Saç BakımıSaç Modelleri

Kolay Saç Modelleri

Günlük Hayatta Kullanabileceğiniz Kolay Saç Modelleri

Reklamlar

Özellikle gündelik yaşantı ve iş yaşantısı arasında hapsolan kadınlar için kolay saç modelleri kurtarıcı bir role sahiptir. Bilineceği üzere her zaman kendimize en etkili şekilde zaman ayırmak ve dolayısıyla yoğun gündelik yaşantıya ön hazırlık yapabilmek adına kendimizle ilgilenmek mümkün olmamaktadır. Bu tarz durumlarda kolay saç modelleri kurtarıcı bir işlev ile kısa süre içerisinde şık, hoş, çekici ve eşsiz bir görünüme sahip olunmasını sağlayacaktır.

Hayat Kurtaran Kolay Saç Modelleri
Hayat Kurtaran Kolay Saç Modelleri

Hayat Kurtaran Kolay Saç Modelleri

Hayat kurtaran saç modelleri kısa sürede kolayca hazırlanabiliyor olmasının yanı sıra aynı zamanda pek çok farklı seçenek ile sunuluyor olduğundan her ortamda ve her kombinasyona en iyi şekilde uyum sağlanmasına da imkân tanır. Bu kapsamda bu modeller ile gündelik yaşantının karmaşıklığına ve zorluğuna en yüksek perdeden meydan okumak kadın adına oldukça kolay olacaktır.

En Kolay 10 Saç Modeli

İşte çok kısa süre içerisinde en etkileyici ve hoş olunmasını sağlayan en kolay 10 saç modeli:

Reklamlar

Günlük ve Sıradan Topuz Modeli

Hemen her kadın tarafından en çok tercih edilen saç modellerinden olan günlük ve sıradan topuz modeli en kolay saç modelleri arasında ilk sırada kendine yer bulmaktadır. Ayrıca her ortama uygun olmasıyla da dikkat çeken bu saç modeli doğru makyaj ve kıyafet ile kombin edilirse eşsiz bir görünüm elde edilmesine oldukça imkân tanır.

Balıksırtı Örgü Modeli
Balıksırtı Örgü Modeli

Balıksırtı Örgü Modeli

Tüm örgü modelleri arasında en kolay yapıma sahip olan balıksırtı örgü modeli gündelik yaşantı içerisinde en şık genel görünüme sahip olabilmek adına saçların ön plana çıkmasını sağlar. Bu kapsamda yapılması gereken tek şey ise gevşek olacak şekilde sağ fe sol taraftan bir tutam saç alınarak örülüp, bunların ortada birleştirilmesidir.

Yuvarlak Topuz Modeli

En kolay saç modelleri arasında klasik olan bir diğer model ise yuvarlak topuz modelidir. Bu modelin yapılabilmesi için ise uygulanacak yöntem sadece sağ ve sol taraftan birer tutam saç alınarak ortada bu saçların düğümlenmesi ve saçın tel tokalar ile sabitlenmesidir.

At kuyruğu model
At kuyruğu model

At Kuyruğu Modeli

At kuyruğu modeli de yine bilineceği üzere en kolay saç modellerinden biri olmakla birlikte aynı zamanda sabit bir şekilde durması oldukça zor olan ve bu sebepten dolayı da son derece rahatsızlık veren saç modelidir. Bu kapsamda hayat kurtaran bir detay ile kuyruğun sabitlenmesi mümkündür. Kuyruk yapıldıktan sonra toka ile sabitlenir ve tokaya dik olarak tel tokalar yerleştirilir. Artık at kuyruğu sabittir ve özgürce hareket edilebilir.

Reklamlar

Dağınık Yan Topuz Modeli

Dağınık yan topuz modeli ile eşsiz bir görünüm elde etmek oldukça kolaydır. Topuzun kafanın sol tarafına doğru kaydırılması ve bir tutam ince saçın açıkta bırakılması bu saç modeli için yeterlidir ve salaş topuz tercih edecek kadınlar için en ideal yöntemdir.

Tel Tokalı Tasarım Saç Modeli

Küçük dokunuşlar ile gündelik hayat içerisinde sıra dışı saç stilleri elde etmek mümkündür ve buna en güzel örnek tel tokalı saç tasarımı modelidir. Oldukça kolay olan model kapsamında saçlar sol yana doğru toplanır ve sağ tarafta bulunan saçlar simetrik olacak şekilde tel tokalar ile tutturulur. Böylelikle hem rahat hem de şık bir saç görünümü elde edilebilmektedir.

Burgulu Yarım Toplama Modeli

Burgulu yarım toplama modeli saç stili ise en kolay saç modelleri kapsamında en yorucu olabileceklerden biri olmakla birlikte bu bile son derece basit bir modeldir. Saçın iki yanından alınan tutam saçlar ortada burgu olacak şekilde birleştirilir. Şıklık ve konfor aynı anda elde edilmiş olacaktır ve üstelik son derece basittir.

Kısa saçlar için saç modeli
Kısa saçlar için saç modeli

Kısa Saçlar İçin Tokalı Saç Modeli

Kısa saçlar için tokalı saç modeli ise düşünüleceği gibi oldukça basittir dağılan saçlar küçük tokacıklar yardımıyla sağdan ve soldan toplanabilir. Bu detay hayat kurtarmaya adaydır.

Fiyonk Detaylı Topuz Modeli

Fiyonk detaylı topuz modeli için ise yapılması gereken tek şey topuzun inşa süreci tamamlandıktan hemen sonra saçın arka sağ bölümüne küçük bir hareket ile fiyonk detayının yerleştirilmesidir.

Arkadan Düğümlü At Kuyruğu Modeli

Arkadan düğümlü at kuyruğu modeli de at kuyruğu yaparak gündelik yaşantıya giriş yapacaklar için kuyruğa küçük detaylar ilave edilmesi üzerinedir.

Kolay saç modelleri yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca abiye Saç Modelleri ve En Zarif 10 Saç Modeli yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx