Teknoloji

En İyi Elektrikli Süpürge Modelleri

Reklamlar

Bir evin olmazsa olmazlarından birisi süpürgelerdir. En iyi elektrikli süpürge modelleri başlıklı yazımızda sizin için en iyi ürünleri sıraladık. Tasarımı ve fonksiyonu ile en ideal elektrik süpürgesi modellerini inceledik. Piyasada pek çok marka ve kalitede çok sayıda satışa sunulan elektrikli süpürgeler içinde hangisini alacağınıza karar vermenizi kolaylaştırmak adına elektrikli süpürge markalarını sizin için seçtik.

Toz Torbasız Elektrik Süpürgeleri

Samsung VC07R302MVP
Samsung VC07R302MVP

Samsung VC07R302MVP Toz Torbasız Elektrik Süpürge

Toz torbasız elektrik süpürgeleri süpürme işinizi en pratik hale getirmek adına tasarlanmış ürünlerdir. Toz torbalar hem kullanımı zor hem de zahmetli ürünlerdir. Toz torbasını değiştir, kullanma zamanı geçen torbaların yerine yenisi al gibi bir sürü zahmetli işler temizlikte canımızı sıkar. Toz torbasız elektrikli ürünler sayesinde artık süpürme sonrası işiniz çok kolay. Samsung VC07R302MVP Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi toz torbasız geniş kapasiteli toz haznesi, güçlü emiş gücü, beş adımdan oluşan filtre sistemi, ergonomik sap tasarımı ve kolay temizlenen filtresiyle size konforlu bir süpürme işlemi sunuyor.

Ürünün sağlamış olduğu kolaylıklar ve avantajlar ile süpürme işini işkenceye çevirmeden keyifli hale getirin. Yüksek emiş gücü sayesinde eviniz tertemiz olsun. Tek elinizle kolayca boşaltabileceğiniz toz haznesi sayesinde tozları ciğerlerinize solumadan sağlıklı ve pratik bir kullanım şekli sağlarsınız. Teknik özellikler açısından gelişmiş pek çok avantajı da ürün beraberinde getirir. Malzemenin kalitesi ve ürünün fonksiyonel kullanımı ile temizlikte rahat edin.

Reklamlar
Blizzard CX1 Parquet Ecoline
Blizzard CX1 Parquet Ecoline

Blizzard CX1 Parquet Ecoline Açık Mavi Elektrikli Süpürge

Kalite ve işleviyle yine en iyi elektrikli süpürge modelleri içinde en iyilerden biri olan harika bir modeli sizin için inceledik. Süpürgede devrim niteliğindeki yeniliklerden bir olarak karşımıza çıkan Blizzard CX1 Parquet Ecoline Açık Mavi Elektrikli Süpürge sizler için en iyi şekilde tasarlandı. Estetik görünümü, geniş yelpazede kullanım kolaylıkları ve avantajları ve daha pek çok özellikleriyle ürün kalitesi ve görünümüyle göz dolduruyor.

Ürünün özelliklerine bakacak olursak temizlikte sağlamış olduğu kolaylıklar ve avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • 360 derece dönebilen benzersiz tasarımda DynDrive tekerlekler,
 • Kolay bir şekilde sarılabilen ayak pedal avantajıyla pratik sarma özelliği gösteren ideal kablo sarımı,
 • Pratik ve kolay bir şekilde boşaltılabilen tek el hareketiyle yukarıdan kolayca alınabilen ve ayrıca bir düğmeyle dikey şekilde çöp kutusuna boşalan toz hazne boşaltım sistemi,
 • Minder başlığı, ince uçlu başlı gibi birinci sınıf ek ürünleri de bünyesinde barındıran avantajı,
 • Yavaş bir şekilde güç arttırma özelliği,
 • Sıcaklık koruma sistemiyle aşırı ısınmaya karşı duyarlı termal koruma sistemi,
 • Çekiş borusu, çekiş hortumu ve kablosu ile geniş alanlarda kullanım olanağı sunma gibi pek çok avantajlı özellikleri bulunan harika bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. İşlevi, kalitesi ve çok yönlü kullanım alanı ile ürün süpürgeden öte mükemmel bir temizlik sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır.
Arnica ET 15200 Karayel
Arnica ET 15200 Karayel

Arnica ET 15200 Karayel Islak- Kuru 2400 Watt Elektrikli Süpürge

En iyi elektirikli süpürge modelleri içinde fonksiyon ve tasarımı ile ilgi çeken ürünlerden birisi de Arnica ET 15200 Karayel Islak- Kuru 2400 Watt Elektrikli Süpürge marka üründür. Ürün işlevsel olarak pek çok özelliklere sahip olduğu gibi oldukça da ekonomiktir. Uygun fiyata ve çok işlevsel elektrik süpürgesi almak isteyenler için ideal marka süpürgelerdendir. Klasikten vazgeçemeyenler için kullanımı pratik ve çok yönlü işlevselliği olan bir marka olarak tercih edilebilir süpürgelerdendir. Ürünün sağlamış olduğu avantaj ve olanakları da sayacak olursak genel olarak ürünün bize sunmuş olduğu olanaklar şunlardır:

2400 W çekim gücüyle mükemmel temizlik sağlar

Ürün 2400 W çekim gücüyle maksimum çekiş hızı sağlamaktadır. Böylece halıların en dibindeki kirlerin bile kolayca halıdan uzaklaştırılması sağlanmaktadır. Bu sayede halılarınız ve halılarınız dışındaki tüm yüzeylerin derinlemesine temizliğinde etkilidir.

Reklamlar

Islak ve kuru mod özelliği

Hem ıslak hem de kuru temizleme sağlayan ürünü istediğiniz moda getirerek çalıştırabilirsiniz. Günlük ve derinlemesine temizlik için ihtiyacınız olan modu ayarlayabilir ve ürünü kullanabilirsiniz.

Ek Aparatlarla temizlikte maksimum hijyen sağlanır.

Koltuk araları, perde gibi pek çok yerleri süpürmek için normal süpürge aparatı yanında ek aparatlarda sunulmaktadır. Böylece temizlik konusunda maksimum hijyen sağlamanız planlanır.

Philips FC9751/07
Philips FC9751/07

Philips FC9751/07 Siyah Elektrikli Süpürge

En iyi elektrikli süpürge modelleri içinde ideal marka bir ürün arayanlar için ürün maksimum avantajlar sunan mükemmel bir üründür. Philips FC9751/07 Siyah Elektrikli Süpürge modeli ile en güç kirleri ve tozları bile yüzeylerden derinlemesine çıkararak etkili bir temizlik sağlayabilirsiniz. En yüksek güçte minimum enerji seviyesi sağlayarak temizlikte mükemmel performans elde etmenizi sağlar. 2 litre genişliğindeki toz haznesi sayesinde boşaltma takma yapmadan evinizin tüm köşelerini bir kerede temizlemenize olanak sunar.

Ürünün bunlar dışında sağlamış olduğu daha pek çok olanak vardır: Daha hızlı bir temizlik için ürünü tercih edebilirsiniz. Ürünün içerisinde yer alan siklon filtre sayesinde hem yüzeydeki tozlar hem de havada asılı halde bulunan tozlar temizlenebilmektedir. Böylece temizlikte üstün performans ve hijyen elde edilmektedir. Ses sistemi de normal süpürgelere göre daha az seviyededir. Böylece temizlik yaparken işinizi sessizce halledebilirsiniz. Geç saatlerde bile komşunuzu ya da eviniz içinde yer alan bireyleri rahatsız etmeden temizliğinizi istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Ürün aynı zamanda teleskobik boru özelliğine sahiptir. Bu sayede temizlik esnasında en uzak yerlere bile erişim imkanı elde edebilirsiniz. Dahası ürünün geniş yelpazedeki özellikleri benzersiz bir temizlik sağlamak isteyenler için idealdir.

Philips PowerPro Compact FC923/07
Philips PowerPro Compact FC923/07

Philips PowerPro Compact FC923/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

En iyi elektrik süpürgesi modelleri içerisinde yer alan ergonomik yapısı ve pek çok özellikleriyle dikkat çeken ürünlerden birisi de Philips PowerPro Compact FC923/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge ürünüdür. Modeli incelediğimizde ürünün pek çok avantajlı özellikleri öğrenmekteyiz. Ürünün sağlamış olduğu özellikleri şu şekilde sayabiliriz:

 • Ürünün ilk dikkat çeken özelliklerinden birisi ergonomik tasarıma sahip olmasıdır. Bu özelliği ile pek çok yüzeylerde ürünü kolayca ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Hem halılar hem de zemin yüzeylerde maksimum temizlik elde etmek ürün sayesinde mümkündür.
 • Power Cyclone 4 teknolojisi sayesinde ürün havadaki tozu ve kiri tutar ve dışarıya toz çıkmasını engeller. Bu sayede sağlıklı bir şekilde süpürme işlemi yapmanıza yardımcı olur.
 • Çıkarılabilir ve temizlenebilir haznesi sayesinde size pratik bir kullanım kolaylığı sağlar. Bez ya da kağıt torbaların aksine çıkarılabilir ve kolayca temizlenip takılabilir haznesi sayesinde konforlu bir kullanım olanağı sunar. Zahmetsiz ve kolay bir şekilde süpürme işlemi yapmanızı sağlar. Temizlik yaparken keyif almanızı sağlar.
 • Ses seviyesi olarak düşük seviyede çalışma özelliğine sahiptir. 79 Db ayarında ses seviyesi sayesinde ürünü kullanmak son derece pratiktir. Bu sayede ister evde uyuyan biri olsun isterse alt kattaki komşunuz olsun rahatsız etmeden ürünü kullanabilirsiniz.
 • Yüksek emiş gücüyle temizlikte derinlemesine hijyen sağlar. İstediğiniz yüzeyleri yüksek performanstaki emiş gücü sayesinde en iyi şekilde temizleyebilirsiniz. Temizlikte maksimum hijyen ve kalite elde etmek isteyenler için ideal bir üründür.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bunun yanı sıra, Grundig TV Kanal Ayarlama adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Daha fazla içerik için bizi Begonya Kadın adlı Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx