Dizi Haberleri

Elkızı Dizisi Konusu Nedir?

Reklamlar

Elkızı Dizisi konusu, oyuncuları ve karakterleri çok merak edilmektedir. Elkızı dizisi konusu nedir, oyuncuları, nerede çekildiği gibi merak edilen soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Elkızı dizisi yeni sezonda seyirci ile FOX TV ekranlarında buluşmaya hazırlanmaktadır.

Elkızı Dizisi Konusu Nedir?

FOX TV’nin kanalında yer alan bilgide dizinin hikayesi hakkında açıklama şu şekilde:

“Gemi su almaya başladığı gün, ilk “El kızı”nı attılar aşağı..”

Reklamlar

Biz çok mutlu bir aileydik. Annem babamın gözünün bebeğiydi. Gelini değil kızıydı babaannemin. Bir tanesiydi bütün sülalenin. Sonra bir gün babam başka bir kadını sevdi. Doğurduğu çocuğa kadar onların, annemse elin kızı oldu birden. Gemi su almaya başladığı gün ilk anemi attılar gemiden.

Annesinin kaderini yaşarmış kızlar. Ama bilmedikleri bir şey var. Kaderimi annemden, kanımı babamdan almışım ben. Annem gibi kendime kıymam.

Ne diyordu sahi türküde? “Duvarda elek mi olur? Elkızı melek mi olur?”

Eee madem “Elkızı”yız, türkülere konu olmuş namımız, hakkını vermek lazım.

Reklamlar

Ben şimdi o beni attıkları gemiyi cayır cayır yakmaz mıyım?”

Elkızı dizisinin ana konusu Ezo isimli bir genç kızın annesinin kaderini yaşaması ve intikam alması olacaktır. Ezo karakterine Sevda Erginci can vermektedir.

İlginizi Çekebilir: Yalancı Dizisi Konusu

Elkızı Dizisinin Oyuncuları Kimler?

ElKızı - Sevda Erginci
ElKızı – Sevda Erginci

Dizinin oyuncu kadrosunda Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Fırat Doğruloğlu, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli ve Macit Koper gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Elkızı Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Elkızı dizisinin 3 tane fragmanı yayınlanmış ve fragmanları ilgi çekmiş ne zaman başlayacağı merak edilmiştir. Dizi yeni sezonda 23 Ekim Cumartesi günü ilk bölümü FOX TV ekranlarında seyirci ile buluşacaktır.

Elkızı Dizisi Nerede Çekilmiştir?

Elkızı dizisinin çekimleri Muğla’da yapılmaktadır. Dizi NTC Medya imzalıdır. Oyuncu kadrosu ile merak edilmektedir.

Elkızı Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Ezo Bozdağlı – SEVDA ERGİNCİ

Dizide Sevda Erginci Ezo Bozdağlı olarak ekranlara gelmektedir. Ezo annesinin ölümünden sonra küçük yaşta öksüz kalmıştır. Babaannesi tarafından göz ardı edilerek sevgisiz büyümüştür. Bu nedenle hırçın, intikamcı birisidir. Bir anda karar verir ve gözü döndüğünde de hiç birşeyi görmez. Bu nedenle de pire için yorgan yakabilir. Hayattaki amaçlarından birisi annesi gibi öğretmen olmak iken diğeri de aşk evliliği yapmaktır. Fakat babası gibi bir adamla evlenmeyip annesi gibi bir hayat yaşamamaya yemin etmiştir.

Harun Karasu – İSMAİL EGE ŞAŞMAZ

İsmail Ege Şaşmaz dizide Harun Karasu olarak ekranlara gelmektedir. Yakışıklığının kadınlar üzerindeki bıraktığı etkinin farkındadır. Bunu da istediklerini elde etmek için çekinmeden kullanır. Geleneksel erkekler gibi değildir. Aksine kadının zengin olmasını bir avantaj olarak görmektedir. Ama sırf parası için de bir kadın ile birlikte olmaz. Karşısına Ezo çıkar. Şimdiye kadar karşılaştığı kadınlardan çok farklı olması dikkatini çeker. Ezo’nun tarzını, konuşması ilgisini çeker. Sadece giyimi Harun’a uygun değildir.

Cavidan Bozdağlı – PERİHAN SAVAŞ

Cavidan Bozdağlı - PERİHAN SAVAŞ
Cavidan Bozdağlı – PERİHAN SAVAŞ

Perihan Savaş dizide Ezo’nun babaannesi Cavidan Bozdağlı’dır. Cavidan gelenekçi ve dominant biridir. Ona göre en önemli olan şey kan bağıdır. Soy isimlerini zedeleyebilecek hiçbir davranışa tahammülü yoktur. Ezo’yu sevse de doğru bildiklerinden taviz vermemektedir. Bu nedenle de babaanne ve torun sürekli karşı karşıya gelmektedir.

Resul Bozdağlı – FİKRET KUŞKAN

Resul Bozdağlı - FİKRET KUŞKAN
Resul Bozdağlı – FİKRET KUŞKAN

Fikret Kuşkan dizide Resul Bozdağlı karakterine can vermektedir. Resul Bozdağlı hoyrat, kaba, sevgisiz, acımasız bir adamdır. Çok zeki ama zekasını kötü yerlere kullanmaktadır. Şanslı birisidir, babasının sıfırdan var ettiği şirketin başında geçerek şirkette kendi korku imparatorluğunu yaratmıştır. Birden çok kadın ile ilişkisi vardır ve evlense de diğer kadınlarla da ilişkilerini sürdürmüştür. Ama hep gözdesi Nermin’dir.

Zeliha Bozdağlı – SEDEF AVCI

Dizide Sedef Avcı Ezo’nun annesi Zeliha Bozdağlı olarak ekranlara gelmektedir. Zeliha’nın intihar ettiği söylenmektedir. Fakat Zeliha bir kavga sırasında kocası tarafından balkondan atılmış ve acı bir şekilde hayattan koparılmıştır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx