Haber

Mor Ve Ötesi Konserinde Stat Doldu, Ünlü İsimlerin Mutlulukları Gözlerinden Okundu

Reklamlar

Rock müziğin sevilen bir grubu olan Mor ve Ötesi, geçtiğimiz akşam Vodafone Park’ta konser verdi. Türkiye’de ilk defa bir Türk müzik grubunun stat konseri vermesiyle yaklaşık olarak 25 bin kişi ile grup buluştu.

Bir yıl sonra İstanbul’da konser veren Mor ve Ötesi grubu yeni çıkardığı albümünün sevilen şarkılarını söyleyerek konser alanındakileri coşturdu.

Stat Doldu Taştı

Konser alanında saatler öncesinde uzun kuyruklar oluştu. Mor ve Ötesi hayranları muhteşem bir şölen izlemek için sıraya girdiler. Konser için özel olarak hazırlanan sahnede sevilen gruba 14 kişiden oluşan bir dans grubu katıldı. Dans grubu ile birlikte konser muhteşem bir görsel şölene dönüşerek izleyenleri mutlu etti. 3 senedir bu konseri hayal ettiklerini dile getiren Harun Tekin konser alanında yer alan coşkulu hayranlarına karşı heyecanlı ve mutlu olduklarını söyleyerek teşekkür etti.

Reklamlar

Konsere karşı yoğun bir ilgi vardır. Bir yılın ardından İstanbul’da konser veren Mor ve Ötesi grubu konsere karşı olan yoğun ilgiden memnun olduklarını ve heyecanlandıklarını dile getirerek hayranlarına teşekkür ettiler. Mor ve Ötesi grubunun konserine katılan ünlü isimler de yaptıkları paylaşımları ile mutluluklarını gösterdiler. Konsere katılan ünlü isimler arasında Kenan Doğulu, Beren Saat, Aslı Enver, Candan Erçetin, Cem Yılmaz, Merve Dizdar, Mert Fırat ve Hazal Kaya gibi bir çok ünlü yer alıyordu.

Mor ve Ötesi Yeniden Sahneye Çıktı !

Tüm konser boyunca sevilen grup, şarkılara eşlik ederek şarkı söyleyen hayranlar bu konser sayesinde çok eğlendi. Konserin final vermesinin ardından coşkulu kalabalığın yoğun alkışlarına ve tezahüratlarına kayıtsız kalmayan sevilen grup tekrar sahneye çıkarak bir şarkı daha söyledi ve konseri sonlandırdı.

Mor ve Ötesi grubunu seyretmeye gelen ünlü isimler arasında Kenan Doğulu, Beren Saat, Aslı Enver, Candan Erçetin, Cem Yılmaz, Merve Dizdar, Mert Fırat ve Hazal Kaya gibi bir çok isimler yer alıyordu. Ünlü kişiler konserin bitmesinin ardından görüntülenmemek için otopark kısmından çıkış yaparak konser alanından uzaklaştı.

Diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx