Beslenme

Detoks Diyeti ile Kilo ve Toksinlerden Arının!

Reklamlar

Sağlıksız beslenme, çevresel faktörler gibi durumlar vücudumuzda toksinlerin birikmesine neden olur. Detoks diyeti hem vücudumuzdaki toksinlerden kurtulmamıza olanak tanır hem de sağlıklı bir şekilde kilo vermemizi sağlar. Peki son dönemde daha da popüler olan detoks diyeti kilo vermemize nasıl olanak tanır? Detoks diyeti nedir? Detoks diyeti nasıl uygulanır?

Detoks Diyeti 1

Detoks Diyeti Nedir?

Detoks diyeti kişinin çoğunlukla kilo vermek amacıyla uygulandığı ve kişinin vücuduna pek çok katkı sağlayan diyet çeşididir. Detox diyetinin kişinin vücuduna olan faydaları şu şekilde söyleyebiliriz:

  • Detoks diyeti ile toksinlerden arınabilirsiniz.
  • Vücudunuzda bulunan fazla ödemi atabilirsiniz..
  • Cildinizin güzelleşmesinde rol oynar
  • Sindirim sisteminizin daha doğru çalışmasına olanak tanır
  • Bağışıklık sisteminizin güçlenmesini sağlar.
  • Metabolizmanızı hızlandırarak yağ yakımını kolaylaştırır. Böylece hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermeniz kolaylaşır.

Detoks Diyeti Nasıl Yapılır?

Detoks diyetini iki şekilde uygulayabilirsiniz. Biri 3 gün boyunca sadece sıvılardan oluşan sıvı detoks ile ikincisi ise maksimum 14 gün uygulamanız gereken içerisinde lif ve protein bakımından bakımından zengin besinlerle oluşturulmuş detoks paketi deneyimle bilirsiniz. Detoks diyetini uygulamaya geçtiğinde tuz, karbonhidrat, şeker ve yağ tüketmemelisiniz. Bunların dışında çay ve kahve de tüketmememeli, daha çok detoks etkisi veren tarçın, kekik, nane ve zencefil vb. ürünleri hem çay olarak hem de yiyeceklere tat vermek amacıyla kullanabilirsiniz. Bunların dışında detoks diyetinin uygulamasında en önemli olan şey günde 3 litre su tüketimine önem vermenizdir.

Reklamlar

Ne yazık ki detoks diyeti 3 günde olsa 14 günde olsa günlük alışkanlıklarınız ve yoğun tempo diyeti uygulamanıza engel olabilir. Bu yüzden de bir diyetisyen ya da bir diyet paket firmasından yardım alabilirsiniz.

Fedbox Detoks

Fedbox Detoks Juice Diyeti ile Kısa Sürede Kilo ve Toksinlerinden Arının!

Fedbox; diyet programına daha kolay ulaşmanız, vücudunuzdaki ödem ve toksinlerden arınmanız için siz detoks juıice paketini sunmaktadır. Sıvı detoks paketi ve katı-sıvı detoks paketi olarak iki şekilde sunulan detoks paketleri ile daha fit görünebilirsiniz. Detoks diyeti ile sağlıklı bir şekilde kilo vermek ve detoks paketi hakkında detaylı bilgi almak için Fedbox ile iletişime geçebilirsiniz.

Begonya

admin

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx