Teknoloji

Netflix Cashback ile Avantajlı Seyir Keyfi

Netflix yıllardır ülkemizde hizmet veriyor ve her geçen gün daha ilginç dizi ve filmleri, olağandışı belgeselleri ve tabii ki gündeme damga vuran Türkçe yapımlarıyla televizyona ciddi bir alternatif haline geldi.

Sadece ülkemizde değil, dünya çapında 200’e yakın ülkede ve 190 milyonun üstünde izleyiciye sahiptir. Yayının kontrolünü seyirciye bırakması, öneri algoritması ve tabii ki reklamsız izleme keyfi sunan Netflix görsel sanatlara damgasını vuran bir prodüksiyon şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Hem kullanım kolaylığı hem de ortak kullanım seçeneği bulunan ücretlendirme ve paket seçenekleriyle de neredeyse Netflix’in girmediği ev kalmadı. Bu harika hizmetle ilgili güzel bir haberimiz var: Netflix cashback kampanyaları sayesinde normalden çok daha avantajlı fiyatlarla Netflix üyeliği sahibi olabilirsiniz!

Netflix Üyelik Paketleri Nelerdir?

Netflix tüm üyeliklerine aylık çekim yapmaktadır. Farklı ihtiyaçlar ve bütçelere göre de hazırladığı 3 adet üyelik planı bulunur. Üyelikler temelde aynı hesabı kaç kullanıcının kullanabileceği, kaç farklı cihazda izlenebileceği ve yayın kalitesinin çözünürlük oranları alanlarında farklılaşmaktadır. Üyelik fiyatı da

Netflix üyelik paketleri ve detayları şöyledir:

  • Netflix Temel Üyelik Planı: En düşük seviyeli ve en düşük fiyatlı Netflix planıdır. Aynı anda izleyebileceğiniz ekran ve içerik indirebileceğiniz cihaz sayısı 1 adet ile sınırlandırılmıştır. İçerik ve farklı cihaz sınırı bulunmamaktadır. Ancak video’ların yayın kalitesi 480p olarak sınırlandırılmıştır.
  • Netflix Standart Üyelik Planı: Orta seviye Netflix planıdır. Aynı anda izleyebileceğiniz ekran ve içerik indirebileceğiniz cihaz sayısı 2 adet ile sınırlandırılmıştır. İçerikler 1080p çözünürlükte yani HD olarak izlenir ancak 4k çözünürlük bu pakette sınırlandırılmıştır.
  • Netflix Özel Üyelik Planı: En yüksek seviye ve en yüksek ücretli Netflix planıdır. Aynı anda izleyebileceğiniz ekran ve içerik indirebileceğiniz cihaz sayısı 4 adet ile sınırlandırılmıştır. İçerik yayınında 4k+HDR dahil tüm çözünürlükleri destekler.

Netflix Cashback Nedir?

Netflix Cashback bir kampanya türüdür. Çeşitli banka ve finans şirketlerinin sunduğu hizmetlere dahil olarak sunulan cashback, yani geri ödeme, sayesinde ödediğiniz miktarın kampanya koşulları içinde belirtildiği kadarı hesabınıza geri ödenir.

Örneğin; %50 Netflix Cashback kampanyasına katılmanız durumunda aylık ödediğiniz 80 TL’lik üyelik bedelinin 40 TL’si satın alımın ardından hesabınıza geri yüklenir. Aylık üyelik ücretini yıllık olarak düşündüğümüzde iste 6 aylık üyelik ücretiyle 1 yıllık hizmet alabilmenizi sağlar. Bir diğer açıdan düşünülürse farklı paket seçeneklerinden de düşük fiyatlı paket fiyatına üst seviye paketlerin alımını da sağlamaktadır.

Netflix Cashback Nasıl Kullanılır?

Netflix Cashback kampanyaları genellikle son yıllarda öne çıkan finans uygulamaları, dijital cüzdanlar ve kartlarla yapılan ödemeler üzerinden sunulmaktadır. Bu kampanyalardan yararlanmak için yapılması gereken genellikle uygulama ya da kart üzerinden ilgili hizmetin alımının yapılmasıdır. Kampanya detayları, kampanyayı sağlayan kurumun sisteminde kayıtlı olduğundan geri ödeme kısa sürede gerçekleşir. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kampanya koşullarının iyice incelenmesi ve koşullarda belirtilen tarihler arasında satın alımın gerçekleştirilmesidir. Aynı zamanda bu kampanyaların belirli bir aylık azami miktar ya da kişi sayısı gibi limitleri de bulunabilir.

Örneğin; Ozan SuperApp’in sağladığı Netflix Cashback kampanyası da bunlardan biridir. Firmanın sunduğu SuperCard üzerinden alınan üyeliklerde %50 Netflix Cashback verilmektedir. Bu kampanyaların sadece Netflix ile sınırlı olmadığını da hatırlamakta fayda var. Birçok hizmette 6 aylık üyelik ücretiyle tüm yıl Netflix ve benzer hizmetlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Netflix gibi paket seçeneği bulunan hizmetlerde ise bir üst paketi daha düşük paketler fiyatına elde edebilirsiniz.

Netflix Cashback ile Avantajlı Seyir Keyfi 2024 Netflix Cashback ile Avantajlı Seyir Keyfi
Ebrunur Göktan

Deneyim ve tecrübelerimi sizlerle paylaşabilmek için artık ben de bu platformdayım. Kahve eşliğinde zevkle okuyabileceğiniz içerikler üretmek için yer aldığım bu platformda siz değerli okurlara keyifli okumalar dilerim.

Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx