gel Creme tam size göre. Bu güçlü ürün, kalın ve kaba tüyleri hızlı ve verimli bir şekilde işlemek için özel olarak formüle edilmiştir. Elbette bu krem ​​güçlü olduğu için dikkatli olunması önerilir. Bu ürünü hassas alanlarda kullanmaktan kaçının ve her zaman önerilen maksimum altı dakikalık uygulama süresine bağlı kalın.

Nair Men’s Hair Removal Spray

Teknik olarak bir tüy dökücü krem ​​olmayabilir, ancak Nair Men’s Hair Removal Spray benzer şekilde çalışır ve aynı derecede etkili olabilir. Dermatologlar tarafından test edilmiş sprey, geniş tüy alanlarını hızlı bir şekilde temizlemek için mükemmeldir. Bu nedenle, tüy dökücü kremi göğsünüze veya sırtınıza uygulamada zorluk yaşıyorsanız, bu kolay uygulama yöntemi daha iyi bir seçim olabilir. Bununla birlikte, ulaşılması zor alanlarda yardımcı olacak bir partner veya arkadaş bulmanız gerekebilir.

AFY Aivoye Depilatory Cream

AFY Aivoye’nin Tüy Dökücü Kremi ile uzun süre kalıcı pürüzsüz bir cilde kolay bir şekilde kavuşabilirsiniz. Bu kullanımı kolay ürün, istenmeyen tüyleri gidermede ve yeniden uzamasını geciktirmede son derece etkilidir. Bu kremi istenilen bölgeye eşit şekilde uygulayın ve yaklaşık üç ila sekiz dakika bekletin. Ardından, tüyleri gidermek ve kremi çıkarmak için pamuklu bir havlu veya pamuklu ped ve duş kullanın.

SoftSheen-Carson Magic Razorless Cream Shave – Regular Strength

Tıraş makinesi kullanmadan yüzdeki tüyleri almak istiyorsanız tüy dökücü krem ​​iyi bir seçenek olabilir. Ancak, SoftSheen-Carson’un Magic Razorless Cream Shave’i gibi, özellikle yüz üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir tane tüy dökücü krem seçmeniz gerekecektir. Bu en iyi tüy dökücü krem, normal sakallı erkekler için formüle edilmiştir ve sadece dört dakika içinde çalışır. Üstelik, aynı zamanda dört gün sürer ve bir tıraş makinesinden daha yakın bir tıraş deneyimi sağlar.

Lulanjina Green Tea Anti-Allergy Depilation Cream

Lulanjina Green Tea Anti-Allergy Depilation Cream, sadece yetişkin erkekler için değil yetişkin kadınlar için de idealdir. Bu nedenle, banyonuzda dağınıklık yaratmadan istenmeyen tüylerinizi giderecek bir ürün arıyorsanız, bu harika bir seçenektir. Krem, cilt üzerinde nazik olacak şekilde formüle edilmiştir ve bu nedenle yüz de dahil olmak üzere çeşitli vücut bölgelerinde kullanılabilir. Bununla birlikte, ürün anti-alerji özelliklerine sahip olmakla birlikte, kullanmadan önce bir yama testi yapılması önerilir.

Kuulee Depilatory Cream

Depilatory cream nasıl kullanılır? Kuulee’nin Tüy Dökücü Kremi, ipeksi pürüzsüz bir cildi geride bırakırken istenmeyen tüyleri gidermek ve yeniden uzamasını azaltmak için formüle edilmiştir. Bu nedenle, tıraşa mükemmel bir alternatiftir. Daha uzun süreli sonuçlar sağlamanın yanı sıra, bu kremi kullanmak tıraştan daha iyi bir sonuç elde edecektir. Tabanda tüyleri kesen ve kalın, kör bir uç bırakan bir tıraş makinesinin aksine, tüy dökücü kremler daha pürüzsüz bir sonuç için kılların foliküllerinden silinmesine izin verir.

Stop Hair – Hair Reducing Spray

Daha nazik ve doğal bir tüy alma yöntemini tercih eden erkekler için, Stop Hair’ın Tüy Azaltma Spreyi ideal bir tercih olabilir. Sprey, tüy dökücü kremlere harika bir alternatif oluşturur ve tamamen doğal, bitkilerden elde edilen özlerden yapılır. Bu listedeki diğer ürünlerden farklı olarak, bu sprey sadece tüy uzamasını engellemeye yöneliktir. Tek yapmanız gereken, ilk önce tıraş veya ağda ile istenmeyen tüylerinizi almak ve ardından yeniden uzamayı sınırlandırmak için Saç Azaltıcı Sprey’i günlük olarak uygulamaktır.

Nasıl Kullanılır?
Nasıl Kullanılır?

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Tüy dökücü kremler tıraş veya ağda yapmaktan oldukça farklıdır. Tüyleri kesmek veya çıkarmak için kontrol edebileceğiniz bazı fiziksel mekanizmaları kullanmak yerine, tüylerinizi gerçekten eritmek için tüy dökücü kremdeki kimyasallara güvenmeniz gerekir. 

Günün sonunda tüy dökücü bir kremle daha iyi sonuçlar elde etmek için herhangi bir gizli talimat olmasa da, dikkate almaya değer bazı küçük ayrıntılar ve tüy dökücü kreminizin çalışmasını sağlamak için atabileceğiniz küçük ekstra adımlar vardır. Çünkü dürüst olalım, eğer hala tüyleriniz varsa, muhtemelen tüy dökücü kreminizi başka bir tüy alma yöntemiyle tekrar gözden geçirmek için vaktiniz yok. Böylece tüylerinizi güvenle çözebilirsiniz, tüy dökücü kremler her zaman işinize yaramadıysa işte size yedi öneri…

Tüyleri tamamen kaplamak için bir kat kremi eşit şekilde uygulayın ancak ovmayın. Kremi derhal ellerinizden yıkayın.

Kremi cildinizde beş ila on dakika bekletin ardından ıslak bir bezle tüyleri almak için küçük bir alanı test edin. Tüyler kolayca dökülürse, kalanını alın. Tüyler hala oradaysa, kremi biraz daha uzun süre bırakın. Kremin maksimum süre sınırı olup olmadığını öğrenmek için kişisel tüy dökücü kreminizin talimatlarını kontrol edin.

Kremi tamamen çıkarmak için cildinizi suyla iyice durulayın ve ardından kurulayın. Birçok yönden tüy dökücü kremlerin nasıl kullanılacağını öğrenmek basit olabilir ve bunu kendi banyonuzun rahatlığında yapabilirsiniz. Tüy dökücü krem ​​kullanmak, ipeksi pürüzsüz bir cilt elde etmenin harika ve etkili bir yoludur.

Tüy dökücü kremlerin etkinliği, tüylerin kalınlığınıza ve cilt hassasiyetinize bağlı olarak değişebilir. Genel olarak konuşursak, daha kalın ve kaba kıllar, batık tüylere ve tıraş bıçağı darbelerine daha yatkındır ve aşırı hassas cilde sahip olanlar, tıraş gibi potansiyel olarak daha az tahriş edici olan bir tüy alma yöntemini tercih etmek isteyebilir. 

Tüyler farklı alanlarda farklı kalınlığa sahip olabilir. Cildinizin tüy dökücü bir krem ​​tarafından tahriş olmamasını sağlamak için bir yama testi yapmanın yanı sıra, sizin ve cildiniz için hangi alanların ve uygulama sürelerinin en iyi olduğunu görmek için birkaç farklı bölgede yama testleri yapmanız gerekir.

Tüy dökücü kreminizi çıkarırken nemli bir bez veya sünger kullanmak ve tüylerin ters yönde uzamasını nazikçe silmek en iyisidir. Tüm tüyler alındıktan sonra, derinizi ılık suyla iyice durulayın ve tahrişe neden olacak kalıcı krem ​​kalmadığından emin olmak için cildinizi kurulayın.

Sadece son tüylerin tamamen çözüldüğünden emin olmak için tüy dökücü bir kremi daha uzun süre bırakmak cazip gelse de, önerilen toplam uygulama süresinin aşılmasının cildinizi tahriş edebilir.

Tüy dökücü kremi maksimum süre kullandıktan sonra hala kalan tüyleriniz varsa, kalan tüyleri almaya çalışmadan önce en az kırk sekiz saat beklemeniz gerekir.

Tüy dökücü bir krem ​​uygularken, talimatların kalın, eşit bir malzeme tabakası gerektirmesinin nedeni, çıkarmaya çalıştığınız tüyleri kaplaması gerekmesidir. Bu en iyi, kıl uzunluğu kirli sakal ile yarım santim arasındaysa başarılıdır. Bu nedenle, ağda gibi, tüyleriniz belirli bir uzunluğa ulaşmadıysa, çıkarmak o kadar etkili olmayabilir.

Vücudun farklı bölgelerindeki tüyleri alırken, o bölgeye yönelik bir ürün kullandığınızdan emin olmak istersiniz. Yani bikininiz veya yüzünüzdeki tüy dökücü krem, bacaklarınızdaki veya koltuk altınızdaki tüyleri alacak kadar güçlü olmayabilir ve bacak veya koltuk altı tüy dökücü kreminiz bikini bölgenizde veya yüzünüzde kullanmak için çok sert olabilir.

Tüy Dökücü Krem Önerileri
Tüy Dökücü Krem Önerileri

Tüy Dökücü Krem Önerileri

Seçim yapmanız zor olabilir. Bu yüzden size bazı önerilerimiz var…

Nair Nourish Skin Renewal Hair Remover Cream

Cildiniz çok şey yaşar. Stresten çevresel faktörlere kadar, hasar artar ve cildinizin biraz donuk görünmesine neden olabilir. Cildin genç ışıltısını geri kazanmaya yardımcı olmak için çok çalışan besleyici bir tüy dökücü kremdir. Lüks kıvrımlar cildinizi nemlendirir ve canlandırır, tüy almanın ötesinde besleyici faydalar sağlar. Lüks kıvrımlar cildinizi nemlendirir ve canlandırır, tüy almanın ötesinde besleyici faydalar sağlar.

Antioksidan bakımından zengin resveratrol ve yüzde 100 doğal üzüm çekirdeği yağı içerir. Kullanımı kolay ve uzun ömürlüdür. Formül hızlı bir şekilde uygulanabilir ve uzun süreli pürüzsüzlüğü korumanıza yardımcı olur.

Bu tüy dökücü kremi kullanmadan önce uyarı bölümünü okuyunuz. Ürün kollarda, kol altlarında, bacaklarda ve bikini bölgesinde kullanılabilir. Kremi avucunuzun içine sıkın. Etkilenen bölgeyi örtmek için düz, kalın tabaka üzerinde düzleştirin. Fakat bölgeye kremi ovalamayın. Uygulamadan hemen sonra ellerinizi yıkayın. Üç dakika bekletin. Ardından tüy alma için küçük bir alanı kontrol edin. Toplam tüy alma, tüy kalınlığına bağlıdır. Tüyler, üç dakika sonra çıkmazsa, birkaç dakika daha bekletin. Toplam uygulama süresinde on dakikasını aşmayın. Kremi ve tüyleri nemli bir bezle nazikçe silin. Ovalamayın. Tüm tüyler alındıktan sonra, cildi duşta ılık suyla iyice durulayın ve kurulayın. Kullanılmadığı zaman tüpü sıkıca kapalı tutun. Pürüzsüz ve beslenmiş cildi korumak için favori nemlendiricinizi günlük olarak uygulayın.

Sally Hansen Creme Hair Remover Kit 

Bu hızlı ve ağrısız epilasyon kremi, yüz ve vücutta istenmeyen tüy oluşumunu ortadan kaldırmada etkili olduğu kadar uygulaması da kolaydır. Üst dudaktan alt bacaklara kadar büyük ve küçük alanlar için çalışır.

Sally Hansen Creme Hair Remover Kit, cildin pürüzsüzleşmesi ve yumuşatılması için E Vitamini ile birlikte, uzun süre kalıcı pürüzsüz bir cilt için tüylerin yeniden uzamasının görünümünü azaltmaya yardımcı olduğu bilinen söğüt otu ve kabak çekirdeği özleri ile formüle edilmiştir.

Sally Hanson ayrıca yüz, vücut ve hedeflenen bölgeler için ağda şerit kitlerinin yanı sıra ekstra güçlü ve mikrodalgada kullanılabilir ağda çeşitleri ve krem, lavanta ve duşta saç çıkarıcı formüller yapar. 

Completely Bare Easy Off! Foaming Hair Removal Spray

Bacaklarınızı ve kollarınızı pürüzsüz tutmak artık daha kolay. Sadece bu spreyi püskürtün ve yıkayın! Completely Bare Easy Off! Foaming Hair Removal Spray kullanımı kolay formülü sadece istenmeyen tüyleri çıkarmakla kalmaz aynı zamanda hassas cildi koruyan, nemlendiren ve temiz gösteren volkanik kül içerir.

Peter Thomas Roth Bye Bye Hair

Peter Thomas Roth Bye Bye Hair ile istenmeyen yüz tüylerini giderebilirsiniz. Bu iki aşamalı sistem, zamanla yeniden büyümeyi önlerken yüzdeki tüyleri nazikçe alır. Krem, yüzdeki tüyleri anında almak için dört dakika kadar kısa bir sürede etki eder. Serum, zamanla tüy kalınlığını ve yoğunluğunu azaltmaya yardımcı olur. Cilt her seferinde pürüzsüz ve tüysüz bırakılır.

Bu kremin içindeki capislow, tüylerin yoğunluğunu ve kalınlığını azaltmaya yardımcı olur. Allatoin cildi rahatlatır ve tahrişi önler. Hyaluronik asit hidrasyonu iyileştirmeye yardımcı olur. E vitamini antioksidan koruma sağlar. Peter Thomas Roth Bye Bye Hair ile yüzdeki istenmeyen tüyleri ortadan kaldırın!

Kullanmadan önce bir yama testi yapın. Tüyleri tamamen kaplayacak şekilde istenilen bölgeye kalın bir tabaka krem sürün fakat ovalamayın. Dört dakika sonra kremi silin. On dakikayı geçmeyin. Ilık suyla iyice durulayın. Yeniden kullanmadan önce yedi gün bekleyin.

Nad’s Sensitive Hair Removal Cream

Nad’s Hassas Tüy Dökücü Krem, istenmeyen tüylerden kurtulurken cildi yatıştırmaya ve korumaya yardımcı olmak için doğal kavun, aloe vera, avokado yağı ve bal özleri ile zenginleştirilmiş bir epilasyon kremidir. Formül, koku giderme teknolojisine sahiptir ve süper hızlı ve ağrısızdır. Uzun süre kalıcı, pürüzsüz bir cilt için, tıraş bıçağına göre tüy köklerinin tabanına yaklaşır.

Veet Sensitive Hair Remover Gel Cream Pink

Veet tüy dökücü krem nasıl kullanılır? Veet tüy dökücü krem, inatçı tüyleri bile bacaklardan ve vücuttan sadece birkaç dakika içinde herhangi bir dağınıklığa neden olmadan etkili bir şekilde nazikçe alır. Cildinizi nemlendirmeye ve rahatlatmaya yardımcı olan aloe vera ve E vitamini ile zenginleştirildiği için hassas ciltler için en uygunudur. Tatmin edici ve şımartıcı bir deneyim için mükemmel vanilya kokusu ve çarkıfelek meyvesi ile kokulu tüy dökücü kremdir.

Tüy dökücü krem, kolay dağıtılması için pompa tarzı bir şişede gelir, sıyrılma veya çarpma tehlikesi olmadan uygulanması ve çıkarılması kolaydır. Özellikle hassas ciltler için test edilmiş epilasyon kremi, bacaklar, kollar, koltuk altı ve bikini epilasyonunda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 

Bliss ‘Fuzz’ Off Bikini Hair Removal Cream 

Hair removal cream ne işe yarar ve hair removal cream ne demek dediğimizde hızlı, özelleştirilmiş sonuçlar için benzersiz açılı hassas aplikatör ile bikini bölgesi için taze kokulu bir tüy dökücü kremdir. Bu ultra güçlü, nazik tüy dökücü krem, E vitamini, kakao yağı ve shea yağı ile yatıştırır ve yumuşatırken bikini bölgesinde istenmeyen tüyleri ortadan kaldıran tek tüy alma sistemidir. Benzersiz açılı hassas aplikatör, optimum sonuçlar için çok verimli bir şekilde şekillendirmeniz için ihtiyaç duyduğunuz kontrolü sağlar. Dağınıklık ve rahatsızlık artık bir sorun olmayacak ve cilt temiz, pürüzsüz ve mükemmel bir şekilde bakımlı bırakılacaktır. Hızlı, özelleştirilmiş sonuçlar için benzersiz açılı hassas aplikatör ile bikini bölgesi için taze ve hoş kokuya sahip bir epilasyon kremidir. Bikini bölgesine tüy dökücü krem kullananlar aşağıda tecrübelerinizi aktarabilirsiniz.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ameliyatsız Yüz Germe Maskesi adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx