Saç BakımıSaç Modelleri

En Güzel Resimli 10 Balyaj Modeli

Tüm Zamanların Trendi Balyaj Modelleri

Reklamlar

Kadınlar için en değişilmez saç tasarımı araçlarından olan balyajlar ile hoş, sıra dışı, ışıltılı ve eşsiz görünmek mümkün olmaktadır. Saçların boylarına ya da uçlarına uygulanmak suretiyle gerçekleşen balyaj modelleri ile doğal ya da boyalı saçların daha fazla ışıltı ve volüm kazanması mümkün olacaktır. Özellikle saçlarında ışıltıyı güneş etkisiyle gerçekleşmişçesine seven kadınlar için benzersiz bir güzellik kaynağı olan bu balyaj modeli ile yaz kış etkileyici ve dikkat çekici olmak oldukça olanaklıdır.

En Etkileyici 10 Balyaj Modeli
En Etkileyici 10 Balyaj Modeli

En Etkileyici 10 Balyaj Modeli

İşte her dönem ve her mevsim dikkat çekici olmanızı sağlayacak en etkileyici 10 balyaj modelleri!

Kalın Balyaj Modeli

Yoğun görünümlü balyaj modelleri konusunda oldukça ısrarlı olan kadınlar için en uygun model olan kalın balyaj ile özellikle saçların arka bölümünde geniş hacimli ışıltılı alanlar oluşturmak mümkündür. Oldukça iddialı olan bu modelin tercih edilmesi ise kısmen risk içermektedir.

Reklamlar
İnce Balyaj Modeli
İnce Balyaj Modeli

İnce Balyaj Modeli

Uzun ve dalgalı saçlar için benzersiz bir ışıltı kaynağı olan ince balyaj ile daha sadelik taraftarı olan kadınlara oldukça uygundur. Özellikle küllü renkler ile uygulanması durumunda hoş bir görünüm elde edilmesi sağlanıyor olmakla birlikte saçın son derece doğal ve hacimli durduğu da belirtilmelidir. Bu model son dönemde en çok tercih edilen balyaj modelleri arasında olmakla birlikte uzun saçlar için en ideal modellerden biridir. 

V Kesim Balyaj Modeli
V Kesim

V Kesim Balyaj Modeli

Yine dalgalı saçlar için oldukça hoş bir görünüm elde edilmesini sağlayan V kesim için uygun bu balyaj modelleri ile saçların ahenk ile dans ettiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Yüksek düzeyde hareket içeren v kesim balyaj ile saçlar olduğundan çok daha fazla hacimli görünebiliyor olmakla birlikte aynı zamanda omzu açık elbise ya da kıyafetler ile oldukça başarılı bir kombinin oluşmasını da sağlamaktadır.

Açık Küllü Kumral Üzerine Altın Sarısı Balyaj Modeli

Günümüzde en çok tercih edilen saç boyası renklerinden olan açık küllü kumral saçlara balyaj yapılması durumunda benzersiz bir görünüm elde edilmesi oldukça olasıdır. Bu kapsamda açık küllü kumral üzerine altın sarısı modeli küllü kumral ile altın sarısının benzersiz uyumu ve kombinasyonu üzerine kuruludur. Bu model kapsamında saçlar daima canlı olduğu gibi aynı zamanda güneş altında oldukça parıltılı bir saça sahip olunmasını sağlamaktadır.

Krepe Balyaj Modeli

Krepe balyaj modeli saç uçlarında daha yoğun ışıltı arzu eden kadınla özel olarak tasarlanmıştır. Bu model kapsamında balyaj saç uçlarına daha yoğun şekilde uygulandığından uçlarda daha ışıltılı bir görünüm elde edilmesi oldukça muhtemeldir.  

Reklamlar
Ombre Balyaj Modeli
Ombre Balyaj Modeli

Ombre Balyaj Modeli

Ombre her ne kadar balyajdan farklı bir uygulama gibi görünse de her iki işlemi birbiri ile kesiştiren ombre modeli ile renkten renge saç üzerinde geçiş sağlanmaktadır. Böylelikle saçın belli bölgelerinde daha ışıltılı bir görünüm elde edilecektir.

Katmanlı Kısa Dalgalı Balyaj Modeli

Saç içerisinde farklı renk tonlarının belirgin bir harmoni kurmasından rahatsız olmayan kadınları benzersiz bir görünüme getirecek olan katmanlı kısa dalgalı balyaj ile kısa ve kabarık saçların kombin edilmesi mümkündür. Özellikle yaz ayları için bu model eşsiz bir mahiyete sahiptir.

Balyaj Gölgeli Bob Kesim Saç Modeli

Simetrik bir saç tasarımı için muhteşem bir seçenek olan balyaj gölgeli bob kesim saç modeli kısa saçları ile kadınsı bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar için birebirdir. Bu model kapsamında saç vurgusu belirgin bir şekilde ön plana çıkıyor olmakla birlikte yine yaz ayları için kullanım ve bakım açısından büyük avantajlar sağlamaktadır.

 Yarı Balyajlı Saç Modeli
Yarı Balyajlı Saç Modeli

Yarı Balyajlı Saç Modeli

Beyaz, sarı ve kahverengi ile üçlü bir harmoni elde edilmesini sağlayan yarı balyajlı saç modeli ile saçların daha canlı ve dalgalı görünmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca kullanım bakımından da önemli avantajlar sağlayan bu saç modeli ile saç stili sahibi olmak mümkündür. Böylelikle stilinizi saçınız ile yansıtmasınız da bu model ile oldukça olasıdır.

Çikolata Kahve Üzerine Dalgalı Balyaj Modeli

Çikolata kahve üzerine dalgalı balyaj modeli tüm saç tipleri için uygun olmakla birlikte kalın kahve rengi üzerine sarı ışıltıların eklenmesi ile yapılmaktadır ve bu kapsamda benzersiz bir görünüm elde etmek mümkündür.

Kolay Saç Modelleri yazımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx