Saç Bakımı

En İyi Keratin Botox Markası Önerileri

Reklamlar

Bu yazımızda sizlerle en iyi keratin botox markası önerilini paylaşacağız. Keratin botox, saçlarınızın muhteşem bir biçimde ışıltılı olmasını ve sağlıkla parlamasını sağlayan bir işlemdir. Tıpkı cildimiz gibi saçlarımız da çevresel hasarlar ve yaşlanma belirtileri yaşar. Saçlar zamanla parlaklığını ve ışıltısını kaybederek zayıflar, matlaşır ve incelir. Genellikle saç uçlarının kırılmasına veya kabarmasına neden olarak saçınızı yönetilemez hale getirir.

Uzmanlar, bukleleri canlandırmak için keratin botoksu uygulamalarını önermektedir. Hayır, yüzünüze enjekte ettiğiniz botoks gibi bir şey değil. Bunun yerine, keratin botox uygulaması bir saç maskesi gibidir ve genellikle keratin, kollajen ve saçı nemlendiren ve hasardan koruyan diğer dolgu maddeleri ile aşılanır. Buklelere parlaklık katar ve yönetilebilir hale getirirler.

Saç problemlerinizden bıktıysanız, sağlıklı saçlar için bu en iyi keratin botox ürünlerini öneriyoruz. Onları saç bakım rutininize ekleyin ve saçınıza yeni bir hayat verin!

Reklamlar
Nutree Professional Brazilian Bottox Expert Thermo Multi-Control Mask
Nutree Professional Brazilian Bottox Expert Thermo Multi-Control Mask

Nutree Professional Brazilian Bottox Expert Thermo Multi-Control Mask

Nutree Professional’ın bu yoğun saç bakımı badem yağı, deniz kollajeni ve glutamik asit içerir. Bu keratin botox ürünü ile mat, kıvırcık saçlarınıza yeni bir hayat verebilirsiniz. Bu termal maske, saçınızı hasardan korurken ve beslerken, saçınıza mükemmel bir pürüzsüzlük ve parlaklık verir. Formül saç köklerini güçlendirir, saç tellerini güçlendirir ve onları ısı hasarından korur. Saç sağlığını iyileştiren antioksidan bakımından zengin badem yağı ile güçlendirilirken, amino asit bakımından zengin deniz kollajeni, hasarlı saç liflerini içten dışa güçlendirir ve onarır.

Bir tür amino asit olan bu saç maskesindeki glutamik asit, saçı pürüzsüz ve parlak tutmak için kabarmayı kontrol eder. Canlı, nemli ve sağlıklı saç telleri elde etmek için eksiksiz bir saç bakımıdır. Bu ürünün artıları yağsız, vegan, saç boyasına zarar vermeyen özelliklere sahip olmasıdır.

Kachita Spell Hair Botox Mascarilla Tipo Keratin Botox Markası

Kachita Spell tarafından yapılan bu yoğun keratin botoksu tedavisi, hasarlı saçların onarılmasına yardımcı olur. Bu saç maskesindeki nem arttırıcı, saç köklerini nemlendirir ve canlılığı ve hacmi geri kazandırmak için kabarmayı giderir. Amino asitler, hindistan cevizi yağı, aloe vera, avokado yağı ve kolajen ile zenginleştirilmiştir. Bu bileşenler, çatlakları doldurarak ve onları daha güçlü, sağlıklı ve parlak hale getirerek saç liflerini besler. Saçlarınızı aşırı protein yüklenmesinden korumak için bu maskeyi keratin tedavisinden önce de kullanabilirsiniz. Tüm saç tipleri için uygun olmasına rağmen, şekillendirme ürünleri, ısı ve diğer kimyasal işlemlerin yükünü çeken saçlar için idealdir.

Bu ürün formaldehit içermez, hipoalerjenik ve cruelty-free özelliklere sahiptir. Ayrıca saçlardaki pirinç tonlarını nötralize eder.

Reklamlar
Kerazon Brazilian Hair Botox Treatment
Kerazon Brazilian Hair Botox Treatment

Kerazon Brazilian Hair Botox Treatment

Kerazon Brazilian Hair Botox Treatment, biotin ve D-panthenol, shea yağı ve hidrolize kolajen içerir ve saç bağlarını yeniden yapılandıran ve kırılmaları kapatan toksik olmayan bir formüldür. Saçı beslenme, nemlendirme, hacim, parlaklık ve pürüzsüzlük ile zenginleştiren biotin ve D-Panthenol ile aşılanmıştır. Ayrıca yumuşak, kabarmayan bir görünüm için ekstra güç ve nemlendirme için hidrolize kolajen, buğday proteini ve karite yağının ilave iyiliğini içerir. Saç köklerinin kayıp kütlesini yenileyerek onları canlı, güçlü ve sağlıklı hale getirir. Uygulaması kolaydır ve saç derisinde veya gözlerde tahrişe neden olmaz. Bu ürün tüm saç tipleri için uygundur.

Uygulaması kolay olan bu ürünün içindeki nemlendirici maddeler sayesinde saçlarınız nemli kalır, kabarmaz ve elektriklenmez. Boyalı saçlar için güvenli olan bu keratin botox formülü, formaldehit içermez ve kokusuzdur.

Majestic Hair Keratin Botox Markası

Majestic Keratin Hair Botox tedavisi, havyar yağı, kollajenler, proteinler, amino asitler ve argan yağı gibi aktif bileşenlere sahiptir ve bu da onu gelişmiş saç bakım formüllerinden biri haline getirir. Saç köklerini güçlendirir, yeni saç oluşumunu uyarır, kabarmayı giderir ve saçı yumuşak ve parlak hale getirir. Diğer keratin tedavilerinden farklı olarak bu formül formaldehit içermez ve hassas cildi tahriş etmez.

L'oreal Fiberceutic Treatment Keratin Botox Markası
L’oreal Fiberceutic Treatment Keratin Botox Markası

L’oreal Fiberceutic Treatment Keratin Botox Markası

Bu keratin botox setinin içinde 15 x 15 ml şişe saç besleyici serumu, 500 ml ince saçlar için onarıcı saç sızdırmazlık tedavisi ve bir şırınga vardır.

Bu ürün, bulabileceğiniz keratin tedavilerine benzer, genellikle çok daha ucuzdur. Yine de bir temel fark var. Keratin bakımları, aktif bileşenin molekülleri nüfuz edemeyecek kadar büyük olduğu için sadece saçın üzerine oturur, Fiberceutic ise ‘Intra-Syclane’ molekülleri denilen bir şeye sahiptir. Bu moleküller daha küçüktür ve saça nüfuz etme kabiliyetine sahiptir, bu da boşlukları geçici olarak doldurmasını ve saçı uzun süre kalıcı sonuçlarla doldurmasını sağlar.

Bu nedenle, ısı cihazlarının sertliği, renklendirme veya ağartma nedeniyle zayıf, yıpranmış ve/veya yıpranmış saçlarınız varsa, bu ürün tam size göredir.

Bu keratin botox setini uygulamak için saçınızı şampuanla yıkayın, saçlarınızı tarayın ve iyice kurutun. Şırıngayı, saç doldurucu serum şişesine batırın, şırıngaya bu serumu çekin ve saçlarınızın köklerinden uçlarına kadar uygulayın.

Serumun kendisi oldukça akıcı ama aynı zamanda biraz yapışkan ve saçın her tarafına yayılması şaşırtıcı derecede kolay. Uyguladıktan sonra, eşit kapsama sağlamak için saç derisine ve saçınıza masaj yapın. Bir sonraki adım, pratik olarak bir saç kremi olan  saç sızdırmazlık tedavisini uygulamaktır. Saç kremini tüm saçlarınıza uygulayın, bir duş başlığı takın ve on beş dakika bekletin. Ardından saçlarınızı durulayın. Fön makinesi ile kurutun. Son olarak saç düzleştiricisini yüksek derecede ısıtın ve saçlarınızı düzleştirin. Hacimli, dolgun, kabarık saç özlemi çeken ince saçlı bayanlar için Fiberceutic iddiasını gerçekten karşılıyor.

Innovatis Hair Keratin Botox Markası

Parlak, yumuşak ve ipeksi saçlar için bu keratin botox setini kullanabilirsiniz. Havyar içeren bu ürün, üç ila dört hafta sürer. Bu yeni yaşlanma karşıtı profesyonel tedavisi, saçlar için botox gibidir, konsantre kozmetik dereceli kolajen ve havyar yağı içerir.

Formül, saç ve saç derisi sağlığı için gerekli olan yüksek oranda aktif kozmetik maddelerin susuz bir konsantresidir. Bileşenler zayıflamış hücreleri besler, saç hasarını onarır ve ısıyla şekillendirici aletlerin ve çevresel faktörlerin neden olduğu su kaybını önlemeye yardımcı olur.

Pantenol, amino asitler, vitaminler ve havyar yağı, hidro-besleyici ve yaşlanma karşıtı bileşenlerdir. Saçın parlaklığını, yumuşaklığını ve ipekliğini geri kazandırır, nem tutma özelliğini artırır ve saç derisinin ve saçın yapısının korunmasını sağlar. Kolajen, saçı dış etkenlere karşı korur ve canlandırırken, yenilenen hücrelerin etkili bir şekilde harekete geçmesini sağlar.

Kashmir Keratin Systems Hair Biotex Full Treatment Kit
Kashmir Keratin Systems Hair Biotex Full Treatment Kit

Kashmir Keratin Systems Hair Biotex Full Treatment Kit

Yüksek konsantrasyonda keratin içeren, saçı yumuşak, pürüzsüz ve yönetilebilir bırakarak işlem görmüş saçı onarır ve yeniden yapılandırır. Keratin ile saçı sarar ve saçın yıpranmış bölgelerini onarır.

Kashmir Keratin Hair Biotex içinde yer alan biotex ve keratin molekülleri, protein ve keratin bölümleri de dahil olmak üzere hasar görmüş saçın etkilenen kısımlarında birleşir ve birleşir.

Kashmir Hair Biotex’in gelişmiş gelişmiş özellikleri saç malzemesine nüfuz eder ve proteinin eksik olduğu alanların kapatılmasını içeren gerekli düzeltmeleri yapar.

Kashmir Hair Biotex’te bulunan vitamin ve mineraller saçı yeniden şarj eder ve saç telinin içinden onarır, bakım zamanla korunur ve saçın ömrünü uzatır.

Tahe Magic BX vial

Hasar görmüş saçları yenilemek, parlaklığı ve sağlığı geri kazanmak için idealdir. İpeksi, pürüzsüz ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlar. Kıvırcık, pürüzsüz, ince, kalın, boyalı, doğal saçları canlandırır.

Bu ürünün içinde bulunan doğal kolajen, saçı nemlendirir, besler ve eski ihtişamına geri döndürür. Argan yağı, zamanın etkilerine karşı savaşır, saçları güçlendirir. Keratin, kütikülün yapısını koruyan ve onaran, lifleri kimyasal ve fiziksel etkenlerin neden olduğu hasarlardan koruyan, nemlendirici ve filogenik bir ajan görevi görür. Hyaluronik asit, derinlemesine nemlendirici, kendi ağırlığının binlerce katına eşdeğer su tutma kapasitesine sahiptir.

Karışımı saçınızı yıkamadan önce hazırlayın. Tahe Magic BX Vial flakonunu ve iğneyi bir sıcak su kabında ısıtın. Ürün katı ve opaktan tamamen şeffaf hale gelecektir. Bu flakon ile birlikte şırınganın iğnesini ısıtın. Isındığında ve Magic Bx flakonu hazır olduğunda ürünü hemen çıkarın. Daha sıvı bir ekstraksiyon elde etmek için iğneyi temizleyin ve soğumasını önleyin. Ürünü, şırıngaya istenen miktarı dolduracak şekilde yavaş ve sürekli bir şekilde çekin.

Soğukken Magic Bx efekti katı haline döner. Şırıngayı tekrar kullanmak için her kullanımdan sonra daldırın veya sıcak su ile temizleyin. Magic BX sadece harici kullanım içindir. Ateşten uzak tutun.

Saçları şampuanla temizleyin ve yıkayın. Fazla suyu bir havluyla alın. Saçları dört eşit bölüme ayırın. Yaklaşık üçer santimlik bölümler yapın ve köklerden bir santim durarak saçın orta ve uçlarına yeterli ürünü uygulayın. Saçlarınızı bir duş başlığı ile kapatın. On dakika boyunca ısı uygulayın. Saç tipine bağlı olarak % 50 ile % 80 arasında durulayın. Bir havluyla fazla nemi alın ve tarayın. Normal şekilde kurutun. Ardından yüksek ısıda saç düzleştiricisini uygulayın.

Bu yazımızda sizlerle en iyi keratin botox markası önerilerini paylaştık. Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

İlginizi çekebilir: Keratin Botox Nedir?

YouTube kanalımızı takip edebilirsiniz: https://www.youtube.com/c/begonyakadin

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx