Haber

Cemal Can Cansever, All Star Şampiyonluk Adayı İçin Destek Çağrısı Yaptı

Reklamlar

Survivor 2020 yılının şampiyonu olan Cemal Can Sever, sosyal medya hesabı üzerinden bu yıl yapılan Survivor All Star şampiyonunu açıklayarak iki sene öncesinde yarışmada birlikte mücadele verdiği arkadaşı Berkan’a destek çıktı. Cemal Can Sever ‘’ Çok hak ediyorsun Bekom’’ ifadeleri ile arkadaşına destek çağrısı yaptı.

TV8’de yayınlanan fenomen yarışma Survivor’ın 2020 yılı şampiyonu olan ve oldukça geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Cemal Can Sever sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımında Survivor All Star 2022 yılının şampiyonunu yarışmada yer alan yakın arkadaşı Berkan Karabulut olarak duyurdu.

Cemal Can ‘’Çok Hak Ediyorsun Bekom’’

Survivor yarışmasına katılmadan önce YouTube ‘dan tanıdığımız fenomen Danla Bilic ile birlikte çektiği videolar ile tanınan ve yarışmada şampiyon olan Cemalcan Cansever, İnstagram hesabı üzerinden yayınladığı paylaşımları ile gündeme gelmeye devam ediyor. İnstagram uygulamasında 3,1 milyon takipçiye ulaşan Cemal Can Cansever, Survivor All Star 2022’de eleme potasına çıkan yakın arkadaşı Berkan Karabulut için ‘’ Ömründen bir güne daha çizik atarken; güzel duygularla ve birlik beraberliklerinle daha da güçlendiğini hissederken, aç kalbinin kapısını ve ellerini sonuna kadar, sonsuza kadar. Çok hak ediyorsun Bekom’’ sözlerini paylaşarak 2020 yılında beraber mücadele ettiği arkadaşına takipçilerinden destek istedi.

Reklamlar

Acun Ilıcalı İle İlgili Paylaşımı Dikkat Çekmişti

Yarışmanın ardından Acun Ilıcalı ile olan bağları kopmayan Cemal Can Cansever birkaç gün öncesinde ünlü kişiler ile bir araya geldi. Acun Ilıcalı ile basket maçı seyretmek için bir araya gelen Cemal Can Cansever paylaştığı fotoğraf ile bağlarının sağlam olduğunu da kanıtlamış oldu. Basketbol sahasından çekilen fotoğrafın altına ‘’ Eğer hayatınızda Acun abi varsa her an her şey olabilir’’ notunu düşen Cemalcan Cansever, Acun Ilıcalı ile görüşmeye devam ettiğini gösterdi.

2020 yılında Survivor Şampiyonu olan Cemalcan Canseven yarışma bittikten sonra da Acun llıcalı ile olan bağını koparmadı. İkili geçtiğimiz günlerde basketbol maçı seyretmek için bir araya gelmişti. Cemal Can Cansever’in paylaşımı ile samimi dostlukları gözler önündeydi.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx