Cilt Bakımı

Göğüs Büyütme Nasıl Yapılır? Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

Reklamlar

Göğüs büyütme yöntemleri, birçok kadının merak ettiği bir konudur. Kadınlar için, hem fonksiyon açısından hem de çekici bir figür olduğu için en önemli vücut parçalarından biri göğüslerdir. Bununla birlikte, bazı kadınlar küçük göğüsler ile doğar bazıları ise iyi büyüklükte göğüslere sahiptir. Size daha fazla yardımcı olmak için, doğru büyüklükteki göğüslere sahip kadınların, küçük olanlara göre erkeklere daha çekici geldiğinin farkında olmalısınız. Bu yazıda, göğüs büyütme için çok etkili çalışan bazı en iyi doğal yöntemleri sunacağız. Göğüs büyütme yöntemleri için yazımızı okumaya devam edin.

Göğüs Büyütme Yöntemleri

Büyük göğüsler söz konusu olduğunda birçok cazibe avantajı vardır. İyi haber şu ki, göğüs büyütme için bazı basit, kolay ve etkili ev ilaçları oldukça mümkündür. Size uygun bir yaklaşım sunmak için, hedeflerinize ulaşmak için en iyi doğal tedaviler aşağıda belirtilmiştir. Tek yapmanız gereken onları sıkı bir şekilde takip etmektir. Kesinlikle size yardımcı olacaktır.

Çemen tohumları

Çemen otu tohumlarına herhangi bir şekilde kullanarak göğüslerinizi büyütebilirsiniz. Doğal çemen otu tohumunda olan bazı bitki özleri, daha büyük göğüslere ulaşmanıza yardımcı olabilir. Bunu vücuttaki hormonları düzenleyerek yapar. Birkaç hafta içinde görünür sonuçlar elde etmek için çemen otu tohumları kullanabilirsiniz.

Reklamlar

Nar

Yine, göğüsleri büyütmenin lezzetli bir yolu her gün nar tüketmektir. Göğüslerin büyümesi için gerekli olan önemli gıdaları sağlamanın yanı sıra, göğüs büyümesi için hormonların uygun şekilde salgılanmasına yardımcı olan bir enzime de sahiptir. Bu yöntem, hem doğaldır hem de vücudunuza zararı olmadan istediğiniz sonuçları verecektir.

Rezene tohumu

Rezene tohumlarında bulunan flavonoidler, göğüsleri büyütmek için oldukça faydalıdır. Rezene tohumları genel olarak vücuttaki östrojen seviyelerini yükseltir. Tohumlar ayrıca tonik özelliklerine sahiptir. Ayrıca göğüslerde yeni hücre oluşumunu destekler. Bütün bunlar göğüslerinizin daha büyük ve dolgun olmasına katkıda bulunur. Sonuçlar için, günlük olarak bir avuç rezene tohumu çiğneyin veya günde iki bardak rezene çayı tüketin.

Göğüs Büyütme Yöntemleri

Bitkisel Yöntemlerle Göğüs Büyütme

Bitkisel yöntemler sayesinde göğüs ölçüleriniz büyüyebilir.

Su teresi yaprağı

Su teresi yaprağı genel olarak E vitamini açısından oldukça zengindir. Kadınlarda göğüslerin büyümesi ve ölçüsünün genişlemesi için çok önemli olan vitamin aslında E vitaminidir. Bu sadece bu bitkinin göğüs büyütme söz konusu olduğunda kullanmak için mükemmel bir doğal kaynaktır. 

Reklamlar

Amino asitler

Göğüs büyütme için doğal yöntemlerden birisi de amino asitlerdir. Amino asitler vücudun her yerinde depolanan ekstra yağın yakılması sürecinde oldukça bilinen doğal kimyasallardır. Amino asitler ayrıca yaşlanma sürecini yavaşlatır. Bu şekilde göğüslerin sıkı ve dik kalmasını sağlar üstelik göğüslerin büyümesine yardımcı olur. Ayrıca, iyi asidin, doğru yaşta sağlıklı gelişim için gerekli olan hormonları ve kadınsı hormonları taklit ettiği de bilinir. Size hemen amino asit takviyeleri sağlayabilen ve meme büyüklüğünüzde hızlı ve doğal bir artışa yardımcı olmak için amino asit takviyeleri alabilirsiniz.

Turp

Göğüs boyutunu doğal olarak büyütmek için turp, yıllar boyunca yapılan çeşitli çalışmalarda geliştirme prosedürüyle bağlantılı bir sebze olmuştur. Bunun nedeni, turp sebzesinin potansiyel büzücü özelliklerinin olmasıdır ve bu nedenle vücudunuzdaki ve dokularda lokal olarak kan akışını iyileştirmeye yardımcı olur. Turp bitkisinin içindeki bileşenler göğüslerin büyümesine yardımcı olur. Kan dolaşımını artırır ve kan akışını artırdığı için göğüslerin daha dolgun hale gelmesini sağlar. Sebzeyi nasıl tükettiğinize dair bir sınırlama yoktur ancak turp bitkisini çiğ olarak tüketecekseniz iyice yıkamanız gereklidir.

Vazelin Göğüs Büyütür mü?

Kadınlar göğüslerini büyütmek ve daha dolgun hale getirmek için diş macunu ve vazelin göğsüne sürüyorlar.

Geçtiğimiz yıl boyunca milyonlarca insan tuhaf güzellik ipuçları etkinliğinin iddia edilen ayrıntılarını detaylandıran YouTube videolarını izledi ancak kadınlar garip kombinasyonun işe yarayıp yaramadığını bilmelidir.

Naturalbeauty556 olarak bilinen bir YouTuber, diş macunu, un, yumurta akı ve rendelenmiş salatalık karışımının sadece beş gün içinde göğüslerinizi gerçekten, gerçekten deli gibi büyüteceğini iddia ediyor.

Göğüslere vazelin ile 10 dakika masaj yapın. Daha sonra göğüslerinize diş macunu uygulayın. Göğüslere 5 dakika boyunca masaj yapın, fakat diş macununu göğüs ucuna kesinlikle sürmeyin. Daha sonra spor sütyen giyin. Bu uygulamayı, 30 gün boyunca günde iki kez yapın.

Doğal Yollarla Göğüsler Nasıl Büyütülür?
Doğal Yollarla Göğüsler Nasıl Büyütülür?

Doğal Yollarla Göğüsler Nasıl Büyütülür?

Doğal bir şekilde göğüs büyütme yöntemlerini sizler için yazdık.

Sağlıklı Yağlar Tüketin

Kilonuzu her zaman egzersizlerle kontrol altında tutabilirsiniz ve sağlıksız yağlardan uzak durursanız hastalıklardan tamamen uzaklaşabilirsiniz. Yumurta, fındık, avokado, zeytin ve fıstık ezmesi gibi sağlıklı yiyecekler, yağın göğüslerinize ulaşmasını sağlar. Böylece göğüslerin istikrarlı bir şekilde büyümelerine olanak tanır ve göğüslerdeki çatlakları büyük ölçüde önler.

Su Tüketin

Göğüsleri büyütmek için bol bol su tüketmeniz gerektiğini unutmayın. Çünkü bol su tüketmek, toksinleri göğüslerden temizlemek ve sağlıklı tutmak için en doğru yoldur. Aynı zamanda kan akışını hızlandırmak ve göğüslerdeki yeni hücre ve doku oluşumunu düzenlemek için, vücudun sürekli suya ihtiyacı vardır. Ayrıca bol su tüketmek, hormonların doğru salgılanmasına yardımcı olur. Günlük olarak 10-12 bardak su içmeniz çok önemlidir. Evde doğal olarak göğüs büyütme için bol su içmek şarttır. 

Doğru Sütyeni Giyin

Göğüslerinizi büyük göstermek için yastıklı olanlar gibi destekli sütyen seçeneklerini giymektir. Bu, göğüslerin boyutunu arttırmaya yardımcı olur ve kimsenin göremeyeceği en iyi yanılsamayı yaratır.

Ev İşlerini Yapın

Elektronik cihazların ev işleri için kullanılması, göğüs büyütme için etkili değildir. Birçok kadın, herhangi bir fiziksel aktivitenin olmaması nedeniyle, genel olarak hastalıklardan şikayetçidir. Bu nedenle, meme büyüklüğünüzü doğal bir şekilde artırmanın en etkili yollarından biri, tüm bu görevleri elinizle yapmaktır. Ev işleri, birçok kol hareketine dayanır. Böylece kol ve göğüs bölgesini geliştirir.

Bulaşıkları yıkamak eşit derecede iyidir. Böylece evi temizlemek, toplamak, süpürmek ve silmek göğüs kaslarını geliştireceği için göğüslerinizi büyütmeye yardımcı olur. Yine de kendinizi aşırı zorlamayın. İlk günden yorulmak ve daha sonra haftanın geri kalanında yatmak istemezsiniz.

Östrojenik Gıdalar Yiyin

Erkeklik hormonu testosteronun göğüs büyütme hızında bir azalmaya neden olabileceği kanıtlanmıştır ayrıca kadın hormonu östrojenin vücudunuzda bulunmadığı durumlarda, göğüs gelişiminizin genellikle bir artış göstermediği ve böylece sizi az gelişmiş bıraktığı bilinmektedir. Bu süreci kolayca tersine çevirebilir ve östrojen açısından zengin yiyecekler yiyerek tüm durumun üstesinden gelebilirsiniz. Bunlar tavuk, yumurta, çorba, meyveler, susam ve ayçiçeği tohumlarıdır. Bu durumda olan şey, vücudunuzun östrojen seviyelerinin artmasıdır ve buna karşılık göğüs büyüklüğünüz kısa sürede gelişir. Bu, hem hormonlarınız hem de sağlığınız üzerinde çalışmak için iyi ve doğal bir tekniktir.

Vitaminler

Göğüslerinizi büyütmek için çeşitli vitaminlerden faydalanmanız mümkündür. Birlikte bir araya getirilen vitaminler, göğüslerin toplam gelişiminin büyük ölçüde artmasına yardımcı olur. Örneğin, C vitamini olan sitrik vitamin, kollajenin restorasyonuna yardımcı olur ve bu da göğsünüzün dolgunluğunu arttırır. 

Bu olsa da, B6 vitamini sıfırdan kırmızı kan hücrelerinin oluşumunda rol oynar. Daha sonra, E vitamininden bahsetmek gerekir. E vitamini, vücuttaki kolesterolü düzenlemeye yardımcı olur böylece fazla yağın yanlış yerlerde depolanmasını önler.

A vitamini cilt hücresi büyümesine ve kendi kendine yenilenmesine yardımcı olur. Bunlar bir araya geldiğinde, meme boyutunun artmasına, bu arada herhangi bir yan etki olmadan mükemmel ve en doğal şekilde yardımcı olurlar. Aynı şekilde, her bir vitamin türüyle bol miktarda meyve ve sebze ile takviyeler alabilir veya günlük yiyeceklerden vitamin alabilirsiniz. 

Göğüs masajı

Kan dolaşımını iyileştirmek söz konusu olduğunda iyi bir masaj her zaman yararlıdır ve bu sadece göğüsleri sağlıklı ve hastalıklardan uzak tutmakla kalmaz aynı zamanda büyümeye de yardımcı olur. Zeytinyağı gibi doğal bir yağ, memelere ilave faydalar olarak önemli besin maddeleri sağladığından kullanılabilir. Görünür sonuçlar için göğüslerin her birine günde 5-7 dakika masaj yapılmalıdır. Bu en iyi göğüs büyütme tekniklerinden biridir.

Göğüslerinize masaj yapma fikrine alışırsanız, göğüs büyütme hormonu olarak bilinen, özellikle küçük göğüsleriniz varsa, yardımcı olan genel prolaktin üretimini uyardıklarını fark edeceksiniz. Avuç içlerinizi önce biraz ıstmak için ovun ve sonra göğüslerinize yerleştirin ve saat yönünde ve ters yönde döndürün. Günlük en az beş dakika masaj yapın. Göğüs masajı tekniği, size çok yardımcı olacaktır.

Sporla Göğüs Nasıl Büyütülür?

Göğüs kaslarını güçlendirip doğru göğüs büyüklüğüne ulaşmanıza yardımcı olabilecek çeşitli egzersizler vardır. Göğüs presleri, şınav ve göğüs kompresyonları bunlardan bazılarıdır. Bu amaçla profesyonel kişilerin talimatlarına uymak önemlidir.

Evde meme büyüklüğünü artırmanın yollarını mı arıyorsunuz? Sadece meme büyüklüğünüzün yaptığınız egzersizlere ilginç bir şekilde bağlı olduğunu söyleyerek başlayalım. 

Kollarınızı 10-15 kez hızlıca sallayın, 5 saniye duraklayın ve aynı şekilde 10-15 kez ters yönde sallayın. Gün boyunca bu hareketi sürekli olarak tekrarlayın.

Bunun dışında, kolların mesafesini koruyarak duvara bakın ve dirseklerinizi bükmeden duvardan kendinizi itin. Bunu 10 saniye yapın ve bir mola verin. Arzu edilen sonuçlar için her sabah 20 kez bu hareketi tekrarlayın.

Bitkisel Yağlar ile Göğüs Büyütülür mü?
Bitkisel Yağlar ile Göğüs Büyütülür mü?

Bitkisel Yağlar ile Göğüs Büyütülür mü?

Meme büyüklüğü, çoğunlukla kalıtım ve vücut ağırlığı ile belirlenir. Uçucu yağlar geleneksel anlamda küçük göğüsleri büyütemezler ancak daha dolgun ve sıkı görünmelerini sağlayabilirler. Yaşa bağlı olarak göğüslerin sarkmasını, aromaterapi yağları düzeltebilir ve göğüsleri sıkılaştırmaya ve görünümünü iyileştirmeye yardımcı olabilir. Ayrıca hamilelik sırasında meme büyüklüğündeki dalgalanmalardan dolayı oluşan çatlakları önleyebilirler.

Soğuk Su Tedavisi

Küçük bir cam kasede selvi yağı ile cadı fındığı yağını karıştırın. Ardından bu karışımı bir kase soğuk suya ekleyin. Daha sonra her bir göğsünüze en az 10 kez bu karışım ile masaj yapın. Soğuk su ve yağların kombinasyonu dokunun büzülmesine neden olacak ve bu da göğüslerin daha sıkı ve daha kalkık görünmesini sağlayacaktır.

Ilık Masaj Yağı

Misk adaçayı yağı, rezene yağı, sardunya yağı ve limon otu yağını, jojoba yağı bazında karıştırın. Bu karışım ile her gün dairesel hareketlerle göğüslerinize masaj yapın. Bu karışım, göğüslerin daha dolgun ve sıkı görünmesini sağlamalıdır. En iyi sonuçlar için daha fazla kaldırma sağlamak için egzersizler ile birlikte bu masajı yapabilirsiniz.

Soğuk Masaj Yağı

Ilık suyla dolu bir küvette otururken göğüslere bir buz bardağı ile masaj yapın. Bir buz bardağı yapmak için, bir kağıt bardağa suyu doldurun ve kağıt bardağı buzlukta dondurun. Kağıt bardağı bir santim yukarıdan yırtın ve kabın geri kalanını tutamak olarak kullanın. Buz çok soğuksa, göğüslerinizi musluktan soğuk suyla yıkayın. Buz işleminden sonra, jojoba yağı, karabiber esansiyel yağı, limon yağı, selvi yağı ve nane esansiyel yağlarından yapılmış bir karışımla göğüslerinize masaj yapın. Buz masajı ve uçucu yağların kombinasyonu göğüsleri kaldırır ve sıkılaştırır ve daha büyük görünmesini sağlar.

Göğüs Kremi

Shea yağı, Afrika ağacı fındıklarından yapılan doğal bir nemlendiricidir. Shea yağı ve jojoba yağı cilt kremi ile göğüslerinizi nemlendirin. Göğüsleri kaldırmak, sıkılaştırmak ve daha dolgun bir profil oluşturmak için maydanoz yağı, nane yağı, adaçayı yağı ve angelica esansiyel yağlarını bu karışıma ekleyin. Doğal haliyle, shea yağı çok sert, beyazımsı bir maddedir. Kremsi hale getirmek için mikrodalgada eritin, jojoba ve uçucu yağları ekleyin, sonra soğudukça bir el blenderi ile karıştırın. Bu doğal krem ile her gün en az beş dakika göğüslerinize masaj yapın.

Şu içerik ilginizi çekebilir: Hindistan Cevizi Yağı Ne İşe Yarar?

Göğüs Büyütme Konusunda Etkili Olan Bitkiler

Kadınlar, cerrahi bir seçenek olmadan çok önce göğüs sağlığı için ve göğüsleri büyütmek için şifalı otları yüzyıllardır kullandılar. Sonuçlar anında olmasa da, göğüs sağlığını geliştirmek için bitkileri kullanmanın birçok avantajı vardır. Otların uygun kullanımı zararlı yan etki riski taşımamaktadır ve birçok ek sağlık yararı vardır.

Deve Dikeni

Deve dikeni bitkisi, karaciğeri temizlemek ve yeniden inşa etmek için yaygın olarak kullanılan bir bitkidir. Ayrıca, kan akışını ve kan saflaştırma sürecini iyileştirmeye yardımcı olur. Bu, doğru besin transferi ve emilimini geliştirir. Bu da vücudumuzun sağlıklı göğüsler için hayati önem taşıyan daha fazla besin aldığı anlamına gelir. Deve dikeni sayesinde göğüsleriniz daha büyük hale gelebilir. 

Saw Palmetto

Saw Palmetto, kadınlarda aşırı androjen seviyelerini azaltan bir bitkidir. Bu, testosteron gibi aşırı erkek hormon seviyelerini azaltmayı içerir. Aşırı androjen seviyeleri azaldığında, östrojen gibi kadın hormonlarının etki yaratma yeteneği daha yüksektir. Bu, vücudumuzun daha büyük göğüsleri doğal olarak teşvik etmek için östrojen kullanma yeteneğine sahip olduğu anlamına gelir.

Kırmızı Yonca

Kırmızı yonca, çeşitli fitoöstrojen türleri içeren bir bitkidir. Fitoöstrojenler doğal olarak bitkilerde bulunur ve östrojenin etkisini taklit eder. Bu, kadınlarda hormon seviyelerinin dengelenmesine yardımcı olabilir ve doğal olarak daha büyük göğüsleriniz olmasını sağlar.

Göğüs Büyütme Nasıl Yapılır ve Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Bizi Instagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz!

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx