Dizi Haberleri

İçimizden Biri Dizisi Konusu ve Oyuncuları Nedir?

Reklamlar

Yeni sezon dizilerinden olan içimizden biri dizisi konusu ve oyuncularını ele alacağız. Dizi Eylül ayında Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşmuştur. Dizinin ilk yayın tarihi 12 Eylül Pazar akşamıdır. İçimizden Biri dizisinin başrollerinde Bora Akkaş, Özge Yağız, Mustafa Avkıran, Derya Alabora, Benian Dönmez ve Renan Bilek yer almaktadır.

İçimizde Biri Dizisi Konusu

İçimizden biri dizisinde Adam Vilson karakterine Bora Akkaş can vermektedir. Havva karakterini ise Özge Yağız canlandırmaktadır. Adam Vilson ve Havva farklı dünyaların insanlarıdır. Adam Vilson İrlandalı Katolik papazının oğluyken Havva geleneklerine bağlı Müslüman bir ailenin kızıdır. Çok farklı iki noktada olsalar da kader bir şekilde onları bir araya getirecektir.

İrlanda ekonomik açıdan sıkıntı içindeyken onlara Osmanlı padişahı yardım etmiştir. Adam Vilson’un babası papaz William birçok Drogedalı gibi Türkiye’ye hayrandır. Seneler önce Türkiye’ye tatil için gelmiş ve hayran kalmıştır. Tatil için geldiği Marmaris’e yerleşir. Hayatını Türkiye’de kuran William’ın oğlu Adam Vilson üniversitede araştırma görevlisidir. Üniversitede çalışırken Havva’yı görür ve aşık olur. İlk defa bu duyguları yaşamış ve eksik kalan parçasını bulduğuna inanmıştır.

Reklamlar

Kalbini eriten bu duygu karşısında Havva’ya evlenme teklifi etmiştir. Havva’nın kalbi kabul etmek ister ama dudakları hayır diyecektir. Çünkü Vilson’un babası Türk ve Müslüman değildir. Havva’nın babası da Hacı olduğu için Hacı Hünkar istemeyecektir. Fakat Havva Vilson’u çok sevdiği için gözünü karartmış ve bir İrlandalı ’ya aşık olduğunu söylemiştir. Korktuğu şey başına gelir ama ikisi de ailelerine kabul ettirmek için her yolu dener. Havva ile Adam Vilson aşklarını görmezden gelenlere bir gün aşklarını kabul ettireceklerine inanmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Anemi Nedir? Anemi Belirtileri Nelerdir?

İçimizden Biri Dizisi Nerede Çekilmektedir?

İçimizden Biri dizisinin çekimleri Muğla, Marmaris’te yapılmaktadır.  

İçimizden Biri Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterler

İçimizden biri dizisinin başrol oyuncularından Bora Akkaş Adam Vilson karakterini canlandırmaktadır. Özge Yağız dizi de Havva Aladağ karakteri ile ekranlardadır.

Reklamlar
İçimizden Biri Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterler
İçimizden Biri Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterler

Mustafa Avkıran İçimizden Biri dizisinde Hünkar Aladağ karakterini, Derya Alabora İçimizden Biri dizisinde Eva Vilson karakterini, Renan Bilek İçimizden Biri dizisinde William Vilson karakterini, Benian Dönmez İçimizden Biri dizisinde Adile Aladağ karakterini canlandırmaktadır.

Dizide ayrıca Burak Satıbol, Deniz Cengiz, Ceren Karakoç, Korhan Herduran, Faruk Akgören, Ozan Can Yiğit, Metin Çanak, İrem Tuncer, Pelin Şükrüoğlu, Nil Kılınçoğlu, Hira Nur Eyigün gibi isimler de yer almaktadır.

İçimizden Biri Dizisi Hangi Gün Hangi Kanalda Yayınlanmaktadır?

İçimizden biri dizisi her hafta Pazar günleri saat 20’de Show TV ekranlarında seyirci ile buluşmaktadır. Dizi farklı ve eğlenceli konusu ile ilgi çekmektedir. Dizinin ilk bölümü ise 12 Eylül 2021 tarihinde yayınlanmıştır. Her hafta Pazar akşamları Show TV ekranlarından İçimizden Biri dizisinin yeni bölümlerini izleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Yalancılar ve Mumları Dizisi Konusu Nedir?

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx