Saç BakımıSaç Modelleri

Hızlı ve Kolay 3 Saç Modeli | OKULA DÖNÜŞ Elvin Levinler

Elvin Levinler Kolay Saç Modelleri

Reklamlar

Elvin Levinler, pek çok çarpıcı videosu ve günlük hayat pratikleri ile milyonlarca kişinin beğenisini kazanıyor. Elvin Levinler, sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme ve spor önerileriyle fit kalmanın sırlarını açıklıyor. Cilt bakımı, cildi güzelleştirmek teknikleri ve saç bakımı ve saç bakımı modelleri önerileri ile şık ve güzel görünmenin yollarını anlatıyor.

Elvin Levinler, özellikle fit olmak ve vücuttaki çeşitli ağır metaller, toksinler ve zararlı maddelerden arındırmak için hazırladığı harika sebze ve meyve sularıyla, enfes detox karışımları ile milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Ayrıca çeşitli ülkelere eşiyle yaptıkları seyahatleri ve deneyimlerini anlatan Elvin Levinler, son zamanlarda Londra’daki yaşamını anlatan çeşitli farklı videolar da hazırlıyor. Bu videosunda da hızlı ve kolay saç modellerini anlatıyor. Biz de Elvin Levinler’in bu videosunu sizler için yazdık.

Elvin Levinler Videosu
Elvin Levinler Videosu

HIZLI VE KOLAY 3 SAÇ MODELİ | OKULA DÖNÜŞ Elvin Levinler Videosu

Merhaba arkadaşlar! Okullar başlıyor, eminim herkes çok heyecanlıdır bu konuyla ilgili.  Ben ne kadar heyecanlı olduğumu hatırlıyorum da, tam bu esnada işinize çok yarayacağını düşündüğüm ve umduğum üç tane saç modelini sizinle paylaşmak istiyorum. Çünkü o sabah hazırlığında, tam da heyecanlıyken insan bir türlü karar veremez, ne yapsam bi de ne olsa beğenmez tam o esnada… O yüzden kolaylıkla yapabileceğiniz ve gün içinde rahatça ve havalı bir şekilde kullanabileceğiniz saç modelleri paylaşmak istiyorum sizinle… Bazıları çok kolay, bazıları zor gözüküyor ama kolay. Hem ince telli saçlar uygulayabilir, hem kabarık saçlar yapabilir. O yüzden de herkesin işine yarayacak bir model düşündüm. Hazırsanız, başlayalım. 

Reklamlar

Ben şimdi yeni banyo yaptım. Önce bir saçlarımı tarıyorum güzelce…  Şimdi önce kolay bir tanesinden, benim normalde de yani okula giderken değil normal hayatımda çok sıklıkla yaptığım bir modelden başlıyorum ve bunu bana birkaç kez sordunuz. Aslında inanılmaz kolay fakat paylaşacağıma söz vermiştim. O yüzden ilk onunla başlıyorum. Diyelim ki saçlarınız çok iyi durumda değil, kabardı. Bir şeyler oldu ve bir şekilde hem toplamak hem de güzel gözükmesini istiyorsunuz. Şimdi ben önce saçlarımı ortadan ayırıyorum çok kesin bir çizgi olmasına gerek yok. Bir tane lastik tokayı bileğime takıyorum. Zaten genelde hep bileğimde bir tane toka olur.

Aslında dünyanın gerçekten en kolay saçı olabilir. Önce enseme yakın bir at kuyruğu yapar gibi başlıyorum. Enseme yakın bir at kuyruğu toplar gibi başlıyorum. Fakat at kuyruğu yapmadan burdan yuvarlamaya, yuvarlak bittikçe de etrafında yine enseme yakın baleden kalma alışkanlıklarım, böyle son noktasına kadar, ucuna kadar döndüre döndüre yapıp tokayı takıyorum. Tabii bu saçı güzelleştiren şey. Böyle pek güzel gözükmediğinin farkındayım. Bu saçın böyle daha hoş ve daha havalı gözükmesi için ben burdan böyle parçalar çekiyorum. Sadece önlerinden değil, birazcık böyle kulak üstünden parçalar çekiyorum ve böyle birazcık saçı şuralardan gevşetiyorum. Yani istediğim böyle çok sıkı böyle sıradan bir topuzmuş gibi değil. 

Aslında bu da çok basit ve çok sıradan bir topuz… Özellikle ben bunu saçımı yeni yıkamışken ve tam kurutamamışken böyle topluyorum ve açtığımda böyle çok güzel hafif dalgalı da oluyor. Hafif kabarmışken veya çok şekle girmiyorken böyle topladığım anda benim günümü acayip kurtarıyor. Ben böyle bütün günümü geçirebiliyorum. Görüşmelere gidiyorum, davetlere katılıyorum. Yani benim için çok pratik bir saç, çok da kolay. Eminim siz de okula giderken sabahları şıp diye yapabilirsiniz. Bu saçı özellikle isteyenler de, bunu özellikle sizin için koydum. Gördüğünüz gibi, çok kolay.

Şimdi gelelim ikinci saça… Bakın şimdi bile azıcık durduğu halde böyle saçıma hafif o yuvarlamanın verdiği böyle hafif tatlı bir dalga vermiş oldu. Islakken yapınca daha bile onlar kalıyor. Gelelim ikinci saça… Gelin klasik bir örgü modeli yapalım. Fakat bir örgüyü nasıl daha güzelleştirebiliriz, en azından onu deneyelim. Şimdi saçlarımı yine tarıyorum. Bu sefer yandan ayıracağım çünkü böyle klasik düz bir örgü istemiyorum.

Reklamlar
Elvin Levinler
Elvin Levinler

Özellikle ince telli ve zayıf telli olan saçlar da bunu yaparsa saçlarınız çok daha gür, daha istediğiniz gibi gözükebilir. Saçımı hafif yandan ayırıyorum ve örmeye başlıyorum. Bu örgü balıksırtı, sepet örgü falan değil, normal bildiğimiz örgü. Hatta öne doğru getirerek yaparsanız, öne getirdiğinizde örgü garip bir şekilde bollaşmış olmaz. Ama çok sıkı örmüyorum şu anda da, çok efendi oldu böyle. 

Bazen belki merak ediyorsunuzdur böyle fotoğraflarda örgüler böyle çok iri iri duruyor, nasıl duruyor buna ek saç mı koyuyorlar diye aslında değil. Tabii daha ince daha güzel lastik tokalardan kullanabilirsiniz. Bende şu anda bu varmış. Bu örgüyü daha havalı ve daha dolgun hale getirmenin yolu bunu böyle çekiştirip çekiştirip içinden saçları çıkarmak. Hiç çekiştirmekten korkmayın. Evet, böyle böyle çıkarıyorum. Şu anda birazcık dağınık oldu.

Şimdi burda tabii böyle bi saç düştü. Bunu da birazcık çıkartıp, ordan kurtarıp şöyle içeriye doğru tel tokayla gizliyorum. Hem böyle düzgün efendi dersinizi yaparken ya da gün içinde zaman geçirirken önünüze gelmeyecek, hem de böyle havalı ve doğal bir örgü olmuş oldu. Saçlarımla oynamaktan saçlarım birazcık elektriklendi.

Geçen senenin en favori saçı biliyorsunuz ki herkes tepesinde şöyle bir topçukla geçirdi bütün bir seneyi, ben dahil. Hemen şöyle hepimizin tepesinde bir topçuk vardı ama artık bu çok sıradan. Geçen sene çok yapıldı o yüzden bu sene yine o modeli sevenler, kendine yakıştıranlar… Benim daha çok hoşuma giden şekli, artık o kadar tepeden ve o kadar ince bir saçla değil biraz daha geniş yoğunlukta bir saç alıp burdan yapınca çok daha hoş duruyor.

Bunun birazcık daha sabit olmasını istiyorsanız, direkt topuz yapmadan önce toplamanızı tavsiye ederim. Çünkü, direkt topuz yapınca mutlaka bir yerlerinden kaçıyor ve daha dağınık oluyor. Şimdi buradaki saçı birazcık gevşetiyorum. Yani artık burda bir saç yapmaktansa, biraz daha kafanızın arkasına doğru yapabilirsiniz ve yine aynı şekilde burdan topuzumu yaptıktan sonra isterseniz böyle tel toka alana lastik bedava. Tel tokayla ya da isterseniz de böyle küçük klipsli tokalarla bunu tutturabilirsiniz. 

Yoksa ikisi birden bununla böyle hafif yine dağınık ama böyle kendine özgü halini ben açıkçası seviyorum. Çok da sık kullanıyorum. Bir de böyle bir şey yaparken önüme saç düşmesini istemediğim zamanlarda böyle hemen toplayıveriyorum. Bu arada özellikle buralarını böyle birazcık bol bol bıraktım. Saçınızın hani böyle çok yapışmasını istemiyorsanız, ince telliyse bile birazcık daha böyle gevşek bırakıp eğer ilk etapta toplarsanız buradaki bu hani buradaki bu hava yastığı gibi böyle puf puf görüntüyü yakalayabilirsiniz diye düşünüyorum. Size göstereceğim modeller bu kadar, umarım beğenmişsinizdir.

Sabah telaşınızda okula giderken, en azından kafanızdan bir şey daha eksilmiş olsun istedim. Beğendiyseniz beğendim demeyi unutmayın. Videoların devamını izlemek için de abone olmayı unutmayın. Tekrar görüşürüz!

Hızlı ve Kolay 3 Saç Modeli | OKULA DÖNÜŞ Elvin Levinler

Saç bakımı ile ilgili olarak, Saç Büyümesi İçin En İyi Gıdalar adlı yazımızın da faydalı olacağını düşünüyoruz.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx