Cilt Bakımı

Diş Sabunu | Tablet Gargara| Güle Güle Sarı Dişler| ÇOK İLGİNÇ ÜRÜNLER Merve Özkaynak

Merve Özkaynak Diş Beyazlatma Yöntemleri

Reklamlar

Diş sabunu, tablet gargara gibi ürünleri Merve Özkaynak’ın diş beyazlatıcı formülleri tek tek denediği ve incelediği videosunu sizler için yazdık.

Herkese merhaba, ben Merve Özkaynak. Kanalıma hoş geldiniz. Yepyeni ve efsane bir videoyla karşınızdayım. Efsane diyorum çünkü birçoğumuzun ortak problemi olan diş beyazlatma ile ilgili bu videoda birbirinden ilginç, enteresan ve daha önce görüp “Ya bunu keşke Türkiye’de birisi denese” dediğiniz ürünleri kapsayan harika bir video yapacağız. Her birini uygulamalı göstereceğim. Bakalım gerçekten dişlerim beyazlayacak mı? Hemen sararacak hemen!

Diş Sabunu
Diş Sabunu

Allah! Çok döküldü! Çok döküldü! Her yere dökülüyor. Atıyorum ağzıma. Hımm çok garip. Ben böyle bir şey görmedim. Videoya başlamadan önce söylemeliyim ki uzun zamandır yapmıyordum. Eğer kanalıma hala abone değilseniz abone olmayı ve oradaki minik zil işaretine basarak bildirimlerinizi açmayı unutmayın. Ben yeni videolar yüklediğimde sizlere anında “Merve yeni video yükledi” diye bildirim gelmesini istiyorsanız oradaki o minik zil işaretine, çan işareti daha doğrusu. Zil de değil. Çan işaretine basıp, yanlardan iki tane çizgi olmasını beklemeniz lazım. Evet efendim…

Reklamlar

Gerçekten süper kapsamlı, süper enteresan ürünlerle her zaman olduğu gibi karşınızdayım çünkü biliyorsunuz ilginç ürünler gerçekten benim işim. Bu videoda neler yok ki? Şimdi öncelikle amacımız zaten bu videoda dişleri beyazlatmak. Bana bununla ilgili hep böyle “Merve acaba dişlerin biraz sarı mı gözüküyor?” “Bu ruj biraz dişini sarı mı gösterdi?” diye yorumlar hep geliyordu. Bu konuyu aslında daha önce defalarca konuştuk, hepimizin de bildiği bir şey.

Hepimizin bir kemik rengi var aslına bakarsanız. Doğuştan ve aslında doğuştan bir diş rengimiz var. Ama tabii ki alışkanlıklarımız var olan diş rengimizin daha fazla sararmasına ya da lekeler oluşmasına maalesef yardımcı oluyor. Şimdi bugün acaba profesyonel diş beyazlatmadan kaçarak evde bugün göstereceğim bu enteresan ürünlerle dişleri beyazlatabilir miyiz? Onları deneyeceğiz. Öncelikle burada neler var?

Çok ilginç, Georganics Natural Toothsoap adlı diş sabunu! Hayatınızda daha önce duydunuz mu bilmiyorum. Bugün tabii ki hepsini tek günde yapamayacağımız için bugün diş sabununu deneyeceğiz öncelikle ve aktif karbonlu bir diş fırçasıyla. Aktif karbonu duyduk. Bakar mısınız şuna? Aktif karbonu duyduk, diş beyazlatmada kullanıldığını da biliyoruz. Hatta cilt beyazlatmada da kullanılıyor ama Charcoal Toothbrush adlı aktif karbonlu bir diş fırçası hayatımda daha önce hiç görmemiştim. O yüzden en enteresan olanlarıyla başlayalım dedim. 

Peki bir de şunu göstereceğim size, bu ne derseniz. Bakın şöyle haplar var! Ne acaba bunlar? Çok söylemeyeceğim. 

Reklamlar
Diş Sağlığı
Diş Sağlığı

Hemen ilk günle başlayalım. Ben kahvaltımı ettim arkadaşlar. Kahvemi de içtim. Sabah kahvemi ve sabah çayımı hatta. Bir bardak ince belli bardakta çayımı içtim, üzerine de yine küçük boy bir filtre kahvemi içtim. Before-After yapacağız. Bu çok önemli. Dişlerimi özellikle fırçalamadım çünkü zaten şimdi fırçalayacağız. Şimdi dişlerimi size gösteriyorum. Oldukça sarı. Çünkü dediğim gibi ben kahvaltı ettiğimde kahve de içmesem, soslu bir şeyler bile yeseniz, domates bile benim dişimi sarartıyor. Kahve de zaten çok sarartıyor. Çok da dişi sarı gösteren bir ruj sürmedim. Farkındaysanız bugün soğuk tonlarda bir makyaj yaptım. Çünkü o da çok fark ettiriyor dişinizin sarı gözüküp gözükmeyeceğine. 

Şimdi o yüzden hemen başlıyoruz. Hiç alışkın olduğumuz bir ürün değil bu. Elimde Georganics markasının Natural Toothsoap adlı diş sabunu var. Gerçekten organik bir marka bu. Natural Toothsoap adında bir diş sabunu diye bir ürünü var arkadaşlar. “Natural foaming formula with organic essential oil” diyor. Dişleri beyazlattığını iddia eden bir ürün. Aynı zamanda da tamamen organik olduğu için gönül rahatlığıyla da tabii ki dişlerinizde kullanabiliyorsunuz. Açtığınızda çok doğal bir nane kokuyor. Bildiğiniz sabun. Çıkartıp göstereceğim size. Böyle hatta yamuk yumuk kesilmiş yani organik olduğu için. İşlenmemiş bir diş sabunu. Hayatımda hiç daha önce böyle bir ürün ne gördüm, ne de duydum. İlk kez bu kanalda! 

Ve tabii ki aktif karbonlu diş fırçası. Hani aktif karbonlu diş macunu falan tamam ama diş fırçasını da ilk kez görüyorum. Yumuşak, bu da Beauty Award 2017’de en çok yorum alan bir ürünmüş. En çok yorum alan ürün olmuş o kategoride. Şöyle, çok sade bir tasarımı var. Burası da aktif karbonlu! Çok heyecanlıyım ya! Bakalım gerçekten işe yarayacak mı? Şimdi ben bir tane kase alıyorum yanıma. Bayağı gözünüzün önünde fırçalayacağım yani. Utanacağım bir şey yok. Evet, şimdi diyor ki arkadaşlar; “Fırçanı ıslat, üzerinden al” diyor. “İki dakika fırçala, sonra tükür” diyor. Bu arada dedim ya size çok ilginç ürünler var bu videoda diye.

Sadece sabun, hap şeklinde (bunun da ne olduğunu birazdan anlatacağım) değil, dedim ya “Türkiye’de birisi kullansa da…” çok merak ediyoruz. Ben görmedim en azından. “Çok merak ediyoruz” dediğiniz ürün bu! Işıklı var ya. Onu deneyeceğiz. Aşırı merak ediyorum. O yüzden sona sarmak yok. Mükemmel ürünler var. Stickerlar, diş stickerları, mor diş macunları neler neler! Şimdi, öncelikle diş fırçamızı bir ıslatalım ve sabunumuzdan şöyle alarak fırçalıyoruz. Bence oldu. Başlıyorum. Bence bu beyazlatmayacak gibi. Dur bakalım. İki dakika diyor. Nasıl sarı olduğunu şu an daha net görebilirsiniz. Evet, şimdi ağzımı çalkalayacağım. Hazır mısınız?

Şöyle, tabii ki kahveden ve kahvaltıdan sonra dişimi başka bir diş macunuyla fırçalamadığım için özellikle bu videoda deneyeceğimden o kahvaltının ve kahvenin genel sarılığını götürdü. Ama organik bir ürün olduğu için zaten anormal bir beyazlık sağlamadı. Fakat sabunun şeyini sevdim. Çok ağzınızı yakmayan, klasik alıştığımız diş macunlarındaki aşırı mentollü olmayışı hoşuma gitti. Diş fırçası çok tatlı, yumuşaklığı çok güzel. Başlığının küçük olması çok güzel. Bütün dişlerinize çok rahatlıkla giriyor. Şimdi size gösteriyorum. Before-After gibi olsun. Evet, yani… Şimdi üst kısımlar daha beyaz alt dişlerime göre. 

Şimdi aşırı bir enteresan ürünle devam ediyoruz arkadaşlar. Bu da yine aynı markanın ağız yıkama suyu aslında bunlar. Ama tablet şeklinde. Hap gibi. Diyor ki, “Bir tane tableti 20 mililitre suya koy, 30 saniye bekle, daha sonra ağzını çalkala” diyor. Bir de tabii mesela şeyi şimdi öğrendim. Bunun içerisinde hiçbir şekilde alkol tabii ki yok zaten organik olduğu için. Şeker de olmadığını özellikle belirtmişler arkadaşlar. Şimdi ben merak ediyorum. Çok güzel böyle ölçülü bir bardağım var benim. 20 ml göz kararıyla.

Ayrıca bknz: Merve Özkaynak Kimdir?

Diş Sabunu | Tablet Gargara
Diş Sabunu | Tablet Gargara

Bir tane hapımızı yani tabletimizi, hap gibi tabletimizi atıyoruz içine. Rengi çok güzel! Rengi o kadar canlı ki! Daha önce hiçbir şeyde görmediğim bir canlılıkta. Nane likörü falan gibi gözüküyor. Kokusu çok güzel bir nane! Gerçekten sanki nane yaprağı almışsın, bahçeden nane kopartmışsın gibi. Gördük dişleri. Evet şekersiz, evet alkolsüz, gerçekten olması gereken bir şey, destekliyorum bu mevzuyu ama gerçekten tadı korkunç kötüydü! Su gibi ama değil gibi de. Böyle çok garip! Çok kötüydü tadı. Ağzımı da süper ferahlattığını açıkçası söyleyemeyeceğim. Beyazlatma adına da çok bir şey yapmadı.

Şimdi birazcık daha iddialı bir şeyler kullanmamız lazım ama adım adım gitmek gerekiyor. O yüzden yeni ürüne geçeceğiz. Evet… Efsane bir ürünle devam ediyoruz arkadaşlar. Çok ilgimi çekmişti bunu gördüğümde. Billion Dollars Smile ismi. Çok da enteresan. Çok da komik bir ismi var. Diyor ki, “Color spectrum technology. Bye bye yellow with purple pigments and whitening complex. Sarı dişlere elveda deyin, insan gözünün algılayabildiği bir ışık türü teknolojisi kullanılmış bunda. Aynı zamanda diş hekimleri tarafından üretilmiş. İçerisinde aynı zamanda papaya enzimleri ve E vitamini varmış. ‘It’s time to show your smile some love!’ diyor. Çok iddialı bir ürün aşırı derecede!

Moru biliyorsunuz daha önce de konuştuk, kozmetikte de bu böyle… Mor ve mavi alt tonlu rujların dişleri daha beyaz gösterdiği her zaman konuştuğumuz bir şey. Çünkü soğuk tonlar her zaman dişleri daha beyaz gösteriyor. Bu da o yüzden zaten mor bir ürün. Şimdi yine ben size dişlerimi göstereyim. Aynı şekilde bugün de kahvaltımı yaptım, çayımı içtim, kahvemi içtim, dişlerim şöyle… Heyecanlı bir süreç benim için de. Dün kullandığımız diş fırçasını yine kullanıyorum. Bu seride full bu diş fırçasını kullanacağım. Evet ya! Çok ilginç rengi! Bakar mısınız? Şuna bak! Çok ilginç! Haydi hemen fırçalayalım. Çok güzel! Arkadaşlar bence beyazlattı. Bence beyazlattı ama şimdi aynı ruju süreceğim dudağıma.

Yine şu alt dişlerimde şu köklerden gelen bir sarılık görüyorum ama ön dişlerimi beyazlattığını düşünüyorum ama en doğru farkı aynı ruju sürerek bence görürüz. Evet arkadaşlar rujumu da sürdüm. Bence aşırı derecede dişlerimi parlattı. İnanılmaz derecede dişlerimi temizledi. Ve ilk haline göre kesinlikle rengini açtığını düşünüyorum. Siz ne diyorsunuz? Ben işe yaradığını düşünüyorum şahsen. Kesinlikle bunu kullanmaya devam edeceğim. Uzun sürede de size söyleyeceğim ne kadar beyazlattığını ve ne kadar kalıcı olduğunu.

Şimdi çok enteresan bir ürün var. Listerine markasını hepiniz tanıyorsunuz. Ben ilk Listerine ile aslında ağız sularından öte kağıt, damağınıza yapıştırdığınız şekerleriyle tanışmıştım yurt dışında ve çok çantama atıyordum, severek kullanıyordum. Yemek yedikten sonra hemen dilimin üstüne bir tane koyuyordum o kağıt şekerlerden. Ben şimdi çok enteresan bir ürünüyle karşılaştım. Listerine Go Tabs diye bir ürün bu arkadaşlar. Diyor ki, “Yemekten sonra, sosyal bir ortamda arkadaşlarınlayken, toplantı öncesi ve kahve sonrası” diyor özellikle. İşte bu tam benim için. Diyor ki, “Efsane bir ürün” diyor. “Bütün ağzını temizliyor, dişlerini beyaz yapıyor, nefesini temizliyor, ağız kokunu da gideriyor”. Dişlerini de beyazlatıyor.

Kahveleri içtin içtin, dişlerin sarı oldu. At bir tane video öncesi diyor. Dişini fırçalayamıyorsan at bir tane diyor, hem ağız kokun gitsin hem de dişin beyazlasın diyor. Bakalım nasıl olacak? Dişimizi biz mor diş macunuyla temizlediğimiz için ve bence bayağı bir rengi açıldığı için diyorum ki, hakikaten madem after coffee diyor. Bir kahve içeyim, hemen sararacağını göreceksiniz zaten anında. Dişim bir sararsın, daha sonra da bunu deneyelim. Bakalım gerçekten dediği kadar etkili mi? Kahve öncesi dişlerim gayet tertemiz, pırıl pırıl. Şimdi muhteşem bir espresso ile tam espresso değil aslında biraz Americano gibi oldu. Kahvemizi içeceğiz ve daha sonra şu ürünü deneyeceğiz. Bakalım ne kadar işe yaracak? Hep birlikte görelim.

ÇOK İLGİNÇ ÜRÜNLER
ÇOK İLGİNÇ ÜRÜNLER

Hemen sararacak hemen! Bir kahve! Israrla hemen sararacak dedim çünkü kendimi biliyorum. Yıllardır dişlerimi fırçaladıktan sonra biri kahve ikram etmek istediğinde hep geri çeviririm özellikle dışarıda çekimde, stüdyodaysam diyorum ki, “Hiç almayayım, benim dişlerim hemen sararır, çekim bittikten sonra beraber içeriz” diye. Şaşırtıcı şekilde! Evet yani ben yine yakından hafif bir sararma görüyorum ama normal bir diş macunuyla fırçaladıktan sonra içtiğim kahvedeki sararmayla alakası yok. Bu diş macunu gerçekten çok iyi arkadaşlar. Gerçekten! Bu kadar sarardı yani dişim. Gerçekten sarartmaya uğraştım ama bu kadar sarardı. Şimdi arkadaşlar, bu üründe diyor ki; “Bunu çiğnediğin zaman katıdan saniyeler içerisinde likite dönüşecek” diyor.

Çalkalıyorsun bunu ağzında ve yutuyorsun. Tükürmüyorsun bunu. Şeker gibi yani. Bakalım, çok merak ediyorum. Yine before vereceğim ama bence beforebayağı iyi. Şöyle iki tane set çıkıyor içerisinden. Bu birinci seti açıyorum. Herkes çok merak etti burada. Onlara da vereceğim, bakalım beğenecekler mi? Klasik Listerine kokusu. Klasik bir nane şekeri kokusu. Polo gibi kokuyor yani en anımsayacağınız şekilde anlatayım. Atıyorum ağzıma ve çiğniyorum. Çok garip. Şöyle göstereyim arada. Ben böyle bir şey görmedim. Şöyle göstereceğim, gördünüz mü? Yuttum. Birazcık aralarda şey kaldı. Beyazlattı! Bana öyle geliyor. Bence beyazlattı. Arkadaşlar beyazlatıyor!

Tamam zaten dişim Billion Dollar Smile’dan dolayı ekstra beyazlamıştı, kabul ediyorum ama ben yakından o içtiğim kahvenin hafif kirletmesini görüyordum. Normalde o kadar çalkalamanıza gerek yok aslında. Bütün dişlerinin arasında çiğne, sıvılaştığı zaman yut diyor. Midenden nane nefesi gelsin diye. Gerçekten bu ürünle mideden gelen ağız kokusunun ya da dişinizden dolayı gelebilecek ağız kokusunu imkansız! Şu an midemde bir nane bahçesi var çünkü. Kesinlikle dişleri beyazlatıyor anlık. Instant dedikleri etki ve ağzınızı çok tazeliyor. Dilimde hala kahverengi var. Kahvenin kahverengiliği var. Ama ben beğendim. Ne diyorsunuz?

Evet efendim. Yeni bir gün ve yeni bir ürün denemeyle devam ediyoruz. Bir tane aktif karbon tozumuz vardı arkadaşlar. Çok hızlı onu denemek istiyorum. Bu da Whitening Tooth Powder diye geçiyor aslında. Lekeleri temizler, dişlerinizi beyazlatır, plak oluşumunu engellermiş. Nefesinizi aynı zamanda da tazelermiş. Hazırız. Şöyle bir toz arkadaşlar. Çok döküldü! Her yere dökülüyor ve dumanlar çıkıyor. Bakar mısınız? Gerçekten güzel, hafif bir nane kokuyor. Her taraf toz! İnanılmaz. Çok pis bir şey. Bunu hiç sevmedim.

Birazcık şöyle avcumuzun içine alalım. Elimiz temiz. Hissedilmeyecek yumuşaklıkta bir toz bu arada. Çok ilginç bir yapısı var. “Fırçanı ıslat” diyor. “Böyle fırçaya al tozu” diyor. Before’ını göstermedim ama çok sarıydı dişlerim zaten. Kahve içmiştim, yemek yemiştim, yine fırçalamamıştım. Sanki beyazlatacak gibi bu da. Yani, şu ruju şöyle bir yapayım. Çok pis uygulaması. Kapağını da açtım, parmaklarımın her tarafına, bütün her tarafım toz oldu. Bir parlaklık var ama ben hala sarılığı çok net görebiliyorum dişlerimde. Bence olmadı. Çok agresif bir işlem olmadığı için üzerine bir işlem daha uygulayabilirim çünkü aslında normal bir diş macunu kadar. Çok pis, çok felaket yani!

Organiklerle başladık. Sabunlar, aktif karbon tozları, ağız çalkalama hapları, çiğneme tabletleri dedik. Şimdi en agresif ve en iddialı olan, gerçekten profesyonel beyazlatma kısmına geldik. Bir tane ProCare diye bir markanın Teeth Whitening Removable Stripts ürünü var. Yani böyle yapışkan yapıştıracağız dişlerimize. Yarım saat bunu bekleyeceğiz. Ben size dişlerimin öncesini hemen tekrar göstereyim. Çünkü asıl en çok fark yaratacak bunlar. Bunları sona bırakmam gerekiyordu çünkü başta yapsaydım bu sefer diğerlerinin etkilerini göremeyecektik. En etkisizden, en etkiliye doğru gittik. Şu anda dişlerimin beyazlık seviyesi şu.

Evet, bir üste ve bir alta yapıştırıyoruz. Bir üste, bir alta yapıştıracağımız iki tane şöyle bantlar var. Enteresan! Buradaki büyük olanı üste yapıştır diyor, küçük olanı alta yapıştır diyor. Evet… “One large upper strip, one small lower strip” diyor. Tamam. Hiçbir şey kokmuyor. Çok ilginç. Hiç işe yarayacağını düşünmüyorum bunun. Bayağı da sarıyken yapıştıracağız. Farkı çok görmüş olacağız. Saat de kuracağız şimdi. Altlar daha da sarı, bakın! Altlar… Evet arkadaşlar. Yarım saat doldu. Çıkartıyorum, bu yarım saatte neler yaşadığımdan bahsedeceğim önce. Hiçbir işe yaramaması peki? Sizce işe yaradı mı yani? Birazcık da hastayım, kusura bakmayın.

Hiçbir işe yaradığını düşünmüyorum. Hayır, hiçbir işe yaramadı. Hala şu dakikaya kadar, şu diş macununda, bu Billion Dollar Smile diş macununda aldığım etkiyi hiçbir şeyde alamıyorum. Zaten ben kahvaltıdan, kahveden, çaydan sonra dişimi herhangi bir beyazlatma etkisi olan, Colgate, Ipana neyse artık kuvvetli, aktif beyaz mesela diş macunuyla fırçalarım. Benim sevdiğim bir diş macunuydu. Onunla fırçalasam zaten bu anlık etkiyi alırım. Evet, böyle bir parlaklık var dişimde ama kesinlikle otuz dakika beklemeye değecek bir şey ben şahsen göremiyorum. Bir de “Bunu kesinlikle yutmayın” diyor. Yutmama ihtimaliniz yok bir kere. Sonuçta ağzınızda tükürük oldukça, o sıvıyla beraber karışıyor ve yutuyorsunuz. İkincisi çok çabuk çıkıyor tükürükle, ıslaklıkla birlikte. O da hiç hoşuma gitmedi. Konfor olarak zor.

Diş Temizliği Diş Sabunu
Diş Temizliği Diş Sabunu

Oturup, saatlerce sohbet etmek gibi bir gayem yoktu bu bantlarla ama ne olursa olsun konforsuzluğu hiç hoşuma gitmedi ve beyazlatma performansı da hoşuma gitmedi. Gösteriyorum. Beğenmedim. Üst taraftaki parlaklık dışında… Parlaklık başka bir şey, beyazlatmak başka bir şey. Yarın bunu deneyeceğiz arkadaşlar. Şimdi ben yine normal hayatıma devam ediyorum. Zaten bu arada şu dakikaya kadar kullandığım hiçbir ürün agresif değildi. O yüzden dişimize zarar verme gibi bir şey söz konusu değil. Diş minesine vesaire.

Ama şimdi bu birazcık daha agresif olabilir. Denemedim, bunu en sona bırakmak istedim. Hem çok beyazlatabilir diye en sona bırakmak istedim, hem de agresif olabilir diye zaten. Hepsi çok soft şeylerdi. Şunun agresif olduğunu düşünüyordum, hiç agresif değildi. Sonuçtan da zaten görüyorsunuz. Hiçbir sızı vesaire de yapmadı. Şimdi normal hayatıma devam ediyorum, yarın bunu deniyoruz.

Evet efendim… Geldi sıra efsane şu meşhur ışıklı ürüne! BlanX markasının ürününü aldım ben. Bakalım, deneyeceğiz. Power White Treatment falan filan. Instant yani anında bir etki gösterdiğini de iddia ediyor. İki hafta içerisinde dört tona kadar diş rengini açtığını iddia ediyor aynı zamanda. Bakacağız, bu bütün ürünler için geçerli. Instant bir etki yaratan da var, uzun vadede daha da iyi etkilerini göreceğimiz ürünler de var. Bu da onlardan bir tanesi. Önce bir içini karıştırdım videoya başlamadan önce. Var olan diş renginizi öncelikle tespit ediyorsunuz bununla. Daha sonra iki hafta sonra da nereye geldi diş renginiz ona bakıyorsunuz.

Ben şimdi merak ettim, yine dişlerim bir kahve içici olarak son derece sarı. Ben bir kere şu bir, iki ya da üçüncü renk asla değilim. Bu taraf mümkün değil yani keşke öyle olsa. Sanki ikiyim ben sanki he? Şu muyum ya? En sarı mıyım sizce? Vallahi en sarıyım şu an! Kahve içtikten sonra. Şuyum ben. Unutmayız yani zaten. Rezillik! Cetveldeki en koyu renk. Şimdi uyguladıktan sonra ne olacak? Üzerine iki hafta boyunca bunu uygulayacağım. Bakalım daha sonraki videolarımda hepimiz farkı görecek miyiz? Şimdi arkadaşlar… Aslında çok basit bir alet. Bir tane şöyle bir şey çıkıyor, meşhur ışığı. Bunu kullanacağız. Bir tane de içinden Power White Treatment Blue Formula diye diş macunu gibi bir şey çıkıyor.

Bunun farklı versiyonları da var. Kimisi bantlı. Mesela bir önceki kullandığımız bantı taktıktan sonra bu aleti takanlar var. Deneyeceğiz. Mavi bir diş macunu gibi. Fırçalayacağız. Ağzımızı çalkalamadan aleti takacağız. İki dakika bekleteceğiz. Aslında bir dakika ama biz iki dakika bekletelim. Ondan sonra göreceğiz bakalım fark olacak mı? Before-After yapalım. Başlıyorum. Vallahi böyle yapıyorlar. Çok izledim videosunu. Dişinde kalıyor ürün. Sonunda hiçbir işe bence yaramadı ilk seferde. Hemen tekrar cetvelle ölçelim. Hala bence bir numarayım. Yoksa ikiye geldi mi biraz sizce? Yani bir ile iki arası gibi. Hala çok sarı. Çok merak ediyordum bu arada bu şeyi. Kullanım anlamında pratik geldi. Bir ila iki dakika ağzınızda tuttuğunuz için hakikaten her diş fırçalama sonrasında yapılabilir bir şey.

Hazırlanırken falan, üzerinizi giyerken ağzınızda durabilir. Ama ilk etapta yani sonrasını da göstereyim. Bence ilk etapta faydası açıkçası olmadı. Instant dedikleri anlık bir etki görmedim. İki hafta boyunca denerim bunu ben. Zaten hakikaten bir fark olursa dişlerimde, mutlaka videolarda siz de fark edersiniz yani. Sarardığını ya da beyazladığını direkt fark edebiliyorsunuz. Ama deneyeceğim. Son toparlamam gerekirse arkadaşlar, bu seride gerçekten birbirinden ilginç diş ürünleri denedik. Hızlıca üzerinden geçeceğim. Şu herhalde aralarında en çok sevmediğim oldu.

Çünkü bantları yapıştırmak çok zordu, tükürüğünüzle beraber o bantlar ıslanıyor. Islandıkça iğrenç bir şey. Bahsederken bile midem bulandı yani. Bunu hiç sevmedim. Bunun da etkisini sevmedim. Yarım saat bir de beklettik bunu dişimizde gerçekten arkasında otuz dakika yazdığı için. Aynı versiyonlarda on dakika bekleten de var ama otuz dakika bile hiç işe yaramadı. Bazı insanlar bantları takıp, ışığı alıyorlar ağızlarına. O şekilde de deneyen var. Yani aldım bir kere, mutlaka arada kullanırım ama bunu mesela konfor olarak sevmedim. Bundan zaten bahsettim. Yani, anlık bir etki görmedik. Ama sonrası için değerlendireceğiz. 

İlginç Ürünler Diş Sabunu
İlginç Ürünler Diş Sabunu

Şu efsaneydi gerçekten. Bu serideki en enteresan ürün buydu çünkü bu birazcık daha şeker gibi. Ama gerçekten anlık o kahve içtiniz, lahmacun yediniz, ağzınız koktu ya da dişiniz sarardı. Gerçekten anlık bir etkiyle hem ağız kokusuna hem de diş sararmasına inanılmaz derecede etkili. Onu çok beğendim. Aktif karbondan nefret ettim diyebilirim. Çünkü açtığımız anda her yere dağıldı, her yerim aktif karbon oldu falan. Ekstra bir etkisini de görmedim. Ama şuna göre çok daha iyiydi yani onu söyleyeyim. Aktif karbonu bence düzenli kullanırsanız beyazlatma anlamında çok etkisi olacağını düşünüyorum. Bu organik ürünlerle alakalı zaten böyle ekstrem bir şey beklemiyordum.

Sonuçta organik, kimyasal bir şey yok, ekstra bir ağartıcı- beyazlatıcı yok ama mesela diş sabunu çok süper hoşuma gitmedi. İlginç bir deneyimdi benim için. Şu hap şeklindeki ağız sularını kullanmaya devam edeceğim. Ve bence bu videonun gerçekten kahramanı! Bu videonun kahramanı kesinlikle ve kesinlikle etkisine %100 kefil olabileceğim Billion Dollar Smile diş macunu. Bu mükemmeldi. Ben bir şey itiraf edeceğim, bunu kullandıktan sonraki günlerde dişlerim hala çok beyazdı. Dedim ki, ne yapacağım? Daha bir sürü ürün var sonraki günlerde kullanacağım. Etkisi hiç gözükmeyecek. Bayağı kahvelerle gargaralar yaptım dişim tekrar sararsın diye. Ketçaplarla yıkadım dişlerimi, itiraf ediyorum!

Gerçekten bu efsane bir diş macunu. Yani yolu İngiltere’ye düşen olursa alsın ya da belki başka ülkelerde de satılıyordur.Bunu ne olur ekran görüntüsü alın ve aldırın yani. Bu efsane! Buna bayıldım. Bu videonun en çok işe yarayan ürünü buydu. Evet arkadaşlar, benim ilginç diş ürünleriyle alakalı videom bu kadar. Bayağı denemek istediğim ürünlerdi. Sonunda merakımı gidermiş oldum. Dediğim gibi o uzun süre kullanılması gerekenleri kullanacağım. Şunu da kaybetmemem lazım. Ara ara size de hatırlatacağım. “Bakın 1 ile başlamıştık, şimdi şöyle oldu” diye. Bunu kutusuna koyup, ara ara kullandıkça kontrol edeceğim.

Bu kadar söyleyeceklerim. Umarım sizler de beğenmişsinizdir, umarım faydalı bulmuşsunuzdur. Sizin bu ürünlerle alakalı bir deneyiminiz varsa lütfen aşağıya yorum olarak bırakmayı unutmayın. Eğer kanalıma yeni geldiyseniz, şuraya tıklayarak abone olmayı ve oradaki minik zil işaretine basarak bildirimlerini açmayı da unutmayın. Ekrana yine bu tarzdaki farklı ürünlerle alakalı inceleme videolarını ekleyeceğim. Onları da izlerseniz çok sevinirim. Hepinizi çok çok seviyorum. Bunu biliyorsunuz zaten. Yeni videolarda görüşmek üzere, hoşça kalın! Daha beyaz dişler!

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca, Hailey Eylül Sani CİLT BAKIM RUTİNİM | Favori Cilt Bakımı adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx