Moda

Zayıf Gösteren Renkler Erkek Önerileri

Zayıf Gösteren Renkler Nelerdir?

Reklamlar

Zayıf gösteren renkler erkeklerin moda anlayışı için çok önemlidir. Gardırobunuz her zaman sizin için çalışmalı, size karşı değil ve kilolu olan insanlar için, daha zayıf görünmenize yardımcı olacak bazı basit ipuçları ve püf noktaları var. Her boy ve bedendeki erkekle çalışan stilistlerden yıllar içinde öğrendikleri birkaç basit öneriyi sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Zayıf gösteren renkler erkekler için önerileri sizler için hazırladık. Böylece artık çok daha ince ve uzun görünebilirsiniz. 

Doğru bedeni seçin

Daha kilolu erkeklerin daha bol kıyafetler giymesi gerektiği yaygın bir yanlış anlama olabilir. Aslında bu yanlış. Daha ince görünmek istiyorsanız, şeklinize uyan doğru uyumu bulmak daha da önemlidir. Önce doğru bedeni alın, sonra da uygun şekilde uyarlanmış şeyler alın. Daha fazla bilgi için kıyafetlerin beden tablosuna göz atmayı unutmayın!

Koyu renkler en iyi arkadaşınızdır
Koyu renkler en iyi arkadaşınızdır

Koyu renkler en iyi arkadaşınızdır

Doğru, koyu renkler, özellikle alt yarınızda doğal olarak çok daha zayıf görünmenizi sağlar. Ayrıca, koyu, tek renkli bir efekt de zayıflamanıza yardımcı olabilir.

Reklamlar

Daha büyük desenleri kullanın

Bazı desenleri giyebilirsiniz ancak daha büyük figürünüze uyması için desenlerin boyutunu daha büyük tutabilirsiniz. Ve evet, yatay çizgilerden kaçınmak istediğiniz de doğrudur bunlar yalnızca genişliğinizi vurgulayacaktır.

Blazer ceketleri düğmeli seçin

Üzerine tam oturan bir takım elbise veya düğmeli blazer ceket giyiyorsanız, sizi görsel olarak inceltir ve görünümünüzü daha zayıf hale getirir. Bize inanmıyorsanız, Tom Ford’a inanın, çünkü o işini biliyor. Düğmeli blazer ceketler belinizi kıstıracak ve size daha ince bir şekil verecek.

Günlük ceketleri ve kazakları fermuarsız seçin
Günlük ceketleri ve kazakları fermuarsız seçin

Günlük ceketleri ve kazakları fermuarsız seçin ya da düğmeleri açık tutun

Bomber ceket veya hırka gibi daha rahat kıyafetler giyiyorsanız, orta kısımlarını parçalamak ve bazı dikey görsel yönler oluşturmak için düğmelerini açık bırakmak istersiniz. Düşündüğünüzün aksine, onları fermuarlı tutmak aslında göbek bölgenize daha fazla dikkat çekecek ve ekstra hacim yaratacaktır.

Doğru malzemeleri seçin

Yanlış kumaşlar ve malzemeler kesinlikle aleyhinize çalışabilir. Kalın, ağır kumaşlar sizi çok hacimli gösterebilir ve çok ince olanlar çok yapışkan olabilir. Doğru dokulu kumaş da sizi daha ince gösterebilir, bu yüzden sizin için doğru olanları bulun.

Reklamlar

Bir veya iki katman ekleyin

İyi oturan bir ceket veya blazer giymek, daha yalın bir görsel görünüm yaratmak için kesinlikle lehinize çalışabilir, ancak bu konuda akıllı olmalısınız. Yaygın bir yanılgı, çok fazla katmanlamanın sizi zayıflatacağıdır, ancak çok fazla olması sizi daha da hantal gösterebilir. Bu yüzden sadece bir veya iki tane parçayı üst üste kulanın. Takım elbise ceketinizin veya blazer ceketin altına bir hırka veya yelek giymeyi deneyin, ancak ceketin düğmesi açıkken iç katmanın düğmeli olması gerekir.

Erkek gömlekler ve kazaklar
Erkek gömlekler ve kazaklar

Erkek gömlekler ve kazaklar

Dar kesim bir gömlek satın alın. Omuzlarınızı, belinizi ve göğsünüzü saran bir gömlek giymek otomatik olarak daha ince bir görüntü oluşturacaktır. Dar, ekstra dar, modern veya atletik kesimlerde gömlekler arayın. Dar kesimi aşırıya kaçmamaya dikkat edin.

Gömlek, herhangi bir görünür alanda çekmeden, tutmadan veya demetlemeden rahatça sığmalıdır. Hareket sırasında düğmeler gerginse, kollarınızı çapraz hale getiremiyorsanız gömlek çok dardır.

V yakalı kazakları ince bir örgü halinde giyin

V yaka, yükseklik yanılsaması yaratır ve çerçeveyi inceltir. İnce örgülü pamuk, yün, (kuzu yünü yerine merinos seçin) kaşmir, ipek veya bele ve kalçalara yüksek oturan ve omuzları, göğsü ve kolları sıkıca saran diğer karışımları giyin. Sadece erkeğin vücuduna ağırlık kattığı için kalın örgü, ağır ve hacimli kazaklardan kaçının.

Erkek pantolonları ve kotları
Erkek pantolonları ve kotları

Erkek pantolonları ve kotları

Gri, lacivert gibi koyu renklerde dar, düz veya düz ön pantolon satın alın. Mümkün olduğunda pilelerden kaçının. Düz veya düz ön pantolonlar, erkeğe daha temiz bir görüntü verir ve figüre hacim katan pilelerden daha az malzeme kullanır. Sık sık ince çizgili giyin.

Erkekler doğal bellerinde pantolon, şort ve kot pantolon giymelidir. Yürürken pantolonun paçası, ayakkabının üst kısmından koparak çorapsız kalmalıdır. Bu, ağır bir görünüm yaratır. Daha kısa ve bacaklar uzun ve yalın yerine kısa ve tıknaz görünmesine neden olur.

Koyu renkler ağırlıktaki kusurları gizlediğinden, kotlar koyu, sade bir yıkamaya sahip olmalıdır. Bacak düz kesilmeli ve bel kalçalara oturmalıdır. Bu, daha ince görünmek isteyen erkekler için en şık jean tarzıdır.

Erkek ayakkabıları ve botları

Formal ve şık erkek ayakkabıları kaliteli deriden, ince tabanlı ve yuvarlak burunlu olmalıdır. Ne pahasına olursa olsun kare burunlu, kalın, lastik tabanlı ayakkabılardan kaçının. Ayrıca, bu bir moda ifadesi olduğundan ve gerçek bir stil olmadığından aşırı sivri burundan kaçının.

Siyah oxford ayakkabılar
Siyah oxford ayakkabılar

Siyah oxford ayakkabılar

Yuvarlak burun, bacağını uzatarak erkeğin uzun ve zayıf görünmesini sağlar. Kalın tabanlar sadece ağırlık ve ağırlık ekler. Botlar doğal olarak elbise ayakkabılarından daha ağır ve kalındır ve herhangi bir çerçeveye ağırlık katar.

Bununla birlikte, yuvarlak burunlu ve ince tabanlı minimal süslemelere sahip Chelsea botları, çöl botları ve diğer ayak bileği yüksekliğindeki botlar, bir erkeğin figürünü incelmeye yardımcı olabilir.

Erkek dış giyim parçaları

Takım elbise ceketinizle aynı bedende pardösüler, ceketler, paltolar, parkalar ve diğer dış giyim ürünlerini seçin. Birçok erkek, çok büyük dış giyim satın alma hatasına düşer. Bu, erkekleri olduğundan daha kilolu gösteren fazla malzeme yaratır.

Dizden sekiz ila on santim yukarıda duran ve üçten fazla düğmesi olmayan paltolar, montlar ve pardösüler satın alın. Bu, vücudunu zayıf göstermeye çalışan bir adam için en gurur verici düzenlemedir.

Çok küçük bir beden büyük olan ceketler satın alın. Ceketler belde durmalı ve kolları uzatmak için kollar daha kısa tutulmalıdır. Elastik belli ceketler satın almayın. Bu, orta bölüme ağırlık katar.

Erkek aksesuarları
Erkek aksesuarları

Erkek aksesuarları

Minimal malzeme, dikey çizgiler, yumuşak renkler ve minimal şekil ve süslemelere sahip eşarplar, şapkalar, gözlükler, eldivenler, kravatlar ve diğer aksesuarları seçin. Sadelik burada devreye giriyor. Ne kadar az aksesuar takılırsa, erkeğin çerçevesini inceltmek için o kadar az yapması gerekir.

Bu basit stratejiler, spor salonunda bir damla bile terlemeden veya kısıtlı bir diyet nedeniyle en sevdiği yemeği kaçırmadan siluetini inceltmek ve düzeltmek isteyen erkekler tarafından kullanılabilir. Onları bir araya getirin ve ne kadar kilo verdiğinizi fark ettiklerinde herkese teşekkür edin.

Zayıf gösteren renkler erkek önerileri adlı yazımızı beğendiyseniz, Kışlık Ayakkabı Bayan Modelleri adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bizi Instagram’dan takip edebilirsiniz: Begonya Kadın

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx