Saç BakımıSaç Modelleri

En İyi Saç Maşası Modelleri 2021

En İyi Saç Maşası Önerileri

Reklamlar

En iyi saç maşası, tüm kadınların çok merak ettiği bir konudur. Saçınızı nasıl kıvıracağınızı gösteren birçok video var. Bu yüzden bir yazı oluşturduk ve size saçınızı bir saç maşasıyla nasıl kıvıracağınızın yanı sıra saç düzleştirme ürünü ile nasıl kıvıracağınız için altı farklı yol gösteren adım adım fotoğrafları bir araya getirdik. Bu yazının sonunda, spiral bukleler, fıçı bukleler ve aradaki her şey gibi farklı bukleler türlerinin nasıl oluşturulacağını anlayacaksınız. Ayrıca en iyi saç maşası modellerini bulacaksınız.

Saçınızı Saç Maşası ile Nasıl Şekillendirirsiniz?
Saçınızı Saç Maşası ile Nasıl Şekillendirirsiniz?

Saçınızı Saç Maşası ile Nasıl Şekillendirirsiniz?

Başlamadan önce, saç maşasını ustaca kullanmak için bazı ipuçları sunmak istiyoruz.  Saç maşanızla veya saç düzleştiricinizle kapalı pozisyonda pratik yapmanızı öneririz. Biliyorum, aptalca görünüyor. Ancak bu, bu maşalı saç tekniklerini kendinizi yakmadan uygulamanıza izin verecektir. Kendinizi güvende hissettikten sonra ısıyı açın ve saçınızı kıvırın.

Saçınızı kıvırırken daima bir ısı koruyucu sprey kullanın. Isı koruması ile çalışmak saçınızın sağlığı için hayati önem taşır. Isı sadece saçı kurutmakla kalmaz, saçın iç yapısının bütünlüğünü bozabilir ve hatta salonda yatırım yaptığınız o güzel rengin ömrünü kısaltabilir.

Reklamlar

200 derece sıcaklık, saç renginin donuklaşmasını ve solmasını önlemek için kullanılacak maksimum sıcaklıktır. Saçınıza daha az zarar vererek daha iyi bukleler oluşturmak için ütülerinizi aşağı çevirin ve yavaş şekilde kullanarak daha bilinçli olun.

Saçlarınızı maşayla şekillendirmek için profesyonel yaylı saç maşası veya profesyonel bir saç maşası, büyük bir dolaşık açma tarağı, ısı hasarından korumak için termal bir ısı spreyi ve şekillendirici fırça gerekir.

Bu saç maşası teknikleri, size saç maşanızı kullanarak farklı bukleler yaratmayı öğretmek için hazırlandı. Saçı, maşanın etrafına sarıp yön değiştirerek nasıl salaş bukleler oluşturacağınızı göstereceğiz. Saçı, saç maşasının etrafına düz bir hareketle sararak veya saç maşası etrafına sarmadan önce kıvırarak sıkı bukleler oluşturabilirsiniz. Ardından bu tekniklerden ikisini birleştirerek size zarif bir dalga öğreteceğiz. İşte başlıyoruz…

Saç Maşası ile Düz Sarılmış Saçlar

Bu teknik için tercih ettiğimiz saç kıvırma aracımız iki buçuk santim kalınlığında bir saç maşasıdır. Saç maşanızı kullanmadan önce bir ısı koruyucu sprey kullanmayı unutmayın!

Reklamlar

Bu düz sarma tekniği, çok miktarda hacimli geniş bukleler oluşturur. Nihai sonuç bir benzer olacaktır ancak buklelerin sıkılığı, saç tutamlarının genişliğine ve kalınlığına bağlıdır.

Bu teknik için daha geniş tutamlar kullanmanızı öneririz. Bu tekniğin sırrı, saçı kıvrılmadan saç maşasına düz olarak sarmaktır. Saçı, saç maşasına karşı düz tutmak için, maşanın etrafından her döndüğünüzde ellerinizi ayarlamanız gerekecek, aksi takdirde saç doğal olarak maşa etrafında bükülmek isteyecektir. İnce saçlara sahipseniz ve daha fazla hacim istiyorsanız bu bukle tipi tam size göre! 

Saçınızı ısıdan korumak için dikey bir bölüm alın ve bir termal ısı spreyi kullanın, ardından ürünü eşit şekilde dağıtmak için geniş dişli bir tarağı kullanın. Saçın yüzünüze doğru veya yüzünüzden uzağa kıvrılmasını istediğiniz yönü seçin. Saç tutamını, maşanızın etrafına sararken tutamı düz tutmaya odaklanın. Saçınızı, maşanın etrafına dolamayın, maşayı saçlara dolayın. Sonuna gelene kadar saçı, maşanın etrafına sarmaya devam edin. Daha doğal görünen bukleler oluşturmak için saçlarınızı aşağı doğru atın ve parmaklarınızla hafifçe sallayın. Daha küçük saç tutamları almak daha sıkı bir bukle modeli oluşturacak ve daha büyük bölümler daha salaş bir kıvrılma modeli oluşturacaktır. Sizin için mükemmel bukle boyutunu bulana kadar tutamların boyutunu deneyin!

Saç Maşası ile Salaş Bukleli Saçlar
Saç Maşası ile Salaş Bukleli Saçlar

Saç Maşası ile Salaş Bukleli Saçlar

Saç maşanızı kullanarak, bu teknik salaş bukleler oluşturur. Maşanızı alın ve saçı, maşanın etrafına sarın, ancak sadece yarıya kadar aşağıya doğru ve ardından saç tutamının geri kalanında sarma yönlerini değiştirin. Kıvrılmanın yönünü değiştirerek ve uçları dışarıda bırakarak, bu daha rahat ve gevşek dalgalar oluşturmanıza imkan verecektir.

İlk tutamınızla başlayın ve saçı korumak için en az on iki santim uzaklıktan termal ısı spreyi sıkın. Kesiti toplayın, baş ve işaret parmağınızla 90 dereceye kadar yükseltin. Saç maşasını, saç tutamı arkasına gelecek şekilde, tutamın önüne yerleştirin. Saç tutamını tutarak, yüzü yukarı bakacak şekilde ve maşanın etrafına düz bir şekilde sarın (düz bir sarma yaparken saçı, maşanın etrafında bükmeyin).

Düz sargıyı tamamladıktan sonra, bölümü tutun ve maşayı döndürün ve saç derisine yakın bir yere kapatın ve devam etmeden önce saç tutamının tamamen ısınmasını bekleyin. Saç tutamını tutarak maşayı saçtan çıkarın ve maşayı tutamın önünde olmayacak şekilde çevirin. Maşayı son kıvrımınızın yapıldığı noktaya yerleştirin ve işlemi tekrarlayın, düz sarın, maşayı yuvarlayın ve kapatın. Saç tutamının sonuna geldiğinizde, bukleleri ayırmak için elinizle ve parmağınızla bölüm boyunca tarayın. Sonuç, çok doğal görünen salaş bukleler olacaktır. Esnek bir tutuş saç spreyi ile bitirin.

Parmağınızı, maşadaki saçın üzerine yerleştirerek sıcaklığı kontrol edin. Parmaklarınız ısındığında bölümü serbest bırakın.

Saç Maşası ile Spiral Bukleli Saçlar

Yine saç maşanızı ve ısı koruyucunuzu alarak spiral benzeri bir bukle oluşturacağız. Daha küçük bölümlerde çalışarak, saç önce yukarıdan uca bükülür, ardından bu sarmal efekti oluşturmak için bu bükülmüş bölümü saç maşasının etrafına sarılır. Sonuç, ek dokuya sahip sıkı bir spiral bukle olacaktır.

Saçı korumak için küçük bir bölüm alarak başlayın ve en az on iki santim uzaklıktan termal ısı spreyi sıkın. Tüm bölümü tabandan uca çevirin. Bükmek yerine saç bölümünü de örebilirsiniz. Buradaki anahtar, saç kıvrımını bükmek ve saç maşasının etrafına aynı yönde sarmaktır. Yüzünüzden uzağa doğru kıvrılmak istiyorsanız, yüzünüzden dışa doğru bükün ve sarın. Bükülmüş kısmın tamamını saç maşanızın etrafına sarın ve ısınmasına izin verin.

Saç maşanızı çıkarın ve buklelerin soğumasını bekleyin. Başınızın tamamı kıvrıldıktan sonra, gevşetmek ve daha fazla hacim eklemek için bukleleri parmaklarınızla sallayın. Spiral buklelerinizin gerçekten ısınmasına izin verin! Spiral bukleler, ya yeterince ısı almadıkları ya da stili ayarlayacak kadar uzun süre soğumadıkları için çöker!

Saç Maşası ile Kırmızı Halı Dalgaları

Bu teknik için bir saç maşası kullanılabilir. Düz sarma tekniğiyle yaptığınız gibi başlayın, ancak saçı, maşanın etrafına sardığınızda, bölümü spiral tekniğiyle yaptığınız gibi bükersiniz. Bu saç maşası tekniği daha zordur, ancak nihai sonuç yumuşak ama çok dramatik güzel bir dalgadır.

İlk bölümünüzle başlayın ve saçı korumak için en az on iki santim uzaklıktan termal ısı sprey sıkın. Bir tutamı toplayın, baş ve işaret parmağınızla 90 dereceye kadar kaldırın ve doğrudan gözünüzün köşesine doğru kaydırın. Saç maşası, saç tutamının arkasına gelecek şekilde bölümün önüne yerleştirin.

Saçı her zaman parmaklarınızda, maşayla yakın tuttuğunuzdan emin olun. Saç tutamını tutun, yukarı kaldırın ve ardından saçı, yere bakacak şekilde bükün, aşağı kaydırın ve sarın. Maşayı kapatmadan maşaya yakın tuttuğunuzdan emin olarak saçı, maşayı üzerinde kaydırın.

Hareketleri bölümün sonuna kadar tekrarlayın. Sarın, çevirin, sarın, çevirin ve devam edin. Baş parmağınızı serbest bırakın ve avuç içini saç maşasının altına yerleştirin. Saç maşası serbest bırakıldığında saçı avuç içinde yakalayın. Saç tutamı avuç içindeyken, sağlam tutulan bir saç spreyi ile iki atış püskürtün. Bölümü her iki avuç içinde krepleyin ve sıkıştırın. Ama dikkat edin, saçlar çok sıcak olacaktır! Saçın soğumasına izin verin. Saç tutamını avuç içinden çıkarın. Saç tutamını serbest bıraktığınızda salaş dalgalar görünecektir. Herhangi bir kabarmayı evcilleştirmek için biraz hafif yağ serumu ekleyin ve ekstra parlaklık için doğal argan yağı kullanmanızı öneririz.

Saç Düzleştiricisi ile Saçınızı Nasıl Kıvırırsınız?
Saç Düzleştiricisi ile Saçınızı Nasıl Kıvırırsınız?

Saç Düzleştiricisi ile Saçınızı Nasıl Kıvırırsınız?

Sonraki iki teknikte saçınızı, bir saç düzleştirici ile kıvırmanın iki farklı yolunu tanıtacağız. Şerit kıvrımı, başlangıçta gerilimden ve sadece küçük bir bükülme hareketinden oluşan sıkı bir düz kıvrımdır. S dalgası, saçla bir S şekli oluşturarak ve sadece saç düzleştirici, saç tutamının aşağısına vurarak salaş ve organik bir yüzey oluşturur. Hazır mısınız!

Saç düzleştiricinizi tekrar kullandığınızda, şerit kıvrımı, daha fazla bukle ile sıkı bir kıvrımdır ve saç maşanızla oluşturulan bir kıvrımına benzer. Saç düzleştiricisini çapraz olarak saç tutamına yerleştirin ve saç düzleştiricisini sıkıştırırken yavaşça yarım tur döndürecek ve saç düzleştiricisini saç kısmından aşağı doğru kaydıracaksınız. Yarım dönüş ve gerginlik, sıkı bukleleri yaratan şeydir. Sıkı bukleler günlerce sürer ve günler geçtikçe yavaş yavaş sahil dalgası tipi kıvrılmaya dönüşür.

Orta büyüklükte bir saç tutamını alın ve termal ısı spreyi ile hazırlayın. Saç düzleştiricisini dikey ve avuç içi başa dönük olacak şekilde bir elinizle tutun. Saç düzleştiricisini yavaşça saç telinin ucuna doğru kaydırın ve saçı serbest bırakın, bu, saçın bir şık bukleye neden olmasını sağlar. Bukleleri sallamak için ellerinizi kullanın ve bukleleri yerinde tutmak için esnek bir tutuşlu saç spreyi ile bitirin.

Bölümü serbest bıraktığınızda salaş dalgalar görünecektir. Herhangi bir kabarmayı evcilleştirmek için biraz hafif yağ serumu ekleyin ve ekstra parlaklık için argan yağı kullanmanızı öneririz.

Saç Maşası ile S Dalgaları

Bu kıvırma tekniği için saç düzleştiricisine geçeceğiz. Bu dalga türü organik bir bitirme türüdür. Saçla S tipi bir figür oluşturarak ve saç düzleştiricisini dalgalara dokunmak için kullanarak, bu, itme dalgası dediğimiz şeyi yaratır.

Saç düzleştiricisi çalışırken, önce bir termal ısı koruyucu ile püskürttüğünüzden emin olarak yatay saç tutamları alın. Baş parmağınız ve işaret parmağınızla bölümü sıkıştırarak saç derisine yakın bir yerden başlayın. Saç düzleştiricisini tutamınızın üzerine yerleştirin ve bölüm tamamen ısınana kadar saçı aynı yönde iterek bölüme hafifçe vurmaya başlayın. Kıstırma hareketinizi aşağı hareket ettirin ve hafifçe vurun, dokunun, bölüme tekrar dokunun, bu sefer saçı önceki bölümden ters yönde çekerek yapın. Bir “S” kalıbı oluşturmaya odaklanın. Saçınızın ucuna ulaşıncaya kadar bu itme ve çekme desenini tekrarlayın. Sonuç çok güzel! Saç maşasıyla oluşturabileceğinizden farklı bir dokuya sahip gevşek, organik dalgalar oluşturun.

Küçük bölümlerle çalışmayı unutmayın ve harika olmak istediğiniz her şey gibi alıştırma gereklidir! Bu saç maşası ve saç düzleştiricisi tekniklerini acele etmeden deneyin, kendinize denemeden önce bunları öğrenmek için zaman ayırın. En önemlisi, termal spreyinizi unutmayın! Bu saç maşası ve saç düzleştiricisi tekniklerini öğrendikten sonra, yaratıcı olun ve farklı teknikleri birleştirin! Kıvrılma zamanı!

Saç Maşası Modelleri Önerileri
Saç Maşası Modelleri Önerileri

Saç Maşası Modelleri Önerileri

En verimli, kaliteli ve şık saç maşası modellerini bu bölümde bulabilirsiniz.

Ion Golden Titanium 1 ¼” Curling Iron

Klasik bir kelepçeli saç maşası için iki buçuk santim kalınlığında, en yüksek sıcaklıkta harika bukleler oluşturun. Bu, kalın ve sık saçlarda bile kalıcı bukleler oluşturabilirsiniz. Bu saç maşası, kavrama ve manevra, kolay kontroller, kompakt boyut ve sabit duran bukleler gibi neredeyse bir düzine kategoride en yüksek puanı alarak rekabeti alt üst etti. Kullanıcılar, saç maşasının gövdesinin uzun olmasını, özellikle daha kısa kesimler için yararlı olduğunu ve daha kısa sap uzunluğunun, el kavramasını seviyorlar.

Conair Double Ceramic 1″ Curling Iron

Bu seçimi laboratuvarda test etmemiş olsak da, bu iki buçuk santim kalınlığında, klasik saç maşasının fiyatını yenemezsiniz. Göz alıcı pazarlık fiyatına rağmen, Amazon’daki beş yıldızlı yorumları yükseltiyor. İnce ve kalın tüm saç tiplerinde kullanılabiliyor. 

Ion Titanium Pro 1″ Curling Iron

Geçmişte bir labaratuvar testinin galibi olan bu iki buçuk santimlik model, hafif, kavranması rahat ve takılmamış olduğunu kanıtladı. Kullanıcılar, bu saç maşasının çok hızlı ısınmasını seviyor. Saçınızı kolayca kavrar ve birkaç saniye içinde kıvırır. Aynı zamanda pürüzsüz, şık bukleler oluşturmak için yüksek puan aldı ve gönül rahatlığı için altmış dakika sonra otomatik kapanma özelliğine sahiptir.

T3 MICRO Twirl Trio Interchangeable Curling Iron

Üç ayrı aletin tüm etkisini tek bir temiz pakette elde edin. Bu değiştirilebilir saç maşası, iki buçuk santim ila beş santim arasında değişen üç saç maşası boyutuyla birlikte gelir ve konik saç maşaları dahil ayrı olarak satın alınabilecek daha da fazla maşa vardır. Test uzmanları, değiştirilebilir mekanizmayı ve kilitlemeyi etkileyici buldular ve saç maşasının bir kez kilitlendikten sonra sallanmadığını söyledi. Bu seçim, uzun süreli bukleler ve süper pürüzsüz şekillendirme için çekmeden veya takılmadan saçı kolayca serbest bırakma konusunda yüksek puan aldı.

Beachwaver PRO 1″ Curling Iron

Saç stilisti Sarah Potempa tarafından yaratılan bu zaman kazandıran, otomatik saç maşası, ünlülerin kullandığı tek saç maşasıdır. Yüzünüzden uzağa doğru döner, saçları harika bir biçimde kıvırır. Tek yapmanız gereken, saçın bir bölümünü alttan kelepçelemek, düğmeye basmak ve bukle maşasının etrafına dolanışını izlemek. Birkaç saniye tutun, bırakın ve mükemmel bir salaş kıvrımınız olsun. Aynı zamanda iki boyutta gelir: Daha sıkı bukleler için iki buçuk santim maşayı ve daha salaş dalgalar için beş santim maşayı deneyin. Laboratuvar deneyine katılan katılımcılar, “saçı iyi kavradığını” ve sonuçta ortaya çıkan “buklelerin iyi tanımlandığını ve” kısa sürede güzel, doğal görünümlü bukleler “için sabit kaldığını belirtti.

HOT TOOLS Signature Series Gold 1″ Curling Iron/Wand

Kolay manevra kabiliyeti ve ergonomik tasarım için puanlama üstleri olan bu saç maşası, yeni başlayanlar için harikadır. Ayrıca, ilk kez kullananlar için bütçeyi sarsmaz. Test uzmanları, “kelepçenin uzun olması ve saçı iyi tutturması ve sonunda kıstırmaması” fikrini severler. Yeni başlayanlar için kullanımını kolaylaştırdığını sevdiler. Test uzmanları, hafif ve klasik bir tasarım, basit ve işlevsel ve tutması rahat olan ortalamadan daha ince bir tutamaç ile onu hafif ve kontrol etmenin kolay olduğunu buldular.

CHI Lava Ceramic 1.25” Curling Iron

Bu katı saç maşası, kullanım kolaylığı, performans ve memnuniyet açısından yüksek puan aldı ve gün boyunca süren bukleler oluşturmak için tüm ütüler arasında en yüksek notu kazandı. Kıskaç için mükemmel bir puan da dahil olmak üzere, saçı takılmadan veya çekmeden kelepçeden serbest bırakmak için en yüksek puanı aldı: Test uzmanları, “saç maşası, pürüzsüz ve klips iyi çalışıyor” dedi. Bu demir ayrıca test ettiğimiz en yüksek sıcaklığa, kalın, kaba, doğal dokulu veya kıvrılması zor saçlarda bile uzun süre kalıcı bukleler oluşturmak için ideal olan devasa bir 225 dereceye ulaşır.

REVLON Salon Long Lasting Curls Titanium 1.25” Curling Iron

İnce saç kırılgandır ve kırılma korkusu ve düz düşme eğilimi nedeniyle kıvrılması zor olabilir. Bu nedenle Revlon’un bu saç maşası, ince saçlı olanlar için harika bir seçimdir: Ayarlanabilir sıcaklığı, 100 derecedeki toplamamızdaki en düşük sayıya ulaşır ve uzun süreli bukleler ve takılmadan kıvrılma için paketin tepesine doğru performans gösterir. Ergonomi ve sezgisellik açısından yüksek puan aldı ve laboratuar uzmanlarımız, ince saçlı kullanıcılar için aşırı denemeyi önlemek için yararlı olabilecek iyi talimatlara sahip olduğunu keşfettiler.

BIO IONIC Long Barrel Styler Pro 1.25″ Curling Iron

Uzun saçlarınızı kıvırmak için ve maşanın üzerinde yer kalmaması ya da saçı kendi üzerine birkaç kez sarmak zorunda kalmaktan bıktınız mı? Bu iki buçuk santim genişliğindeki alet, markanın çoğu saç maşasından daha uzun olduğunu iddia ettiği namlunun uzatılmış uzunluğu sayesinde özellikle daha uzun saçlar için iyi çalışıyor. Bu seçimi, laboratuvarda test etmemiş olsak da, hayranlar stillerinin saatlerce sürmesini seviyorlar ve bir yorumcu, “bukleler bütün gün sürüyor ve ertesi gün hala salaş buklelerim olabilir” diyor.

BIO IONIC 3-in-1 Styling Iron

Bu akıllı saç maşası aslında bir arada üç alettir: Saç düzleştirici, saç maşası ve saç maşası çubuğu. İki buçuk santim gövde, göz alıcı dalgalar ve bukleler için mükemmeldir ve labaratuvar testlerinde, kullanım kolaylığından performansa ve kullanıcı memnuniyetine kadar her şeyde paketin ortasında puan aldı. Kısa saç test uzmanları, “manevra yapmanın ve yüze veya saç derisine dokunmaktan kaçınmanın kolay olduğunu” ve düşük yanma riskiyle tüm seçenekler arasında en güvenli olduğunu söyleyerek onu özellikle sevdiler. Ayrıca, kısa saç maşası ve kompakt tasarım, daha kısa buklelerde kullanılmasını kusursuz hale getirir.

FHI HEAT Heat Platform Tourmaline Ceramic 1″ Curling Iron

Geçmiş laboratuvar testlerinde bir başka en iyi performans gösteren bu seçim, genel olarak iyi performans gösterdi, en yüksek şekillendirme hızında ve tüketici memnuniyetinde en üst sıralarda puan aldı. Teste katılanlar, saçın hızla ısındığını, şekillendirirken ne kadar hızlı olduğunu sevdiklerini belirttiler. “Çok hızlı çalıştı ve buklelerim bütün gün kilitlendi, bu da ağır, düz saçlarımla elde etmenin zor olduğu şekillendirmeyi sağladı” diye belirttiler.

DRYBAR Mixologist Interangeable Styling Iron

Bu modeli laboratuvarda resmen test etmedik, ancak Drybar’ın asası Laboratuar testlerimizde iyi performans gösterdi, bu nedenle bu yeni üçü bir arada seçimin zaten hayranların favorisi olması şaşırtıcı değil. Tüm kıvrılma ihtiyaçlarınız için üç kullanışlı ataşman ve daha sonra bazıları: Geri alınmış plaj dalgaları için 1 inçlik bir değnek, cilalı bukleler için 1 inçlik bir saç maşası ve dağınık doku için üç uçlu bir sallantı.

Ayrıca, saç maşası üzerindeki kelepçe ısıtılır, böylece daha büyük namluyu bir değnek veya düzleştirici bir yassı demir olarak da kullanabilirsiniz. Bir GH editörü, ataşmanları değiştirme mekanizmasının kullanımının kolay olduğunu ve güvenli ve emniyetli olduğunu, ekranın parlak olduğunu ve kauçuk düğmelerin sezgisel ve basmanın basit olduğunu söylüyor. Alet, her modda hızlı bir şekilde ısınır ve her namlu, parlak, pürüzsüz şekillendirme için pürüzsüz ve takılmazdır.

HARRY JOSH PRO TOOLS Travel 1 ¼” Curling Iron

Seyahat boyutu için etkililikten ödün vermek zorunda değilsiniz: Dermstore’da en çok satanlardan biri olan, şimdi ikon haline gelen Harry Josh saç maşasının bu iki buçuk santim mini maşa versiyonu, orijinalin tüm özelliklerine sadece daha taşınabilir bir pakette sahiptir. Otuz saniyede ısınır, döner bir kordonu ve ayarlanabilir sıcaklık ayarlarına sahiptir ve yalnızca iki yüz gram ağırlığındadır! Daha kısa saç maşasının, kısa saçlar için en uygun olduğunu unutmayın ancak biraz daha fazla dirsek manevrası ile her uzunlukta işe yarar.

DYSON Airwrap Styler

Bir saç kurutma makinesi ve saç maşası gibi bu yüksek teknoloji ürünü şekillendirme aracı, saçınızı nemden kurutmaya sihirli bir şekilde şekillendirmek için altı güçlü sıcak veya soğuk hava akışı kullanır. Saç tellerini sihirli bir şekilde kıvırıcı aparatın etrafına sarıp sarmalayan dahice air jet tasarımı harikadır. Profesyonel bir saç şekillendirme aletidir. Daha düşük ısı kullanarak kuaför düzeyinde şekillendirme sağlıyor ve bu da hasarı en aza indirebilir.

Ayrıca, Evde Kolay Kahkül Kesme Yöntemleri adlı yazımızın da faydalı olacağını düşünüyoruz.

Bizi begonyakadin adlı Instagram hesabımızdan da takip etmeyi unutmayın!

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx