Teknoloji

Turkcell Bedava İnternet ve Türk Telekom Bedava İnternet

Reklamlar
İnternet kampanyası
İnternet kampanyası

Toplumumuz da mobil internet kullanımı oldukça yaygın. Hayatın her alanında hem iş hem de eğlence amaçlı sürekli olarak kullanılıyor. Bu sebeptendir ki operatörlerin çoğu paket hazırlarken SMS veya konuşmadan ziyade internet paketlerini ön plana çıkartıyor. Bir tarifenin fiyat/performans oranın tek başına internet paketi belirliyor der isek yeridir. Turkcell bedava internet dağıtarak kullanıcılarına ekstra kota sağlayan firmalar arasında yer almakta. Aynı şekilde Türk Telekom bedava internet için de çeşitli kampanyalar düzenliyor.

Bu kampanyaların günümüzdeki çeşitliliği oldukça fazla. Yukarıda değindiğimiz gibi bunun genel sebebi; internet kullanımının son 10 sene baz alındığında 10 kat artması diyebiliriz. 1 Kişi eskiden 500 MB ile bir ayı geçirebiliyorken şimdi bu ihtiyaç 5 GB’ın üzerine çıktı. Hali ile de insanlar sürekli olarak Turkcell bedava internet, Türk Telekom bedava internet hakkında araştırmalar yaparak kotalarını arttırma derdine düşüyorlar.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Eğer Turkcell bedava internet kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız detaylı bir araştırma yapmanız şart. Uygulamalar içerisinde gezinmeli, yılbaşı, bayram, güncel önemli olaylar gibi dönemlerde sürekli tetikte olmalısınız. Standart olarak takvimde yer alan bedava internet kampanyalarının dışına çıkmak için ise Turkcell uygulamalarına göz gezdirebilirsiniz.

Reklamlar

Turkcell Bedava İnternet Paketleri için mobiltekno.com/turkcell-bedava-internet/ adlı siteden daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Turkcell TV Plus, BİP, kitaplık gibi uygulamalar da tıpkı diğer anlık kampanyalar gibi sürekli Turkcell bedava internet veren kaynaklar. Bu kaynakların sürekli takibi yorucu olsa da günümüzdeki internet ihtiyacının karşılanması için ufak bir mesai gerekmekte. Özellikle Ramazan bayramı yaklaşırken odaklarınızı açmalısınız.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyalar

Eğer ülkenin büyük çoğunluğu gibi siz de Türk Telekom müşterisi iseniz internet için bolca tarife ve kampanya ile karşılaşmanız mümkün. Türkiye’de binlerce firma ile anlaşması olan Türk Telekom bedava internet vererek tanıtım ve reklamı bir yöntem olarak kullanmakta. Çeşitli firmalar ile etkileşime girerek hattınıza tanımlı Türk Telekom bedava internet sahibi olmak mümkün. Bunların dışına çıkıp internet paketi kazanmak da mümkün.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri için https://mobiltekno.com/turk-telekom-bedava-internet/ adlı siteden daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Reklamlar

Türk Telekom içerisinde bulunan Sil Süpür uygulaması ile beraber çeşitli periyotlar ile hediyeler dağıtmakta. Kullanıcıların yorumlarına baktığımızda genel beklenti hediye internet üzerine olsa da konuşma ve SMS paketleri daha çok hediye edilmekte. Bir ay boyunca kazandığını Sil Süpür hediyelerinin %25’i Türk Telekom bedava internet der isek yanlış olmaz. Turkcell’deki Salla Kazan’a göre daha çeşitli hediyeler verse de beklentileri tam karşılamadığını söylemek gerek.

Eğer siz de Türk Telekom bedava internet veya Turkcell bedava internet kampanyalarından anında haberdar olmak istiyorsanız doğru platformlara bakmalısınız. Kendi aramanız ile bulabileceğiniz paketler ile tatmin olma ihtimaliniz düşük olacaktır. Güncel olarak ilan edilen kampanyalar kimi zaman es geçildiği için katılımdan yoksun kalabiliyor. Bunun için doğru adreslerde vakit geçirmek önemlidir. Bedavainternetin.com size güncel kampanyalar hakkında anında bilgi veren sitelerden biridir. Bildirimlerinizi açarak sürekli olarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

begonya.com

Ümit Uslu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx